andnowy

Użytkownik
 • Zawartość

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez andnowy

 1. Gdzie najtaniej i najlepiej kupić domenę? Chciałabym założyć dwa blogi o, jeden o tematyce lifestylowej oraz motoryzacyjnej. Potrzebuje dwóch domen pl. Pytanie gdzie je założyć? Jakieś propozycje?
 2. Myślicie, że warto wykupywać ubezpieczenie od utraty kapitału? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłbym w stanie podpowiedzieć co gdzie i za ile? Które towarzystwa ubezpieczeniowe mają dobre oferty na tego typu usługi ubezpieczeniowe?
 3. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na oszczędzanie energii elektrycznej? Ceny rosną - a miały stać w miejscu, co bezpośrednio przekłada się na koszta związane z funkcjonowaniem firmy. Pytanie - w jaki sposób oszczędzać energię elektryczną?
 4. Wilgoć, las, trawa i inne czynniki - to wszystko są super warunki do życia dla kleszczy, a co za tym idzie zagrożenie dla ludzi. W jaki sposób efektywnie ochronić się przed zagrożeniami związanymi z chorobami jakie przenoszą.
 5. Jakie i gdzie mają zastosowanie kioski informacyjne? Czy przekładają się na większą sprzedaż, lepszą jakość obsługi klienta?
 6. Czy ktoś może przerabiał tematykę szynoprzewodów oświetleniowych? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?
 7. Od pewnego czasu staram się biegać. Zastanawiam się nad kupieniem sobie opaski kompresyjnej.Widziałem, ze wiele ośób biega w takich opaskach. Ponoć pomagają w regeneracji. Czy ktoś biega i może potwierdzić?
 8. Czy możecie doradzić jak dobrze zorganizować imprezę integracyjną w Łodzi? Dodam, że zastanawiam się głównie nad rozplanowaniem atrakcji na niej.
 9. W przypadku wielu zawodów zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej przez pracodawcę jest obowiązkowe. Szczegolnie jeśli chodzi o obuwie robocze. Jesli pracownik w pracy ma styczność z niebezpiecznymi substancjami, to niezapewnienie ochronnych ubrań, będzie skutkowało niedopełnieniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. W przypadku wypadku niekiedy niesie to ze sobą konsekwencje natury prawnej. Jeśli szukacie ubrań roboczych oraz ochronnych, polecam skontaktować się z tym sklepem: https://www.ferpol.pl Można znaleźć tam wysokiej jakości ubrania spełniające wszystkie normy.
 10. W sumie dobra opcja o ile ludzie w firmie lubią tego typu imprezy. Bo dla jednej osoby taki wypoczynek na lonie przyrody z ograniczeniem technologii będzie zbawieniem .Druga osoba natomiast nie będzie tego lubiła oraz nie będzie chciała się na to wybrać. Imprezy powinno się dopasować do profilu osób pracujących w firmie i najlepiej wcześniej dopytać się ich o zdanie. Tak aby zorientować się czy dana atrakcja będzie się im podobała, czy jednak imprezę integracyjną widzą trochę inaczej. Jeśli szukasz fizycznych aktywności to ze swojej strony polecam rafting https://www.m-canoe.pl/blog/posty/weekendowe-wypady-na-rafting-sposob-na-udana-integracje-firmowa Jest organizowany przez tę firmę.
 11. Nam terapia pomogła. Dodam, że chodziliśmy do strefy myśli w Warszawie http://strefamysli.pl/psychoterapia-par-i-malzenstw . Na terapię wybraliśmy się kiedy nie mogliśmy się ze soba dogadać. Nie myśleliśmy o rozwodzie ale po prostu nie potrafiliśmy ze soba spędzać czasu bo nawet na urlopie się kłóciliśmy. Kiedy wcześniej tak nie było. Doszedł do tego również zupełny brak ochoty na seks ze strony mojej, jak i jego. Terapia kosztowała nas trochę czasu i pieniędzy ale nie mogę tutaj napisać, ze jej żałuję. Ani że się terapii wstydzę. Wciąż jesteśmy małżeństwem, szczęśliwszym, I miłość wyparła gorycz, która była wcześniej.
 12. Bo jest i taniej. Niedużo taniej ale oszczedzasz tutaj na czasie - bo taka hala stawiana jest szybciej, nie ma również znaczenia pora roku jak również na rozbudowach w przyszłosci. Halę stalową można rozbudować w czasie o wiele łatwiej niż halę murowaną, która w tym względzie jest problematyczna i wymaga bardziej skomplikowanej przebudowy Polecam skontaktować się z firmą: https://www.mcmproject.com.pl/hale/magazynowe Jest to aktualnie jedna z lepszych firm w Polsce, która zajmuje się profesjonalnym stawianiem hal magazynowych. Powinni przedstawić Ci wycenę.
 13. Czy ktoś może przerabiał tematykę oznakowania ewakuacyjnego. Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 14. Dodam, że chodzi o działkę na której planowana jest inwestycja budowlana. Zanim zostanie wbita pierwsza łopata, należałoby zbadać poziom wód gruntowych. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Jak długo trwa ten cały proces badania, aby uzyskać wiarygodne wyniki.
