topole100

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez topole100

 1. A w jakim regionie miałabyś najbliżej, żeby odbyć kurs o manicure hybrydowym? http://www.biokur.pl/
 2. topole100

  szkolenia?

  Czy szkolenie bhp wlicza się w dzień pracy?
 3. Ale nie jest to też sytuacja bez wyjścia. Jest wiele sklepów, które wystawiają specjalne kosze na zużytą elektronikę czy materiały eksploatacyjne.
 4. Żona jak się dowiedziała, że takie zestawy do stylizacji i przedłużania paznokci są, to wszystkie hurtownie kosmetyczne obdzwoniła. Teraz http://www.biokur.pl/ozdoby-do-paznokci-c-102.html zdobienie paznokci ją bardzo zainteresowało.
 5. Jednak od czegoś trzeba zacząć, by mieć wiedzę, a potem śmiało próbować dalej :)
 6. Takie są przepisy, trzeba się dostosować, przede wszystkim bezpieczeństwo.
 7. Niestety często bywa tak, że przymusowe szkolenie z zakresu bhp jest źle prowadzone i nudne. Są oczywiście firmy przeprowadzające takie szkolenia z dużym doświadczeniem, i prowadzą je nietuzinkowo także o nudzie można zapomnieć. ______________________ http://szkoleniebhp.com.pl/
 8. Myślę, że kierownikiem musi być ktoś z firmy, która realizuje dany projekt. To jest wysoka odpowiedzialność, by komuś powierzyć z zewnątrz zadania.
 9. topole100

  Święta

  My powoli ruszamy za prezentami. Póki co jest lista, jest choinka i inne dodatki. Także to tylko kwestia czasu zanim pójdziemy na zakupy.
 10. Trochę dobra w pracy dla ciebie i pracowników się należy. Myślę, że to świetny pomysł.
 11. Witajcie. Czy dla firmy, która zaczyna dopiero istnieć na rynku lepszym rozwiązaniem będzie reklama telewizyjna, radiowa, film promocyjny czy reklama internetowa? Interesują mnie wasze opinie.
 12. topole100

  Wymiana walut

  Ja wymieniam w kantorze Green.
 13. Witajcie. Jak sądzicie, czy wizytówki plastikowe sprawdzą się jako reklama firmy?
 14. Witajcie. Czy poza obowiązkowymi kursami, szkoleniami, przed rozpoczęciem pracy, doszkalacie się robiąc inne kursy?
 15. Najlepsza i najskuteczniejsza forma zdobycia nowych klientów, to moim zdaniem krótka reklama telewizyjna. U mnie poskutkowało aczkolwiek nie zawsze musi.
 16. Nie korzystałem jeszcze z takich usług ale wielu znajomych z firmy zachwalało takie rozwiązanie.
 17. My w naszej firmie póki co korzystamy ze starych rozwiązań aczkolwiek sprawdzonych.
 18. Obroty w mojej firmie skoczyły w górę po wyemitowaniu spotu reklamowego. Ja z doświadczenia wiem, że nie ma lepszej reklamy jak film promocyjny w telewizji.
 19. Lepiej takie oferty omijać z daleka. Nie ma nic za darmo na tym świecie.
 20. Ja uważam, że jako biznes sam w sobie to nie wypali, ale jako usługa świadczona w ramach firmy budowlanej to się sprawdzi.
 21. Witam. Zastanawiam się jak rozreklamować swoją niewielką firmę. Jaki jest waszym zdaniem dobry sposób na reklamę firmy? ____________________________________________ http://aimart.pl/reklama-tv.html
 22. Jak dla grafika to przede wszystkim laptop nie może mieć zintegrowanej karty graficznej. Nie powinien mieć mniejszej ilości pamięci niż 8 GbTam, a wzwyż to lepiej nawet. Procesor też nie może być słabym unikać procesorów z U na końcu. No i najlepiej jakby miał dysk SSD bo to poprawia szybkość i nie zapomnijmy o matrycy matowej o rozdzielczości fullHD albo wyższej..