wandakolos

Użytkownik
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez wandakolos


 1. Wakacje jeszcze nie zaplanowane, ale za to majówka 2018 już jest :D Wybieramy się do Pstrągowej, niedaleko Strzyżowa na Podkarpaciu. Nie szukaliśmy długo noclegu.. Siedlisko Janczar [link usunięty] było od razu naszym wyborem i w ofercie wiadomo dlaczego :)


 2. Po co zastanawiać się nad budową domu skoro jest tak wiele atrakcyjnych ofert domów i mieszkań na sprzedaż? Wyjdzie to taniej i szybciej. Ja kupiłam mieszkanie w Rzeszowie przez agencję nieruchomości [link usunięty]

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem!


 3. Zgadzam się że nie ma to jak dobra inwestycja w nieruchomość. Dlatego też decydując się na ten krok z rodziną zdecydowaliśmy kupić mieszkanie w Rzeszowie z rynku pierwotnego. W końcu trafiliśmy na ciekawego dewelopera na stronie [link usunięty]  , który spełnij wszystkie nasze wymagania i objaśnij wszelkie obawy. Mieszkanie jest funkcjonalne i przestronne. Ja je uwielbiam ! :)


 4. Ja też zawsze lubię chodzić na siłownię po pracy. W ten sposób zapominam o stresach lub wyżywam się. Jeśli nie mam siły to zawsze stosuje suplementy przed treningiem  [link usunięty]  , które dodają mi siły i chęci na kolejny trening wysiłkowy :D :)


 5. Za rok mam wesele i prawie wszystko ze spraw organizacyjnych jest ogarnięte. Jednak, wczoraj miałam przerażający sen że moje wesele zostało zniszczone przez moją teściową. Wyszukałam znaczenie i znalazłam ciekawy sennik [link usunięty]

  Mam nadzieję że znaczenie snu nie jest aż tak straszne, jak był sam sen!!