marysiu

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez marysiu

 1. Myślałem o tym, żeby założyć firmę budowlaną, np. coś podobnego do tgbudownictwopl. Głównie tynki, szpachlowanie. Zastanawiam się , czy jest opcja dostać dofinansowanie na agregat tynkarski? Macie jakąś wiedzę na ten temat?
 2. Stwierdziłem że skuszę się na pomoc dietetyka w kontekście odchudzania. Myślałem nad poradami online - wygodniej i taniej, jak np. u http://livediet24.com. Jesteście w stanie polecić jeszcze kogoś interesującego? Najlepiej z okolic Warszawy.
 3. Szukam portali na których można obejrzeć maszyny CNC, np. do obróbki drewna. Znalazłem już http://strefacnc.pl . Znacie jeszcze jakieś inne adresy?
 4. Szukam dobrej alternatywy dla ikei i innych kuchni "gotowych". Myślałem żeby kupić coś za granicą pod wymiar, np. taką jak na http://culinaeinbaukueche.de. Czy to będzie dobry pomysł, czy lepiej szukać u polskich wykonawców?
 5. Słyszałem że dobra opcja to zostanie przedstawicielem producenta okien, np. Oknoplastu (oknoplast-poznan.pl), czy Drutexu. Wiecie, jak można wdrożyć się i wkręcić w taki temat? Czy trzeba mieć firmę budowlaną, itp?
 6. Czy projektowanie przenośników taśmowych i rolkowych to dobry pomysł. Jest na to rynek zbytu? Chodzi mi o takie maszyny jak np. na hks system
 7. Znajomy sprzedaje maszyny CNC to mu przekażę informację o tym, bo ciekawa sprawa. Sąsiad z hks system też ogarnia tego typu rzeczy pod kątem przenośników taśmowych.
 8. Ja swoje meble kuchenne wybrałem na http://culinaeinbaukueche.de , ale one były składane indywidualnie i pod wymiar, także wszystko pasuje idealnie.
 9. Ja myślę, że Oknoplast to jest firma warta polecenia - http://oknoplast-poznan.pl , bo już są wiele lat na rynku i wyrobili sobie odpowiednią markę.
 10. W aranżacji i wykończeniu wnętrz pomagał mi kolega z tgbudownictwo.pl. Ostatecznie podstawiłem na meble na wysoki połysk, choć wiem że są trudne w utrzymaniu. Ściany natomiast w szarościach i bieli.
 11. Ja czytałem nieco o dietach na http://www.livediet24.com i stwierdziłem że czas zacząć ograniczać cukier bo on ma duży wpływ na stan zdrowia.