karinos

Użytkownik
 • Zawartość

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez karinos


 1. Każda branża ma swoje dedykowane oprogramowanie. I warto w niego korzystać, bo ułatwia ono pracę. Jeśli firma świadczy usługi księgowe to warto wyposażyć ją w odpowiednie oprogramowanie dla biur rachunkowych. Wiem, że to https://mojebiuro24.pl/ cieszy się spora popularnością, bo jest nie tylko bardzo praktyczne, ale można je przetestować korzystając z darmowego okresu próbnego.


 2. A ja właśnie czekam. Historia z dwóch pierwszych tomów po prostu mnie urzekła. W książce jest wszystko to, co powinna mieć dobra książka. Jest miłość, jest przyjaźń, jest przywiązanie. Mam nadzieję, że trzeci tom będzie jeszcze lepszy.


 3. Prowadzenie skutecznych kampanii linków sponsorowanych nie jest łatwa. Teoria jaką zyskasz na szkoleniu - ważna rzecz. Ale tutaj liczy się też praktyka, doświadczenie i generalnie rozeznanie w temacie.  Jeśli nie chcesz bezsensownie tracić pieniędzy na kampanie, które konwersji nie przyniosą - oddaj ich prowadzenie w ręce ludzi, którzy wiedzą co robią. Tutaj  https://fabrykamarketingu.pl/masz taką firmę na przykład.


 4. Dobrą alternatywą jest także opieka domowa. Bo nie każda osoba starsza chce zamieszkać w domu opieki. Ale są na rynku firmy, które oferują taką profesjonalną opiekę w domu pacjenta. Tutaj jedna z nich http://goldcare.pl/. Mają odpowiednio przeszkoloną kadrę, która jest w stanie indywidualnie podejść do każdego podopiecznego, a myślę, że to bardzo ważne.


 5. Dnia 8.10.2016 o 18:26, george napisał:

  Do firmy polecam oprawy sufitowe Onespace Oprócz tego, że wyglądają niezwykle nowocześnie, to jeszcze poprawiają akustykę, co jak wszyscy wiemy jest bardzo ważne w biurach.

  Oczywiście, że akustyka jest niezwykle istotna w takich wnętrzach. I warto pomyśleć o różnych elementach, które mogą ją poprawić. Wiem, że na rynku np. tutaj http://www.mega-acoustic.pl/oferta/absorbery-premium/ są różnego rodzaju ustroje akustyczne, takie jak właśnie absorbery,  pułapki basowe, itp. I z powodzeniem można z nich korzystać w takich wnętrzach.


 6. Masz rację. Podstawowym założeniem pracy takiego systemu jest usprawnianie procesów biznesowych. Logicznym więc jest to, że jeżeli dane oprogramowanie ERP jest dedykowane jakiejś branży - to w tym środowisku będzie działało skuteczniej.  Jeśli autor wątku chciałby zapoznać się z oprogramowaniem dla firm handlowych to tutaj niech zajrzy https://odl.com.pl/  . Firma ODL specjalizuje się właśnie w systemach dla tej branży.


 7. Na początku nie wydawałabym kasy na serwer dedykowany. W zupełności wystarczy dobry, stabilny VPS. Jeśli nie jesteś dobry w konfigurowaniu takich urządzeń, warto dodatkowo poszukać VPS oferowanych z administracją. Mają taki w Statnet na przykład. Tutaj  https://www.statnet.pl/hosting/ masz szczegółowe info. Wiem, że wiele osób korzysta z VPS u nich, bo mają stabilne serwery i fajne opcje jeśli chodzi o backup'y.


 8. Ale w przypadku zlecenia takiej obsługi komuś na zewnątrz, nie musimy się o nic martwić. Każde profesjonalne biuro korzysta z odpowiedniego oprogramowania jak np. to http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe  i jest w stanie kompleksowo obsłużyć klienta. Ja bym nie ryzykowała samodzielnego prowadzenia, tym bardziej teraz, jak wchodzi konieczność tworzenia jednolitego pliku kontrolnego.