 15. Cześć. Jakie znacie sposoby na wyczyszczenie wykładziny podłogowej? Chodzi tutaj o wykładzinę w firmie
 16. Miałam kilka wykwitów na skórze, wybrałem się do dermatologa i dostałem diagnozę. Mianowicie łuszczyca. Czy ktoś może ma tę chorobę? Doradzicie czy jest opcja by całkowicie ją wyleczyć?
 17. Wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży. Powiem tak, na kombinezonach nie ma co za bardzo oszczędzać. Wybór jest pomiędzy materiałowymi oraz skórzanymi. Warto posprawdzać jak to wygląda pod względem cenowym, np tutaj: https://mcsonline.pl/kombinezony-motocyklowe,cp166,pl.html
 18. Od strony technicznej, to najlepiej gdybyś tam do nich napisał lub zadzwonił, to Ci tam wyjaśnią co i jak. Od siebie dodam, że system jest w taki sposób stworzony, aby był łatwy i intuicyjny i taki jest. Masz tam kilka opcji konfiguracyjnych o których wspominałem wcześniej. Koszt - zależy od wielkości wysyłki. Cennik też masz na stronie, bądź dogaduj się indywidualnie, jeżeli chciałbyś to zrobić na naprawdę dużą skalę.
 19. Zastanawiamy się nad możliwością zamontowania wycieraczek z logo firmy na wejściu. Tak, aby nie było wątpliwości, gdzie się wchodzi. Czy ktoś już to może przerabiał wcześniej?
 20. Skontaktuj się z firmą Artex http://www.pielegnacja-zieleni.pl/scinanie-drzew/ - dobra firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie wycinki drzew. Do wycinki wiekszych drzew trzeba mieć zezwolenie. Jeżeli drzewo ma więcej centymetrów w obwodzie pnia na wysokości 5cm,to należy zgłosić planowaną wycinkę. Wówczas urząd gminy, do którego zgłaszamy wycinkę drzewa, w ciągu 21 dni przeprowadzi oględziny i sporządzi protokół. Bez zezwolenia można natomiast wycinać drzewa owocowe. W ich przypadku nie musisz się niczym stresować.
 21. Polecam po prostu przekalkulować sobie koszta prowadzenia konta. Nie każdy wpłaca do banku utarg w gotówce albo płaci firmową kartą. Wybierając konto bankowe postaraj się je dopasować do swojej sytuacji. Na przykład: ja korzystam tylko z przelewów, więc zakładając konto odmówiłem założenia karty płatniczej (odpłatnej w moim banku). W ten sposób mam za darmo to, czego potrzebuję, a nie płacę za to, czego nie chcę. Jeśli jednak szukasz całkowicie darmowego konta firmowego to zerknij sobie na to co ma do zaoferowania nest bank. Bank ma jedyne zupelnie darmowe konto na tle innych. Zerknij sobie tutaj https://www.tanie-konto.pl Na stronie są aktualne zestawienia kont, w tym również kont firmowych.
 22. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Wymagałoby to tzw zimnych kalkulacji i na tej podstawie podjęcia decyzji. Z jednej strony informatyk na etacie, to pewnego rodzaju stabilność. Z drugiej strony outsourcing IT, to dostęp do nowoczesnych technologii, innowacji. Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj pod linkiem: https://dreamiteam.pl/ Jak to wygląda w praktyce.
 23. Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Zależy kto ma jakie możliwości zarobkowania. Wiadomo, że gromadzenie kapitału to skomplikowany proces. Jego pomnażanie to jeszcze bardziej skomplikowany proces. Tempo pomnażania kapitału nie jest również bez znaczenia. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.konto-studenckie.pl/promocje/ Banki mają stosunkowo duże możliwości jeżeli o to chodzi.
 24. Porównując to z innymi formami marketingu, SMS marketing rzeczywiście daje pewną przewagę. SMS-y odbiera przecież każdy. Nie ma czegoś takiego (a przynajmniej w większości przypadków nie ma), jak automatyczne przekierowywanie wiadomości SMS do spamu (tak jak to się dzieje chociażby w przypadku wiadomości e-mail). Na rynku dostępne są różne usługi takie jak ta od Freshmail, przy pomocy której można efektywnie realizować wysyłkę SMS-ów. SMS-ów które będą odpowiednio spersonalizowane, dodana zostanie indywidualna nazwa nadawcy itd. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://freshmail.pl/wysylka-sms/
 25. Teoretycznie dobra opcja. W praktyce jednak zarobi się o wiele mniej niż profesjonalny doradca, który prowadzi swój wlasny punkt albo działa na własną rekę (tacy doradcy mają o wiele lepsze warunki wynegocjowane z bankami czy innymi instytucjami pożyczkowymi). Poza tym nie jest łatwo znaleźć osobę na pożyczkę bo mało kto chwali się tym, ze bierze pożyczki prywatne. Moim zdaniem są o wiele lepsze serwisy pozyczkowe, które dają o wiele lepsze możliwości inwestowania kasy. Polecam Future Capital https://www.futurecapital.pl/pozyczki-pozabankowe