r3bad0w

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez r3bad0w

 1. Obecnie chyba najlepszy moment na wejście w ten biznes. Czasy kryzysu i korona wirusa, oznaczają wiele upadłości firm i jednocześnie względnie niską konkurencję podczas licytacji online. Jeżeli ktoś miał tego farta, że trzymał kapitał na chude lata to czas zacząć go pomnażać. Na Ronta.pl znajdziecie wszystko: licytacje komornicze, postępowania upadłościowe firm a także aukcje likwidacyjne, związane z zamykaniem firm bez procesu upadłościowego. Wszystkim życzę powodzenia!
 2. Obecnie chyba najlepszy moment na wejście w ten biznes. Czasy kryzysu i korona wirusa, oznaczają wiele upadłości firm i jednocześnie względnie niską konkurencję podczas licytacji online. Jeżeli ktoś miał tego farta, że trzymał kapitał na chude lata to czas zacząć go pomnażać. Na Ronta.pl znajdziecie wszystko: licytacje komornicze, postępowania upadłościowe firm a także aukcje likwidacyjne, związane z zamykaniem firm bez procesu upadłościowego. Wszystkim życzę powodzenia!
 3. Obecnie chyba najlepszy moment na wejście w ten biznes. Czasy kryzysu i korona wirusa, oznaczają wiele upadłości firm i jednocześnie względnie niską konkurencję podczas licytacji online. Jeżeli ktoś miał tego farta, że trzymał kapitał na chude lata to czas zacząć go pomnażać. Na Ronta.pl znajdziecie wszystko: licytacje komornicze, postępowania upadłościowe firm a także aukcje likwidacyjne, związane z zamykaniem firm bez procesu upadłościowego. Wszystkim życzę powodzenia!
 4. Pomysł na biznes z możliwością natychmiastowej współpracy!! Kupujemy online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. Aukcji szukamy na ronta.pl a towaru pozbywamy się na olx i uwaga loombard.pl nawet z ich prowizją opłaca się często odsprzedać u nich - zalety że pozbywamy się towaru od ręki. Czasami lepiej zarobić szybko 100 PLN niż czekać na 300 PLN Na każdy ze sprzętów kupionych na aukcji zaoferuję swoją ofertę żebyście mogli zarobić wtedy osobiście zajmuję się transportem a za towar płace przelewem.
 5. Pomysł na biznes z możliwością natychmiastowej współpracy!! Kupujemy online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. Aukcji szukamy na ronta.pl a towaru pozbywamy się na olx i uwaga loombard.pl nawet z ich prowizją opłaca się często odsprzedać u nich - zalety że pozbywamy się towaru od ręki. Czasami lepiej zarobić szybko 100 PLN niż czekać na 300 PLN Na każdy ze sprzętów kupionych na aukcji zaoferuję swoją ofertę żebyście mogli zarobić wtedy osobiście zajmuję się transportem a za towar płace przelewem.
 6. Kupuj online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek polecam sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. Aukcji szukaj na ronta.pl a sprzedawaj lokalnie najlepiej na olx bez prowizji. Z czasem możesz pomyśleć o większych maszynach typu tokarki, piły formatowe czy pojazdy typu minikoparki, wózki widłowe.
 7. Krótko i na temat, serwis dla ludzi rozpoczynających lub szukających pomysłu na biznes. Ronta.pl - Europejskie licytacje komornicze online. W ofercie serwisu znajdują się towary z likwidacji firm, sprzęt poleasingowy, zajęcia komornicze, bankructwa, upadłości itd. Najłatwiejsza metoda na zdobycie, maszyn, urządzeń, pojazdów, towaru, mebli do firmy w okazyjnych cenach. Codziennie nowe oferty ze wszystkich branż. Każdy znajdzie coś dla siebie.