anulikka

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez anulikka

 1. Nie jestem pewna, ale pieniądze masz przeznaczyć na założenie firmy, więc narazie nie musisz zakładać działalności. Tak to rozumiem, ale....słowa "Wydatkowanie oraz rozliczenie otrzymanych środków zgodnie ze specyfikacją we wniosku musi nastąpić w terminie 2 miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej" mówią co innego...Lepiej to wyjaśnić.
 2. U mnie w salon jest nie do końca salonem. Ze względu na mało miejsca w sypialni i w garderobie znajduje w nim szafa, ale taka dopasowana wymiarowo i kolorystyką. Znalazłam taką na stronie https://www.komandor.pl/oferta/meble/szafy/ i długo się nie zastanawiałam - zamówiłam. Teraz myślę jednak nad zmianą aranżacji, remontem i tę szafę wyrzucę "jakoś" do garderoby, a salon połączę z kuchnią - tak jest nie tylko modnie, ale i praktycznie. Przy okazji będzie więcej przestrzeni. W salonie zostaną fotele, sofa, ława (lub zmienię na stół - odniesienie do kuchni), będzie kominek, wejście na taras. Jeśli wszystko wyjdzie to będzie super.
 3. Do kuchni zawsze kupuję meble na wymiar, do innych pomieszczeń różnie.
 4. Sprawdź na http://sip.krosno.pl/ - SiP Krosno to producent stojaków i regałów ekspozycyjnych. Wykonują porządne półki pod reklamę i do celów przemysłowych. Moim zdaniem ceny nie są wygórowane, a produkty wykonywane są z wysokich jakościowo materiałów i dobrze się prezentują.
 5. U mnie ktoś w rodzinie "pomylił" święta Bożego Narodzenia z Wielkanocą i zamiast słodkości z mikołajem kupił baranka cukrowego . Nie wszystkim ten żart przypadł do gustu, ale było trochę śmiechu, gdy dzieci mówiły "Ej wujek to nie te święta:D". Było wesoło. I każdy chciał wiedzieć, gdzie o tej porze roku coś takiego produkują. Stwierdził, że baranek cukrowy został zakupiony na stronie http://www.argo.net.pl/ru/holiday-products/baranek-cukrowy-maly-60g,66.html. I dziś kilka osób też go kupiło :D
 6. Fajnie jest wyjechać na weekend. U mnie to zazwyczaj polskie klimaty, czasem Czechy, Węgry albo Chorwacja. Ram gdzie blisko. Sylwestra spędzam właśnie gdzieś w Chorwacji. Partner robi mi niespodziankę. Wiem tylko tyle że to apartamenty w Chorwacji wybrane ze strony https://www.hrvaska.net/pl/apartamenty/ - widziałam w historii wyszukiwania :) Już nie mogę się doczekać :D
 7. Pewnie zależy od sprzedawcy, ja zazwyczaj kupuję elektronicznie rzeczy, patrzę tylko na opinie. Nie trafiłam jeszcze na ofertę, której sprzedawca nie mógł się skontaktować ze mną ze względu na barierę językową.
 8. anulikka

  Sylwester

  Ja w tym roku skromnie na rynku (Rzeszów), ewentualnie dla odmiany nocleg poza domem, prawdopodobnie www.hoteliskra.pl. Hotel ten może nie jest apartamentowcem, ale jest przytulny a wokół w miarę spokój, pomimo lokalizacji blisko z jednych głównych ulic.
 9. Czas budowy magazynu w dużej mierze zależy od użytego materiału, ale i niestety pogody. Nie mniej jednak nie powinno to trwać dłużej niż trzy miesiące. Nie wiem do co będzie przechowywane w tym magazynie, ale regały na pewno się przydadzą. Ze swojego doświadczenia polecam takie: http://www.met-baj.com.pl/oferta/. Są solidne i wytrzymałe. Półka ta nie ugnie się pod byle ciężarem.
 10. anulikka

  budowa domu

  Wybór okien ma znaczenie, najlepsze są teraz plastikowe, ale zanim umieści się okna trzeba pomyśleć o materiałach budowlanych http://www.multifarb.pl/oferta/materialy-budowlane/ gipsach, klejach itp. Te znaleźć można w wielu sklepach, nawet internetowych. Zazwyczaj z dowozem do domu, więc ne trzeba specjalnie po nie jeździć.
 11. Bardzo wiele dają też kampanie AdWords, choć koszty ich są duże.
 12. Może i mało osób zwróci dokładnie uwagę, ale zauważy i gdzieś utkwi im w to pamięci.
 13. Wiele osób w ogóle nie posiada telewizora. Zaliczam się do nich. Wiadomości można poczytać, oglądnąć przez internet, filmy podobnie i to zobaczy to, na co akurat mamy ochotę. Teraz wszystko jest w internecie nawet TV :D Nie ma też już takiej renomy internetu, ponieważ jest on ogólnodostępny. Kiedyś nawet słowo "internet' powinno pisać się z dużej litery, teraz już nie ma tego wymogu.
 14. Dobrym wsparciem biznesu są różne programy motywacyjne dla klientów i pracowników. Najlepiej te niespotykane - loterie, nagrody - takie, które zwracają uwagę a nie zwykłe promocje. Ciekawą ofertę zaproponowała mojemu koledze firma Motivation Direct. Wybrał katalog nagród www.motivationdirect.pl/katalog-nagrod/ i z tego, co mówił z chęcią będzie korzystał z usług tego przedsiębiorstwa.
 15. Może jakieś ustronne miejsce, może ktoś z osób prywatnych wynajmuje domek. Możliwości jest wiele, w zależności od rejonu Polski :)
 16. Konkursy, loterie, nagrody, a nawet (gdy pogoda sprzyja) jakieś ognisko, grill czy gry np. paintball :)