Kasia Koral

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez Kasia Koral


 1. Dnia 5.09.2017 o 20:33, pokam77 napisał:

   Regały magazynowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu. Szczególnie firma ltm ma wytrzymałe regały. Zamawiając u nich [link usunięty] , a szczególnie regały półkowe, możecie Państwo skorzystać z naszej usługi, jaką jest montaż regałów magazynowych.

  Ja z kolei polecam [link usunięty] od Metalsistem. Solidny producent, jakościowo i cenowo mają bardzo dobre rozwiązania. 


 2. Maszyny do bieżnikowania 

  Dnia 12.03.2009 o 23:11, gluchy napisał:

  a ma ktoś może jakies informacje na temat firm produkujących użądzenia do bieznikowania opon osobowych? jestem już zdecydowany na rozszerzenie swojej działalności właśnie o tę usługę ale nie mogę nigdzie znaleźć form i innych maszyn do tego potrzebnych. z góry dzięki za info

  Opony do bieżnikowania to jedna sprawa. Ja polecam zaplanować też pozostałe wyposażenie, na przykład [link usunięty] itd. 


 3. Dnia 20.08.2017 o 13:58, cookie napisał:

  Pozwolenie jest potrzebne , ale gdy już  je zyskasz będzie trzeba pomyśleć o  regałach magazynowych . Myślę , że mogą  zainteresować cię  [link usunięty]  . Obsługuje się je wózkami , więc bardzo wygodnie .  Takie regały może zaprojektować ci firma Nedcon , polecam .

  Ja z kolei polecam Metalsistem, mają naprawdę porządne [link usunięty] . W ofercie także regały modułowe i przesuwne!