polowy1

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez polowy1


 1. Samochód to poważny zakup na lata, dlatego warto zainwestować w nowe auto. Sam marzyłem o sportowym samochodzie. Postanowiłem więc trochę zacisnąć pasa i zakupiłem Dodgea Challengera w salonie [link usunięty]   mam gwarancje obsługę można powiedzieć 24h Teraz mam wymarzone  świetne amerykańskie auto. Bajecznie się je prowadzi 🙂 Do tego mogłem wziąć kredyt i nie było problemów

   


 2. Jakiś czas temu miałem problemy z instalacją gazową w moim aucie. Musiałem rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą części do instalacji gazowych. Mój wybór padł na  [link usunięty] Mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.


 3. Prowadzenie własnego warsztatu samochodowego na pewno będzie opłacalnym biznesem. Jeżeli wasz warsztat będzie zajmował się instalacjami LPG to polecam wam nawiązać współpracę z firmą [link usunięty]   Oni zajmują się sprzedażą części do samochodowych instalacji gazowych.


 4. nas obsługuje kancelaria GESSEL. I generalnie jeśli mamy jakieś zagwozdki prawne to zawsze z nimi się konsultujemy czy to przy np. zawieraniu umów czy też korzystamy z ich doradztwa podatkowego. Mamy do nich pełne zaufanie bo nie raz już udowodnili, że znają się na rzeczy. Poza tym wystarczy spojrzeć na ich rekomendację ponieważ to mówi samo za siebie.


 5. czy warto w dzisiejszych czasach? Oczywiście, że tak. Ja bym wręcz powiedział że to jest jedna z podstawowych i niezbędnych komórek w firmie. Tylko no właśnie – trzeba nawiązać współprace z kancelarią, która stricte zajmuje się prawem handlowym i gospodarczym jak np. kancelaria GESSEL. I trzeba uważać na kancelarie, które specjalizują się prawem rodzinnym, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.


 6. 3 minuty temu, izaela napisał:

  ooo... gdzieś mi się oni przewinęli. Chyba ktoś ze znajomych coś od nich udostępniał albo recenzował 🙂 co oni tam dobrego mają?

  ciężko cokolwiek konkretego polecić bo całkiem często zmieniają tam menu ze względu na to, że dania robią z sezonowych produktów. No i sama też możesz sobie skomponować te posiłki 🙂 ale generalnie to ci powiem, że wszystko mi tam u nich smakowało


 7. wszystko generalnie zalezy od warunków i stanu samochodu, ale brzmi to całkiem fajnie. Gdybym ja się miał zdecydować na coś takiego to najpierw poszedłbym do salonu Carolina Toyota Włochy. Jeden z najlepszych salonów samochodowych w stolicy zarówno jeśli chodzi o ofertę i ceny, jak i obsługę klienta.


 8. wszystko zależy od tego kto jaki ma budżet. Niemniej jednak ja tutaj bym szukał tylko i wyłącznie oferty salonowej. Zazwyczaj salon Carolina Toyota Wola ma fajne oferty, promocje i wyprzedaże, więc chyba pierwsze kroki to bym do nich skierował.


 9. jak nie chcesz wydawać nie wiadomo ile na samochód to poszukaj używanego modelu. Ale nie po komisach. Sprawdź ofertę normalnie w salonie jak np Carolina Toyota Włochy. Tam też sprzedają używane modele, a przynajmniej źródło jest sprawdzone 🙂


 10. nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to co jest lepsze: czy własna księgowa czy biuro rachunkowe :) każdy musi ocenić według własnych oczekiwań i wymagań. Ja zamiast polecać jakąś firmę to radzę wejść na  [link usunięty] i tam sobie poszukać jakiś artykułów na temat księgowości, biur rachunkowych itp. Na pewno znajdą się poradniki czym się kierować przy wyborze księgowych :)


 11. oprócz modelu wózka widłowego, napędu itp. trzeba też zwrócić uwagę na to jakie mają widły. Właściwe widły sprawią, że praca będzie bardziej efektywna oraz bezpieczniejsza. Zresztą co ja tutaj będę pisał... najlepiej to sobie wejść po prostu na  [link usunięty] i tam przeczytać sobie o tym artykuł.


 12. ‘jakie meble do biura’ to zbyt ogólne pytanie. Wszystko zależy od tego w jakim stylu chcesz mieć biuro, jaki masz budżet, czy zależy Ci na tym aby meble były także funkcjonalne… dopiero znając odpowiedzi na te pytania można się wziąć za szukanie odpowiednich mebli. Dla mnie na przykład bezpieczeństwo jest priorytetem i dlatego zdecydowałem się na szuflady metalowe i pasujące do nich zamki centralne z miladesign [link usunięty] – w ten sposób wszystkie dokumenty i dane są składowane w bezpiecznym miejscu. Do tego przy okazji zakupiliśmy tez u nich regulowane stelaże do biurek, które okazały się strzałem w dziesiątkę i spodobały się pracownikom.