logan

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez logan


 1. Ja od zawsze uważam, że jedną z bezpieczniejszych form inwestycji, jest raczej stabilne, jest dobrem o ograniczonej ilości więc to podnosi jego wartość szczególnie w niepewnych czasach kryzysu gospodarczego. owszem ceny złota mogą się zmieniać ale nigdy nie spadną o jakąś dramatyczna wartość. Warto jednak kupować to lepszej "jakości" złoto-poczytajcie sobie czym jest uncja czy próba złota: [link usunięty]

  Złoto było, jest i będzie korzystną formą inwestycji.


 2. Każdą ofertę czy to krtedytu, czy lokaty czy karty kredytowej należy dobrać pod swoje oczekiwania. Ja mam karte kredytową i wszelakie usługi bankowe w jednym banku: [link usunięty] jest to wygodna opcja bo załatwiam wszystko przez internet a nie da się ukryć, że jest to bardzo wygodna opcja:) Ale tak jak mówię wszystko musisz przeanalizować pod Twoje oczekiwania.


 3. No musisz zastanowić sie jaka dziedzina jest dla Ciebie odpowiednia, w jakiej czujesz się dobrze i znasz sie na tym. Ja ostatnio bardzo intensywnie myślę nad sklepem internetowym. Biorąc pod uwagę, że bardzo dużo osób teraz kupuje w internecie to może to być dobry pomysł a koszty są stosunkowo znośne. Pomyślałam o sklepie z artykułami biurowymi np jak tutaj: [link usunięty] co sądzicie o takim pomyśle?


 4. Mam 4 miesięczne dziecko i chciałam iść od października na studia, kierunek dość czasochłonny: z tego co wiem będę na uczelni w niektóre dni nawet do późnego wieczora i zastanawiam się jak to będzie wygladało. Dziecko będzie pod opieką niani i swojego taty, więc o opiekę się nie martwię, ale bardziej o kwestię czasu no i wyboru kierunku (chciałabym coś w tej szkole: [link usunięty] Jak u was wygląda godzenie nauki z dzieckiem? Macie jakieś rady?? Jakie są wasze doświadczenia?


 5. Nie wydaje mi się żeby cena gadżetów reklamowych miała tutaj jakiekolwiek znaczenie-gadżet nawet najtańszy ale trafiony i zrobiony dobrze-żeby nie był tandetny-może być trafną forma reklamy i może być dobrze kojarzony przez klienta. Możesz na takich stronach jak ta np: [link usunięty] dodać zlecenie wykonania gadżetów które Cię interesują i wtedy zobaczysz co mogą zaoferować Ci usługodawcy-porównasz sobie ceny.


 6. Najpierw trzeba dobrze się zastanowić z jakim asortymentem chcesz ten sklep zakładać-proponuje w tym celu poszukać w internecie ile jest sklepów z tym co chcemy sprzedawać i przeanalizować czy nie jest już tego za dużo, tutaj sobie zobacz jak wygląda zakładanie sklepu internetowego od strony technicznej:https://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/ a biorąc pod uwagę, że zakupy on-line robią się coraz bardziej popularne szansa, że się uda jest duża:)


 7. Aktualnie jest dobry czas na robiebie zakupów bo sa wyprzedaże właściwie w każdej branży więc warto poświęcić trochę czasu bo da sie sporo zaoszczędzić. Ja niestety należę do grupy osób, która nie bardzo lubia chodzic po sklepach dlatego wybieram zakupy w internecie, np: www.redcoon.pl/rc-promocje wybór jest zazwyczaj większy a i ceny niższe.


 8. Sugerowałabym aby póść jak to w gabinetach lekarskich w kolor jednak biały i ożywić czymś jasnym-jakimś szalonym kolorem. Proponuje tez płytki ze wzgledu na łatwość w utrzymaniu porządku przy ciagłym ruchu pacjentów. Poszukaj tutaj: [link usunięty] maja fajne nowoczesne zastosowania kolorów. No i w stylu nowoczesnym sugeruje:)