moniqa

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez moniqa

 1. Sklep spożywczy czynny w niedzielę :D teraz to jest żyła złota.
 2. moniqa

  Nieruchomości

  Można też szukać po licytacjach komorniczych, da się trafić fajne mieszkanie do remontu w bardzo niskiej cenie.
 3. Mi dermokosmetyki przesuszają twarz i włosy. Nie dla każdego brak SLSów jest dobry. Zauważyłam, że dla kobiet o cienkich, rzadkich włosach te dermo są ok, a mi, jak mam gęste, robią siano na głowie :(
 4. ulotki się sprawdzają teraz w małych miejscowościach i na otwarcie biznesu, żeby zaznaczyć klientom, że o tutaj właśnie powstało coś nowego :) w dużych miastach ludzie juz mają ślepotę ulotką, nie czytają ich, no chyba, że chodzi o gazetki do marketów .
 5. Jednak nic nie łączy ludzi tak jak siedzenie nad alko :D chociaż jakieś zajęcia na strzelnicy, parki linowe itd. też się w sumie sprawdzają, ale chyba najbardziej dla facetów.
 6. bierz ten obok spożywczego - na wsi zawsze przy spożywce jest ruch, to przy okazji może zajdą do Ciebie. Myślę, że na tym da się zarobić :)
 7. moje jedyne skojarzenie to koszulki i gadżety patriotyczne :D
 8. Księgowa - będzie na miejscu, a biuro rachunkowe jest zewnętrzne i mogą być problemy z komunikacją, przepływem dokumentów itd. Ja bym jednak zatrudniła księgową ;)
 9. z jednej strony ok, bo dostajemy gotową, wypromowaną markę i sobie pod nią pracujemy, z drugiej - np. żabki to chyba faktoring, a nikt nie chce w nich pracować i szybko się zamykają.