Hay

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Hay

 1. Ciekawa opcja - Transfer24 wprowadził praktycznie ekspresowe przelewy, teraz funty są przelewane na polski rachunek bankowy w kilka minut do odbiorcy. Idealna opcja przy płatnościach za rachunki żeby nie było żadnych opóźnień w płatności. Pieniądze na czas w bardzo krótkim czasie. O to chodzi. Banki muszą się jeszcze dużo nauczyć żeby dorównać firmom transferującym pieniądze.
 2. Tani, budżetowy i bezpieczny bo można nim wozić dziecko tyłem jest fotelik Babysafe Westie. Montuje się go na isofix, a w razie potrzeby można zamontować go przodem do kierunku jazdy.
 3. @Bob: dlatego meble należy kupować u sprawdzonych, najlepiej polskich producentów, którzy mają wyrobioną markę.
 4. Ze sklepów z łóżkami dziecięcymi i młodzieżowymi z całego serca polecam lanomeble.pl Duży wybór różnego rodzaju łóżek wysokiej jakości w przyzwoitych cenach, bo prosto od producenta.
 5. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby na ogrodzeniu był taśmy a dodatkowo na działce drzewka, która uprzyjemnią nam przebywanie na niej.
 6. Transfer24 nie wymaga żadnych dokumentów. Wystarczy się zarejestrować i od razu można wysłać przelew. Do przelewu potrzebna jest karta z banku i tyle. To bardzo proste.
 7. Choćby nie wiem co to żadna roślinność nie będzie równie skuteczna jak taśmy ogrodzeniowe, przez które nie ma najmniejszego problemu z przeziernością czy też przenikaniem wiatru, po prostu wszystko blokują.
 8. Bardziej jak kupowanie czegoś, bo podajesz numer konta, dane odbiorcy i tytuł przelewu. Nic więcej żadne IBAN itd. nie są wymagane. To bardzo intuicyjny sposób i robi się odruchowo zajmuje to dosłownie chwilkę.
 9. Myślałeś może o tym żeby zastosować na ogrodzeniu panelowym taśmy ogrodzeniowe Thermoplast? Hałas w moim domu, który niósł się od ulicy był naprawdę uciążliwy i przez wiele lat myślałem że nic się z tym nie da zrobić. Przeszkadzali mi też tzw. gapie. Mimo, ze nie bylem początkowo przekonany to stwierdzam, że było to rozwiązanie które okazało się strzałem w dziesiątkę. Polecam wszystkim zmęczonym hałasem czy brakiem prywatności na działce udanie się do sklepu budowlanego i dopytanie o taśmy thermoplast! Pozdrawiam
 10. W Transfer24 opłata za przelew wynosi 59p, a pieniądze będą w Polsce jeszcze tego samego dnia, wystarczy wysłać przelew do 11:00. To prosty sposób, a pierwszy przelew masz za darmo, więc możesz sobie spróbować nie ponosząc dodatkowych kosztów. ;)
 11. Proponuję profesjonalną fotoksiążkę! Fotoksiążka na pewno się spodoba, tymbardziej że na mysefbooku dbają o najdrobniejsze detale, także wymagający będą zadowoleni . szczególnie że to na prezent gdzie liczą się wszystkie niuanse
 12. Recaro Optiafix montowany jest na niezawodnej bazie Recaro Fix. Co ciekawe z takiej samej bazy korzysta fotelik Recaro Privia.
 13. Bezpiecznym i tanim sposobem jest serwis Transfer24 który umożliwia przelewy z zagranicznego rachunku bankowego na polski. Transfer24 pobiera prowizję od 0,59 euro i jest to jedyna opłata. Banki do tej kwoty już nic nie doliczają.
 14. Spośród fotelików montowanych przodem w kategorii I pozycją must do zobaczenia jest recaro optiafix nie tylko ze względu na przejście testów ale także jakość wykonania i funkcjonalność jak np możliwość łatwej zmiany kąta nachylenia oparcia do pozycji spoczynkowej
 15. Hay

  EasySend - opinie

  W tym, że przy przelewie na 50 gbp mam w transfer24 prowizję 0,59 gbp za to w Twojej firmie musiałbym zapłacić 3 gbp prowizji
 16. Hay

  EasySend - opinie

  Ciekawą opcją jest także http://www.transfer24.eu prowizja zależy od wysyłanej kwoty. Przy przelewach do 50 gbp opłata to 0,59 gbp, a powyżej 50 gbp 1,3%. Przelewy są w tym samym dniu na polskim koncie złotówkowym, a do zrealizowania przelewu potrzebna jest karta visa lub mastercard
 17. Taką z głową, w której zawarte będą wszelkie makroskładniki. Dieta nie ma niszczyć organizmu tylko go regenerować
 18. Moim zdaniem na rocznicę idealnie nadaje się fotoalbum myselfbook w którym można umieścić w prosty sposób korzystając z kreatora online wspólne zdjęcia z ukochaną osobą. Bardzo romantyczne, sentymentalne i wzruszające przeżycia dzięki tak wbrew pozorom prostemu prezentowi, który daje wiele radości przez wiele lat
 19. Hay

  Prezent dla babci

  Moja babcia bardzo ucieszyła się z fotoobrazu myselfbook na którym umieściliśmy zdjęcie całej rodziny babcia, dziadek, dzieci oraz wnukowie. Babcia często na niego patrzy, wzrusza się i chętnie opowiada o naszej rodzinie. Prezent dla babci w formie fotoobrazu? Jak najbardziej!
 20. Mi podoba się gra 5 sekund często w to gramy z dziećmi
 21. Fotoksiążka myselfbook to nietypowy prezent dla żony. Kobiety lubią takie sentymentalne prezenty, a jak zobaczą tam wasze wspólne zdjęcia to już w ogóle. Żona będzie zadowolona ;)
 22. Można, ale trzeba uważać nie jest to łatwy pieniądz, a można i ponieść stratę
 23. Najem okazjonalny wielu mieszkań może być dobrym pomysłem na biznes
 24. Jest to możliwe ale bardzo trudne zwłaszcza przy najmie lokali mieszkalnych i ewentualnych problemów z pozbyciem się lokatorów