Krystyna123

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Krystyna123

  1. Ja otworzyłam biuro rachunkowe. To było dobry pomysł, bo naprawdę nam dobrze idzie. Niedawno aż musieliśmy dokupować szafy na dokumenty w Met-Lak, bo brakowało nam miejsca na te wszystkie papiery:) Naprawdę to fajny pomysl na oplacalny biznes.
  2. Pewnie, że będzie, a dlaczego nie? Musisz tylko być dobra w tym co robisz. Moja siostra ma gabinet i idzie jej świetnie, ale też dba o klientki. Ma nie tylko umiejętności, ale też dba o higienę i zdrowie swoich klientek. Tak też kupuje maski i rękawiczki w https://www.medseven.eu/ - wg mnie takie do gabinetu mają najwyższą jakość :)
  3. No właśnie zgadzam się z przedmówcami! Wybierając sprzęt, nieważne czy chodzi o większe czy mniejsze urządzenia koniecznie myślcie o ich najwyższej jakości i najlepszej klasie. Np. w https://www.medseven.eu/ https://www.medseven.eu/ znajdziecie ogromny wybór takich produktów medycznych, które są koniecznie w codziennej pracy lekarza i mogę polecić je bo są świetne! Osobiście korzystam z ciśnieniomierzy, inhalatorów i pomp infuzyjnych. Działają bez zarzutu. Niejednokrotnie kupuję także produkty jednorazowego użytku, takie jak np. rękawiczki i też mają najwyższą jakość!