KamaMA

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez KamaMA


 1. Wszystko zależy od tego co nas interesuje. Nie da się być w czymś dobrym jeżeli to całkowicie nie nasza dziedzina. Prowadzenie  [link usunięty]  to zagadnienia które wymagają od nas bardzo dużych umiejętności interpersonalnych. Więc trzeba się zastanowić w jakich aspektach jesteśmy dobrzy. 


 2. U mnie w firmie korzystamy od lat z usług agencji eventowej Gabriela Events ( [link usunięty] ). Wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik, więc mogą szczerze polecić, zwłaszcza, że Gabriela Events wyróżnia się niebywałą kreatywnością na tle innych agencji eventowych :) 


 3. zależy na czym ci zależy. najlepiej jak znajdziesz firmę która ma duży wybór, bo też nie napisałaś o jaki model konkretnie ci chodzi.  Na Śląsku jest bardzo fajna firma, w której zamawiałam meble do biura:  [link usunięty]


 4. Planujemy z mężem zakup mieszkania pod wynajem  w Katowicach. Myślicie, że opłaca się to robić przez biuro nieruchomości? Znajomy męża bardzo nam polecał Biuro nieruchomości Rema z Katowic (  [link usunięty]  ), ale sama nie wiem czy chcę w to włączać pośrednika, zwłaszcza, że mam teraz czas na szukanie.  


 5. Widzę, że wątek jest stary, ale tematyka jak najbardziej aktualna. Mój mąż ma podobny pomysł na biznes i teraz zastanawiamy nad wyborem producenta myjni samochodowej. Stawiamy przede wszystkim na innowację, dlatego też spodobał nam się pomysł firmy Cleanart ( [link usunięty]  ) na zarządzanie myjnią poprzez dedykowaną aplikację na smartphona.  Znacie jeszcze jakiś ciekawszych producentów myjni z nowotarskimi rozwiązaniami?


 6. A co sądzicie o kierunku zaradzaniu środowiskiem? Istniej coraz większe zapotrzebowanie na tego typu specjalistów ( np. do firm takich jak  [link usunięty]  ).  Mój bart się zastanawia czy by nie pójść właśnie na ten kierunek. Z początku trochę wątpiłam, czy to dobry pomysł, ale coraz bardziej się skłaniam ku temu, że jednak warto...


 7. Obydwie inwestycje są opłacalne, jak to się robi z głową :) Zanim jednak zacznie się inwestować trzeba spooro poczytać na ten temat. Obecnie powstaje sporo firm oferujących tego typu inwestycje alternatywne. To świadczy o dwóch rzeczach - jest w pieniądz oraz należy uważać :) Mój mąż kupował złoto w kilku miejscach dla przykładu, co oczywiście było wynikiem jego analiz i obliczeń.  Korzystał zarówno z ofert mennic jak i prywatnych firm (typu   [link usunięty]  ).  Na pewno trzeba unikać "okazji" z allegro i  z innych niezaufanych miejsc. Można się przeliczyć...


 8. Również planujemy z mężem zainwestować w nieruchomości. Myślimy nad kupnem mieszkania na wynajem w Katowicach. Myślicie, że warto skorzystać usług biura ruchomości w tym przypadku ( [link usunięty] ), żeby nam poszukali i przygotowali oferty?  Cierpimy teraz na absolutny brak czasu aktualnie, a zależy nam, żeby dosyć szybko coś kupić i przy tym nie wtopić.