Adq

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Adq

  1. co sądzicie o otworzeniu sklepu, a następnie sieci sklepów z towarami z alli express? sklep mógł by sie nazywać np ''GADŻET'' sprzedawane w nim towary (gadzety) zamawiane z chin, alli expres. Ciekawy pełny innowaciji, elektroniki sklep, kazdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie sądzicie ze takiego sklepu brakuje?
  2. No chyba jestem na forum. Nie proszę o napisanie biznes planu. Może ktoś inny sie wypowie kto udzieli odp a nie jak Darek wyżej nabije sb pkt?
  3. Jakie są przybliżone koszta wyprodukowania nowego produktu spożywczego w postaci płynnej, typu jogurt, kefir? Kto i z jakiej branży napisze przepis? Do kogo się zgłosić z pomysłem? Jaki koszt puszczenia lini produkcyjnej?
  4. Ilu z was rano ma ochotę rano na naleśniki, ale szybko zmienia zdanie na parówki? Bo niema akurat mleka, bo niechce mu sie roboć ciasta, miksować tego, i po wszystkim sprzątać myć miskę i mikser. Roboty a roboty żeby zjeść naleśniki, szkoda zachodu. Nie prościej by było wyjść do sklepu za rogiem i w buteleczce np 1,5 l kupic gotowe juz ciasto na naleśniki? Następnego ranka wstajemy, i ciasto gotowe mamy na patelnie, wystarczy wyjąc z lodówki i wylac na patelnie, po czym możemy zakrecić i odłozyć na nastepne danie. Co sądzicie o takim produkcie. Kupili byście?