jaromir

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez jaromir

 1. Warszawa - Sulejówek i okolice, polecam sam korzystam, biuro rachunkowe - http://www.libro-tax.pl/
 2. Jak szaleć to szaleć, co powiesz na drewno lite, made in italia - http://patt.pl/super-oferta/barek-na-kolkach.html :rolleyes:
 3. Ja korzystam z systemów WP (wordpress.org) świetny CMS, prosta i szybka instalacja, duży wybór szablonów - polecam.
 4. Jest formą reklamy jak najbardziej, wszystko zależy w czyich rękach wyląduje, ważna jest grupa docelowa. Wizytówka, strona WWW(elektroniczna wizytówka) powinny iść w parze.
 5. Najważniejsze są chęci do nauki ja takowych nie mam i wiele szkół nie potrafiło mnie nauczyć angielskiego - nazwa szkoły nic nie mówi i nic nie znaczy - wszystko zależy od ludzi którzy tam pracują i od osób które te nauki pobierają.
 6. Odważny projekt, jak dla mnie to bardzo kontrowersyjny wydawałoby się ze jest skierowany do dość wąskiego grona ludzi - z tego co widać to już jest ponad 5 tys. - sporo.
 7. Mój pierwszy biznes to konto na allegro i sprzedaż smyczy do telefonów komórkowych, później atrap drogich telefonów, później - kupowałem hurtowo bieliznę taką na wieczory panieńskie i takie tam i również sprzedawałem na allegro - zarobki były niezłe przebitka nawet 400%. Ale wystawianie aukcji i latanie na pocztę i obecnie coraz większa konkurencja - zaprzestałem. Obecnie uderzam w branżę IT, alt to jeszcze w trakcie budowy.
 8. To wszystko zależy czy masz umył Humanisty czy Ścisły. Jak ścisły to polecam Informatykę, Chemię, Biotechnologię - na tym polu jeszcze można zaszaleć. A jak jesteś Humanistą to jakaś Marketing co da jakieś podstawy - ale wszystkiego uczysz się SAM, studia tylko mogą naświetlić temat, ja skończyłem Ekonomię i Informatykę i wybieram się na Psychologię. Najważniejsze na jakich ludzi trafisz i co będziecie chcieli razem zrobić - moim zdaniem jest jeszcze wiele do zrobienia.
 9. Dobry biznes przynoszący zyski - nie musi być oryginalny - ale musi być bardzo dobrze zrealizowany - nie może mieć niedociągnięć wszystko ma działać TIP TOP. Duże fortuny powstawały często przez przypadek spowodowany zaistniałą sytuacją itp.
 10. jaromir

