Lucki

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lucki

 1. Mało kto chyba ma takie figurki w ogrodach, to bardziej Niemcy lubia takie rzeczy :)
 2. Jeśli ktoś tu myśli o produkcji spożywczej to może przydać się namiar na hutę szkła Sława z Kielc Mają sporo wybór pojemności słoików, szybkie dostawy i zawsze w terminie. Co do ceny także nie narzekamy.
 3. Lucki

  Zakupy

  No rzeczywiście online jest najprościej, znam ludzi którzy zwykłe zakupy spożywcze juz praktycznie tylko online robią. Aż tak bym nie chciał. W sumie najbardziej to lubię kupowac żywność na targach.
 4. Tu znajdziesz dobre sprężarki http://www.pdair.pl/ Mają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, można tez u nich kupić części.
 5. Tak, nie jest to łatwe, trzeba bardzo to wyważyć, równowaga między mówieniem "nie" a "tak" to jest to co wielu z nas wychodzi bardzo średnio.
 6. Teraz jest moda na skandynawskie wnętrza, mozna urządzić w tym stylu, przyciągnie klientelę.
 7. "7 nawyków skutecznego działania" Stephena Coveya czyli ksiązka która rozpowszechniła termin "proaktywność'. Ja uważam, ze książka dobra, mi pomogła.
 8. Do montażu konstrukcji stalowych, maszyn produkcyjnych można wziąć Remompap z Poznania http://remompap.com.pl/ W porządku firma, solidni. Modernizują też linie technologiczne. No i plus za to, że cenowo są w porządku.
 9. Ja też na fundację dla chorych dzieci. Myślę w sumie, że ludzie na to oddają najczęściej.
 10. Czasem bardziej opłaca się wynajem hali niż jej budowa. Brat wynajmuje na Śląsku od Operis http://www.operis.com.pl/ Mają różnej powierzchni magazyny, także takie z kontrolowaną temperaturą, hale produkcyjne, miejsca składowe a nawet wiaty i miejsca parkingowe, co komu potrzebne.
 11. Dokładnie. Nie musi być pięknie, musi byc funkcjonalnie. Meble jednak takie zupełnie tanie nie moga być, bo pewnie to kiepska jakośc i szybko trzeba będzie je wymieniać.
 12. Dlaczego? Biel jest teraz modna, wygląda elegancko i czysto, po prostu trzeba je regularnie czyścić i tyle. Według mnie kolor w porządku.
 13. Ma to sens, no i jak ekologiczne to dla mnie duży plus.
 14. Oooo, Wólka to niezłe zagłębie, mój znajomy tam pracuje i już nawet po wietnamsku trochę mówi :D
 15. Można sprawdzić co sprzedaje GastroMarathon http://gastromarathon.pl/ To hurtownia gastronomiczna, oferują wyposażenie lokali gastronomicznych, sal restauracyjnych, barów etc. Mają sklep internetowy, co ułatwia zakupy.
 16. Lucki

  nauka języka

  Dobre kursy prowadzi Jagiellońskie Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chodziłem tam na angielski i bardzo dobrze oceniam ten kurs.
 17. Dobrze jest najpierw zrobić badania metaloznawcze stali przeznaczonej pod konstrukcję. Zajmuje się tym. m. in. Metrotest http://www.metrotest.com.pl/ To laboratorium badawcze, znają się na rzeczy.
 18. Różnie, zależy od ekipy. Przy budowie hali korzystałem z usług Remompap http://remompap.com.pl/oferta/ Szybko i sprawnie montowali nam sprzęty (maszyny produkcyjne, linie technologiczne).
 19. Bardzo dobra klinika stomatologiczna jest przy Rdestowej http://arsdentana.pl/ Chodzę do doktor Kupińskiej i dobrze dba o moje zęby a do tego to to bardzo fajna, równa babka.
 20. Ja znam firmę Sigillum http://www.sigillum.com.pl/ To bardzo solidne biuro – tłumaczą m.in. skomplikowane dokumenty urzędowe, prawne czy publikacje naukowe. Korzystałem kilkukrotnie i oceniam dobrze, są profesjonalni i terminowi.
 21. Ja od lat korzystam z transportu morskiego, Okmarit mi się tu sprawdza bardzo dobrze. Ładunki masowe, drobnicowe, ponadgabarytowe - radzą sobie dobrze ze wszystkim
 22. Ja od lat korzystam z transportu morskiego, Okmarit mi się tu sprawdza bardzo dobrze. Ładunki masowe, drobnicowe, ponadgabarytowe - radzą sobie dobrze ze wszystkim
 23. Lucki

  Woda do domu

  Piję z kranu! W Polsce w większości miejsc woda kranowa jest dobra do picia, nie ma co się tego bać. Mam kranówkę całkiem smaczną i nie muszę wydawac pieniędzy i przyczyniac się do produkcji plastiku.
 24. Tak, trzeba wykluczyć czy nie ma się jelita drażliwego. Jesli nie, to po prostu unikajmy wzdymających potraw, zbyt dużej ilości błonnika (choć jak za mało to na inne rzeczy wpływa to źle...). Można stosować zioła (kminek, koper), warto ruszac się, ćwiczyć, to tez pomaga.
 25. Warto poszukać dobrego notariusza, bo jak wiadomo opłaty bywają różne a i ludzie też różni. U mnie sprawdziła się kancelaria notarialna pana Mariusza Bukowskiego z Rudy Śląskiej. Było w porządku, wszystko przebiegło bezproblemowo a stawki niewygórowane.