gregorz111

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez gregorz111

 1. SMS - tak. A te inne działania to np. punkty lojalnościowe i rabaty dla stałych klientów.
 2. Nie słyszałem nigdy o pokryciu kosztów studiów. Ale zawsze warto poszukać, być może znajdziesz odpowiedni dla siebie program.
 3. Na pewno jeszcze nie we wszystkich miejscach można płacić kartą, ale jest coraz więcej takich sklepów. Myślę, że za parę lat wszędzie będzie można płacić kartą.
 4. Jeśli są gdzieś niższe stawki, to zawsze warto zmienić firmę. W przyszłości będą to duże oszczędności dla zakładu.
 5. Jakie kroki można podjąć w takim przypadku? Jak udowodnić winę sprawcy?
 6. Reklama tv powinna się sprawdzi, np. zrobiona przez http://aimart.pl/reklama-tv.html. Ale pod warunkiem że będzie ciekawa, ludzie nie lubią nudnych i nachalnych reklam. Możesz też pomyśleć o reklamie w internecie lub w lokalnej gazecie.
 7. Jakie żarowki kupować, które najmniej męczą wzrok? Czy zwykłe żarówki jarzeniowe będą dobrym rozwiązaniem?
 8. Czy taką chłodnie kupowac w Polsce czy lepiej sprowadzić z zagranicy?
 9. Każda reklama jest dobra, ale reklama typu film promocyjny jest jedną z najlepszych. Nadaje się ona praktycznie do zareklamowania każdego produktu lub usługi
 10. Pomyśl o ociepleniu domu styropianem, powinno to przynieść duże oszczędności na ogrzewaniu. Rachunki za ogrzewanie mogą być wysokie, więc warto pomyśleć o oszczędnościach.
 11. Na jaki zysk może liczyć wspólnik, który się zdecyduje na to przedsięwzięcie? Proszę podać więcej informacji na temat.
 12. Przepisy bhp mówią, że pracownikom powinna być zapewniona odpowiednia temperatura w miejscu pracy. Więc klimatyzatory na pewno by się przydały w biurze.
 13. Kalendarz jest mi bardzo przydatny na co dzień, dlatego muszę mieć przynajmniej jeden. Bez kalendarza trudno zaplanować pewne sprawy.
 14. Można organizować szkolenia, ale tylko takie które są naprawdę potrzebne pracownikom i firmie. Nie ma sensu organizować szkoleń na siłę, które nic nie wnoszą.
 15. Szkolenia bhp online, jak np. http://szkoleniebhp.com.pl/, są alternatywą dla zwyklych szkoleń, ale czy w każdym zawodzie można je stosować?
 16. Dobrze jechać z agencją, wtedy dużo łatwiej o pracę. Samodzielny wyjazd zawsze jest obarczony ryzykiem i może się nie udać.
 17. Jakie biuro wybrać gdy mam do przetłumaczenia bardzo ważne dokumenty urzędowe? Ile trzeba zapłacić za taką usługę?
 18. W internecie można znaleźć bardzo różne formy reklamy. Jedną z lepszych są filmiki promocyjne, dzięki którym można zareklamować praktycznie każdy produkt lub usługę.
 19. Nie spotkałem się z żadnymi koszami, a wiem że na pewno przydał by się chociaż jeden. Przez to wiele zużytych sprzętów ląduje na śmietnikach i w lasach. Jedyne co widzialem to pojemnik na stare baterie w tesco.
 20. W każdej pracy musisz przejść obowiązkowe szkolenie z tego zakresu. Praca zdalna jak każda inna i trzeba przejść przez te same procedury.
 21. Szczerze bardzo niechętnie chodzę na takie szkolenia, ponieważ bardzo niewiele wnoszą i zabierają czas.
 22. Słyszałem że w Warszawie jest wiele tego typu biur, zastanawiam się tylko jak to wszystko wygląda cenowo. Mógłby ktoś dokładniej opisać jak to funkcjonuje, ktoś kto już korzystał z tego typu rozwiązań.
 23. Dzięki takiej porównywarce kredytów można łatwiej wybrać dogodny kredyt. Nie wyobrażam sobie wchodzenia na stronę każdego z banku i szukana odpowiednej oferty. Dzięki tego typu stronom wybrałem dogodny kredyt.
 24. To dobry pomysł reklamy, wśród twoich znajomych na pewno znajdzie się wiele osób które zainteresują się produktami o których wspominasz. Jeśli dasz pozytywną rekomendacje produktu to większa szansa że ktoś kupi.