Wiktorex

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wiktorex

 1. A nie myśleliście nigdy, aby zainstalować u siebie ogrzewanie na podczerwień? Bo nam bardzo spodobały się ostatnio grzejniki https://irshop.eu/kategoria-produktu/panele-grzewcze-na-podczerwien/ tyle, że zastanawiamy się jak to jest z ich wydajnością?
 2. A czy nie lepiej poprosić o podwózkę kogoś znajomego lub udać się na lotnisko chociażby transportem http://www.bekrakow.com/ ? Wtedy kwestia zmartwienia o samochód nam odpada.
 3. Ależ oczywiście :) Niech sobie zerknie na https://aleopakowania.pl/ , mają tam wszystko od pudełek na pizzę poprzez talerzyki, serwetki, na sztućcach jednorazowych kończąc.
 4. To może http://www.sedkrosno.pl Cię zainteresuje. Słyszałem, że to dobra firma i bardzo profesjonalnie podchodzą do powierzonych zadań.
 5. O tak, szyld to całkiem niezła forma :) Można też pomyśleć no nad literami przestrzennymi. Takimi, jak robią w http://www.signuskrakow.pl/ :) Takie przykuwające oko reklamy zawsze się sprawdzą.
 6. Na pewno przede wszystkim warto spojrzeć na cenę. Chociaż w ilościach hurtowych na pewną tą można negocjować.
 7. Meble ze stali? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Słyszałem o pokryciach dachowych, konstrukcjach hal czy mostów, nawet elementach hydraulicznych jak http://stainlesseurope.com/kategoria-produktu/trojniki-rownoprzelotowe-bezszwowe/ , ale o meblach to nigdy. Cóż, człowiek uczy się nowych rzeczy każdego dnia.
 8. Wiktorex

  Odszkodowanie

  Kolega ma bardzo podobną sytuację, z tym że on myśli o udaniu się do prawników z krakowskiej kancelarii http://bhs-adwokaci.pl/ . Myślicie, że to jest dobra droga, czy może najpierw powinien postarać się o odszkodowanie sam?
 9. Nie zapomnijcie też o dobrych opakowaniach do jedzenia na wynos. W https://aleopakowania.pl/ są niezłe :)
 10. a może coś bardziej szalonego?? Na przykład impreza z http://drivingexperience.pl/ ??;>
 11. Świetny sklep, korzystałem z niego :)
 12. A są może w Warszawie jakieś rankingi restauracji sushi? Coś na kształt tego spisu pizzerii z Rembertowa? Bo nie ukrywam, że byłoby to bardzo przydatne narzędzie do wyboru restauracji :)
 13. Myślę, że taki monitoring jest niekiedy faktycznie bardzo potrzebny. A myśleliście, żeby połączyć go na przykład z takim systemem bramek uchylnych? bo wtedy byłaby jeszcze kontrola nad tym kto do obiektu wchodzi.
 14. Macie jakąś radę w tej kwestii? Jechać samochodem i zostawić go na parkingu czy postawić na jakąś inną formę połączenia?
 15. Dobry pomysł z tymi hybrydami. Moja żona też odkąd je robi pa piękne paznokcie. Teraz planuję jej kupić taką lampę uv i lakiery, aby mogła ogarniać manicure sama a nie chodzić do kosmetyczki. Myślicie, że to dobry pomysł?
 16. Spodobał mi się pomysł z bonem do księgarni. Prezent z gatunku wartościowych, ale dających wolność wyboru, dla mnie super :)
 17. Wydaje mi się, ze każde biuro powinno być gruntownie sprzątane przynajmniej raz w miesiącu. I to przez profesjonalną ekipę sprzątającą...
 18. Swoją drogą, nigdy nie zastanawiałem się nad szkoleniem bhp dla pracowników zdalnych. Wydaje mi się, że to rzadko jest przestrzegane.
 19. Ja zazwyczaj preferuję odwrotnie - ciepłe kraje w środku zimy, ale pomysł z nartami w lipcu mi się spodobał. Muszę wcielić w życie :D
 20. Warto też samemu poszukać firm, w których chciałoby się być zatrudnionym i podesłać im CV. Część przedsiębiorstw nie ogłasza rekrutacji, bo ma stosy zalegających CV.
 21. Ktoś wyżej pisał o skarpetkach - też lubię te kolorowe i zabawne :D Może jestem dziecinny, ale poprawiają mi humor na cały dzień :D
 22. Kilkuletni często wychodzi sporo taniej, a jeśli jest zadbany wytrzymuje bardzo długo. Ale żeby przebierać wśród używanych aut, niestety trzeba się znać i mieć dobre oko.
 23. Ja kupię chyba coś praktycznego, jakiś obrus, pościel.... ewentualnie dorzucę grupowe zdjęcie dzieci i wnucząt, bo takie mamy nawet niedawno zrobione :D
 24. Bez ćiczeń jakoś tam na pewno schudniesz, ale czy to ciało będzie ładne... Nic nie ujędrnia tak, jak ruch...
 25. Ja smaruję czasem skórki przy paznokciach oliwą z oliwek (tak, jako facet). Jeśli się u mnie przesuszą, to pękają i potwornie pieką...