fisher

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez fisher

 1. Jeśli ktoś będzie jeszcze szukał i potrzebuje firmy z Warszawy to polecam Complete Home. Polecił mi ich znajomy i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli robiąc remont w terminie i w dodatku na takim poziomie jak chciałem.
 2. Ze swojej strony polecić mogę firmę Complete Home z Warszawy. Robili u mnie najpierw remont mieszkania, potem zlecałem im budowę. Firma wykazała się dużą cierpliwością co do moich wymysłów;) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na początek warto poczytać i zobaczyć sobie ich galerię: https://completehome.pl/galeria/domy Pozdrawiam
 3. fisher

  Co na stres?

  Ostatnio byłem też na fajnych szkoleniach, które w jakimś stopniu zmniejszyły u mnie stres. Chodzi o takie szkolenia: http://corelszkolenia.pl/nasza-oferta/komunikowanie-sie-w-trudnych-sytuacjach Komunikowanie się w trudnych sytuacjach to była moja pięta achillesowa. Zazwyczaj wybuchałem gniewem, albo się wycofywałem i potem przeżywałem mega stres z tym związany. Takie szkolenia pomogły mi częściowo uporać się z problemem, bo wiem jak się w takich sytuacjach zachować. Polecam każdemu zestresowanemu, co ma problemy w pracy.
 4. Witam, Czy miał ktoś z was styczność z dietą leczniczą dr Dąbrowskiej? Chciałbym poznać opinię innych. Osobiście korzystałem z tej diety kilkakrotnie i znając jej efektywność chciałbym wypróbować catering. Tutaj opisany jest cały mechanizm działania takiej diety: http://postleczniczy.pl/dla-poszczacych Może też znajdzie się ktoś kto korzystał z cateringu z dietą dr Dąbrowskiej.
 5. fisher

  Co na stres?

  Na stres polecam pieprz metystynowy, czyli Kava kava. Poczytaj sobie w sieci. Jest to coś naturalnego i skutecznego. Niestety u nas w kraju na chwilę obecną chyba zakazane to jest:/
 6. Interesują mnie firmy, które oferują wydanie książki. Znam jedną, ale chciałbym zebrać kilka opcji i wtedy wybrać. Może ktoś z was miał doświadczenie i może coś podesłać?
 7. fisher

  hydraulik

  Nie kojarzę tego hydraulika, ale mogę polecić jednego który u mnie już kilka razy coś naprawiał: http://www.warszawa-hydraulik.net/kontakt.php Polecam, bo dobry fachowiec z doświadczeniem. Naprawił u mnie co trzeba i do tej pory wszystko działa jak potrzeba:)
 8. Cała masa opcji, ale jak się wejdzie na strony inwestycji to nigdzie nie ma cen i o wszystko trzeba się pytać. Strasznie to irytujące.
 9. Nie przepadam za skuterami, ale podobają mi się stare Vespy:) Mógłbym mieć, ale poza skuterem także samochód, bo na jesieni czy w zimie trochę ciężko...
 10. Tak, fachowcy z polecenia to najlepsza opcja. Branie w ciemno to jak branie kota w worku. Mi znajomi polecili jakiś czas temu dobrego hydraulika z Warszawy. Poniżej podaję dane, jakby ktoś potrzebował takiego fachowca: tel. 606-213-267 Wiesław Brzostek