  Dużo ofert pracy

  Faktycznie sporo tego - ogłoszeń o pracę chyba z kilkadziesiąt tysięcy.
 11. Nie ma na to paragrafu - a słowo kara bardziej mi się kojarzy z jakimś cielesnym rozwiązaniem a nie manatem czy coś w tym stylu. A z tymi światłami to pierwsze słyszę w Polsce tego się nie stosuje.
 12. Zgadzam się że Pop-up jest nachalny i to słowo nachalny to za delikatnie powiedziane, nie lubię takich reklam jeżeli otwieram serwis i wyskakuje mi takie badziewie natychmiast zmieniam adres, zgodzę się że strony mogą używać tego ale sporadycznie żeby poprawić swój budżet ale wyskakujące ciągle reklamy niczego dobrego nie wróżą serwisowi. Już producenci wyszukiwarek internetowych pozwalają na wyłączenie obsługi JS -co powoduje że część reklam się nie pokazuje. Ja oczywiście jestem za reklamą w sieci ale tą statyczną gdzieś w rogu lub w stopce. A tak w ogóle to męczą mnie strony typu Flash, JS w których wszystko lata się przesuwa, wtedy odnoszę wrażenie że nie mam kontroli nad taką aplikacją. Twórcy latających reklam proszę was opamiętajcie się. Dziękuje za uwagę.
 13. Napisałem już kilka postów ale z tego wszystkiego nie zdążyłem się przywitać - więc jestem i Witam Wszystkich mam na imię Jaromir, absolwent UW, poszukuję ciekawego zajęcia które będzie mi dawało zadowolenie zawodowe i finansowe.
 14. Trafiłem dosyć przypadkiem na osobę Roberta Kiyosakiego. Pewnego dnia znajoma wręczyła mi karnet na spotkanie, szkolenie odnośnie biznesu cena 500 zł. 2 godz. taki wykład. Powiem wam szczerze po tym spotkaniu zacząłem inaczej myśleć przestałem słuchać rodziny i znajomych na temat brania kredytu i sposobu zarabiania pieniędzy. Zacząłem myśleć intensywnie nad zmianą własnego życia. Pierwsze zmiany dokonałem po 8 miesiącach zwolniłem się z pracy zacząłem pracować na siebie nie na pracodawcę. Za dużo tu się rozpisywać ale sprawa dotyczy Roberta Kiyosakiego zacząłem postępować tak jak on tylko że ja nie sprzedaję nieruchomości tylko zupełnie coś innego coś na czym się znam może to nie sprzedaż ale usługi które nie wymagają do mojej osoby zbytniego zaangażowania. Polecam wszystkim zapoznanie się na początek z książką Roberta K. "Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec" - a oczy wam się otworzą i czasem naprawdę warto zainwestować to 500 zł. w jakiś kurs czy szkolenie a zwróci się z nawiązką.
 15. @mamba - trudno się z tobą nie zgodzić, właściciel twórca Naszej Klasy ma jednak nos do interesów z tego co słyszałem sprzedał to za grube miliony. Uważam również że konta na NK to lekki obciach, dlatego nowy właściciel zmienił logo na NK i nigdzie ja w każdym bądź razie nie widziałem firmowania się napisem Nasza Klasa. Abstrahując od NK, Facebook dosyć szybko podbija Polskich użytkowników, miejscem spotkań staje się właśnie on. Bardziej dostępny, czytelny z lekką grafiką, ciągle jest rozwijany, 500 mln. zarejestrowanych użytkowników. Właściciel najmłodszy miliarder, postać dość kontrowersyjna. Zresztą teraz w kinach leci film o historii powstania Facebooka co pewnie przyniesie mu kilkadziesiąt milionów NOWYCH zarejestrowanych użytkowników.
 16. Z tą niszowym pomysłem to się nie zgodzę można powielić czyjś pomysł ale trzeba to naprawdę zrobić dobrze, tak jak w normalnym życiu, np. przy sklepach spożywczych nie powstają kina samochodowe itp. ale otwiera się nowy sklep i też spożywczy - ma bogatszą ofertę produktów, promocyjne ceny miłą obsługę i co się dzieje ludzie tam kupują sklep przynosi zyski. Z kinem samochodowym też może i byłby zarobek ale to już większe ryzyko niepowodzenia. Czy NK to był nowy pomysł nie? Doskonały przykładem jest fotka.pl tutaj właściciele zatrudniają kilka osób tylko po to aby zdobywali reklamodawców - aplikacja przynosi duże zyski, pomysł nie był niszowy ale dobrze zrobiony i to przyciągnęło użytkowników.
 17. Ostatnio czytałem dobry artykuł w prasie na temat Marka Zuckerberga twórcy i właściciela Facebook, z tego co wyczytałem jest najmłodszym miliarderem na świecie a to dzięki jednej aplikacji Facebook na której swoje konta ma 500 mln ludzi. Jak się okazuje że z powstaniem Facebooka nie było tak do końca różowo, pomysł na aplikację zrodził się w głowach innych studentów a i podobno został wykorzystany przez Marka Zuckerberga, czego dowodem jest sprawa w sądzie gdzie na poczet pomysłodawców zasądzona zostaje kara do zapłaty przez Zuckerberga 65 mln dol. odszkodowania. Ale to żaden wydatek dla Zuckerberga bo na jego koncie są już miliardy dolarów. Podobno pieniądze zawróciły w głowie młodego miliardera ale nie na tyle żeby nie pilnować tak dochodowego projektu i nie poszerzać do o nowe funkcjonalność. fragment z książki "Accidental Billionaires" autora Ben Mezrich, Jacht 25-letniego dziś bogacza z Doliny Krzemowej, impreza, morze alkoholu, atrakcyjne dziewczyny. Żeby nie było zbyt sztampowo, kucharz serwuje dania z... misia koala.
 18. qwerty a nie myślałeś o wspólniku z gotówką, bo jak masz dobry pomysł a nie masz gotówki to zawsze można wejść w spółkę tylko przygotuj dobry biznesplan i co najważniejsze trzeba zrobić badanie rynku, trzeba pochodzić popytać ale i nie tylko. Ważne żeby biznes był skalowalny tzn. że można byłoby go rozbudowywać i powiększać np. o następne miasta tudzież jakieś nowe usługi - funkcje.
 19. Prowadziłem kiedyś kampanię reklamową - (może to za dużo jest powiedziane) ale miałem na to budżet 500 zł/mies. tle mi płacili więc te pieniążki były tylko dla mnie nie mogłem ich przeznaczyć na zakup banerów itp. Dlatego liczyła się pomysłowość i skuteczność. To był gabinet stomatologiczny, nowego gabinetu kompletnie nikt nie odwiedzał, ulotki rozdawane na ulicy nie dały nic, ale po miesiącu zaczęły dzwonić pierwsze telefony kontakt internet. A więc co robiłem, poprawiłem stronę internetowa która była zrobiona na ramkach JS, przerobiłem na przyjazną google - dodałem do kilku dobrych katalogów i PP(ogólnie zacząłem pozycjonować). O wiele są skuteczniejsze wpisy na forach medycznych typu polecam taki i taki gabinet ale trzeba coś więcej wnieść w to forum niż tzw. spamowanie. U znajomego na stronie umieściliśmy baner kierujący do strony z gabinetem- strona nie była tematycznie powiązana i nikt nie klikał w baner(daje do myślenia). Ale generalnie pozycjonowanie to podstawa i w tym przypadku jakieś teksty typu Promocja, ale nie znam branży więc jak się zabrać trochę sprytu nie zaszkodzi.