martakont

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez martakont

 1. ja kupiłam mieszkanko pod wynajem :) Od dewelopera red.co bo ma mieszkania bardzo dobrze wykończone w różnych miast. Ja akurat kupiłam w Poznaniu. - dobra lokalizacja, dużo obiektów wokół. Rodzina, której teraz wynajmuję, jest bardzo zadowolona :))
 2. Ja z neoglandyny polecam suplementy! Kwasy tłuszczowe, suplementowałam się kilka miesięcy temu i przyznam, że efekty niesamowite, skóra gładsza w dotyku :)
 3. dla mnie swojska piwniczka! Uwielbiam, jest tak dużo różnych eko produktów i ceny fajne, pzdr!
 4. martakont

  Zdrowie

  Ja zawsze ekologiczne produkty zamawiam na swojskiej piwniczce, np. oleje, makarony, kasze i słodycze. Bardzo dobry skład i cena:)
 5. My urządzaliśmy łazienkę i kupowaliśmy wyposażenia w firmie idealstandard, klasyczne, proste i dobrze wykończone akcesoria. Dopasowane do stylu w jakim ogólnie prezentuje się nasze biuro, bez żadnych zbędnych udziwnień itp :) Polecam :)
 6. Ja kupiłam dla cioci metamorfozę w salonie InHarmony w Warszawie, tylko, że ona jakby naprowadziła mnie na to. Mówiła, że bardzo chciałaby, żeby profesjonaliści doradzili jej co, do ubioru, makijażu, fryzury. Była bardzo zadowolona bo zmiana niesamowita :)
 7. A słyszeliście o Fitsy? Umawiasz się z kimś na trening, bieg i można też w ten sposób poznać kogoś, kto ma podobne pasje, zainteresowania.
 8. Ja i moi bliscy nie raz korzystaliśmy z usług Radcy Prawnego Lucyny Szabelskiej. W sprawach rozwodu i ustalenia ojcostwa. Pani adwokat załatwiła wszystko sprawie, tak jak należy. Polecam z czystym sumieniem. Cierpliwa, profesjonalna i przede wszystkim skuteczna.