Marian22

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marian22

 1. Panowie, zaczyna się sezon piłkarski i w ogóle sportowy, więc czas rozruszać nieco tę machinę. Przyjemne z (czasem) pożytecznym - grać czas zacząć!
 2. Za 6 mb dałbym się pociąć ;P Ja jadę na starej Neostradzie 1mb, ale mam nadzieję, że niedługo zwiększę szybkość...
 3. Marian22

  Polityka

  Co jak co, krytykuję prezydenta praktycznie od początku, ale jego stanowisko wobec Rosji mi się podoba. Pokazał, że ma jaja i choć to było nieco za bardzo do przodu, to dzięki temu Polska będzie postrzegana jako kraj bardzo zdecydowany i odważny, w porównaniu z cichym zachodem. Choć z drugiej strony to najgłośniejsze krowy najmniej mleka dają...
 4. Kto się bawi w takie rzeczy? To na kilometr śmierdzi szwindlem :D
 5. Do dzis dostaje maile z jednej z tego typu akcji... Nie zarobiłem na tym ani grosza, bo niby jak? ;) Bardzo ciężko pozyskać klientów, a zyski i tak są marginalne... Nie polecam.
 6. Wiele osób tak zaczynało, w tym i ja. bardzo dobry sposób zarobku dla początkujących, można wyciągać nawet kilka stów miesięcznie przy niedużym nakładzie pracy... Zawsze coś.
 7. Najlepszą reklamą jest po prostu dobra pizza. Jeśli będzie smakować pierwszym gościom, Ci nie zapomną przekazać tego innym i tak łańcuszek się rozejdzie. Ale jedna rada o amatora pizzy - zadbaj o dobre sosy (pomidorowy, czosnkowy itd.), bo to bardzo ważne...
 8. A nie wystarczy zgoda właściciela mieszkania? Wydaje mi się, że nie trzeba być zameldowany w miejscu, gdzie chce się prowadzić działalność, a można np. jako właściciela lokalu podać po prostu babcię... Ale mogę się mylić.
 9. Freelancing... Można to nazwać biznesem? Chyba tak, w końcu jakieś przychody przynosi... ;)
 10. A i od Ziuta można zapewne brać haracz... Gadacie, biadolicie, aż strach założyc własną działalność, bo w każdej chwili mogą wejść do sklpu życzliwi panowie w dresach... Ja dziękuję.
 11. Kredyt to wbrew pozorom dobra sprawa, ale dla tych, którzy mają pewny biznes i wiedzą, że kasa im się zwróci. A jak wiadomo nie ma czegoś takiego jak 'pewny biznes', więc ryzyko zadłużenia się jest bardzo duże. Ale dla chcącego nic innego, do odważnych świat należy...
 12. Sam o tym myślałem, ale dyskwalifikuje mnie McDonald's w moim mieście i kilka innych mniejszych pierdółkowatych knajpek. Ale jeśli nie ma nic w mieście to próbuj, na żarciu można tylko zarobić ;)
 13. Ok, ok, ok. Przekonaliście mnie, że nie warto się za to zabierać. Szkoda, ale jednak chyba nie ma szans walki z takim gigantem, więc poszukam sobie czegoś innego. Juz mam w zasadzie coś na oku, Ale o tym cichosza narazie ;)
 14. Porozmawiajmy tu o tym co niektórych dziś bardzo niepokoi a innych cieszy. Kurs dolara to najbardziej niespodziewana sytuacja w historii światowych walut chyba, spada na łeb na szyje. Tak samo Euro i Funt szerling. Co o tym wszystkim sądzicie?
 15. Czy wie ktoś co trzeba by założyć taki serwis? jakieś uprawnienia itd.? Jaki kapitał na start. Poproszę o pomoc zorientowanych.
 16. Czy będąc za granicą mogę w jakiś sposób założyć firmę w Polsce i ja kontrolować np. z Niemiec? Czy też muszę wszystko załatwiać osobiście na miejscu? Czy ma ktoś wiedzę na ten temat i mógłby to jakoś zarysować? Z góry wielkie dzięki.
 17. Mogę Ci na starcie powiedzieć, żebyś nie inwestował w automaty do gier, bo na tym kiedyś przejechał się mój przyjaciel i dziś te automaty chyba jeszcze stoją w jego piwnicy ;) Konsole, telewizorki i ciepła atmosferka - powinno być ok ;]
 18. Zawsze możesz założyć jakiś serwis internetowy, który zdobędzie popularność, a Ty zaczniesz zbijać na nim trochę pieniążków ;) Ale musisz się na tym trochę poznać i przede wszystkim - znaleźć pomysł na taki mega serwis...
 19. Gracie w jakichś zakładach bukmacherskich? Ja swojego czasu grywałem, ale jako że zbankrutowałem to dałem sobie na wstrzymanie. Teraz chcę zacząć jeszcze raz, mądrzejszy o doświadczenie sprzed pół roku, kiedy to wykończył mnie baseball ;) Jeśli gracie to opowiedzcie na co najchętniej stawiacie, czy gracie jakimś systemem i jakie są Wasze wyniki. Pozdrawiam.
 20. Ja póki co jakoś ciężko nie pracuję, ale bardzo lubię relaksować się grając w gry wideo i słuchając muzyki. Takie rozładowanie agresji i energii... Poza tym kąpiel i wyjazd nad jeziorko, jeśli pogoda piękna - to podstawa (i koniecznie rowerem ;))
 21. Najchętniej wybierane są humanistyczne, a tymczasem to chyba ścisłe dają większe możliwości... Według mnie informatyka stanowi nie tylko najlepsze wyjście teraz, ale także na dość daleką przyszłość. W końcu komputer z człowiekiem będzie do końca świata i wart poznać go bliżej...
 22. Skoro tak sądzicie to jest mi miło i bardzo mnie zmotywowaliście do tego by spróbować otworzyć własny biznes. Kiedy już trochę w tym zabawię - opiszę swoje wrażenia. Pozdrawiam i dziękuję ;)
 23. Mieszkam w dość dużym mieście, w którym jest tylko 1(!) wypożyczalnia DVD. Według mnie to zbyt mało i wiem, że jest na to zapotrzebowanie. Czy więc opłacało by się otworzyć tego typu wypożyczalnię? Z jakimi kosztami by się to wiązało? Rozumiem, że kupno wszystkich potrzebnych filmów, płyt itd. Czy jest możliwośc np. jakiejś dotacji czy sponsora w zamian za reklamę itd? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.