pawelszabla

Użytkownik
 • Zawartość

  360
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez pawelszabla

 1. Jak masz duży stres na co dzień to się zastanów nad suplementacją witaminową, głównie grupa B, można dodać coś z witaminą D3, K2, ale to już opcjonalnie. Dlaczego? Zyskasz więcej siły, to jest zauważalne bardzo szybko. U nas, w tym polskim klimacie bez suplementacji wszyscy ludzie nerwowi chodzą. Widać to na ulicach. Skąd brać i czerpać wiedzę o nowoczesnej suplementacji? Tutaj https://skladzikzdrowia.com/, jeden z ciekawszych blogów i sklepów ogólnie z polskimi suplementami głównie.
 2. Suplementacja ekstraktami jest dobra, chociażby www.skladzikzdrowia.com , bo masz wyizolowany składnik aktywny precyzyjnie. Na ciśnienie, jak chcesz obniżyć to polecam magnez, potas i wszystko z witaminą B6. Dobra sprawa, bo wyregulowanie ciśnienia to właściwie podstawa do rozpoczęcia bardziej zaawansowanych działań żywieniowych, suplementacyjnych.
 3. Ja kupowałem kilka razy okulary w ofercie www.styloove.pl i mogę polecić bardzo fajny wybór jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne więc można na spokojnie coś szukasz.
 4. Znacie sklep w sieci, gdzie można kupić dobre okulary przeciwsłoneczne w atrakcyjnych cenach? Jak macie coś sprawdzonego, co tutaj ewentualnie będziecie mogli zaproponować to może dajcie namiar.
 5. Szukam jakiegoś sklepu, gdzie będzie można kupić dobre jakościowo okulary polaryzacyjne. Jak macie coś sprawdzonego, gdzie faktycznie do oferty będzie można zajrzeć i kupić dobry produkt to podzielcie się propozycjami, chętnie skorzystam.
 6. pawelszabla

  Srebro

  Szukam podpowiedzi odnośnie tego, która firma ma dobrej jakości nano koloidy. Zależy mi na produkcie, który faktycznie będzie wykazywał skuteczność więc jak możecie coś sensownego podpowiedzieć to skorzystam chętnie z porad.
 7. pawelszabla

  Srebro

  Zastanawiam się czy też dla swojego zdrowia nie zacząć przyjmować nanosrebra, jednak nie wiem za bardzo, gdzie ewentualnie najlepiej będzie je kupić. Więc jak ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym związane to podzielcie się propozycjami, która firma ma najlepsze preparaty.
 8. pawelszabla

  Meble

  Szukamy do naszej agencji interaktywnej pomysłów na nowoczesne meble, które właśnie będą wpisywać się w to jaki zakres działalności prowadzimy. Jak znacie jakąś firmę, która proponuje takie designerskie, nowoczesne projekty mebli to podzielcie się propozycjami.
 9. pawelszabla

  Meble

  Chce kupić do mojego hotelu nowe meblowe wyposażenie. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która będzie w stanie zagwarantować dobre jakościowo meble to dajcie namiar. Oczywiście istotna będzie także estetyka więc ta kwestia dla mnie również będzie miała duże znaczenie. Liczę na Wasze podpowiedzi pod tym kątem.
 10. pawelszabla

  Termy

  Czy są na Podhalu jakieś baseny nieco bardziej kameralne baseny termalne, gdzie nie jest tak, że oblega je masa ludzi? Jak ktoś ewentualnie może się podzielić jakimś sprawdzonym adresem to dajcie namiar, chętnie się wybiorę.
 11. pawelszabla

  Termy

  Czy są na Podhalu jakieś baseny nieco bardziej kameralne baseny termalne, gdzie nie jest tak, że oblega je masa ludzi? Jak ktoś ewentualnie może się podzielić jakimś sprawdzonym adresem to dajcie namiar, chętnie się wybiorę.
 12. Słyszałem ostatnio od kumpla, który bardzo mocno przypakował w krótkim czasie, że pomogły mu peptydy i teraz moje pytanie, czy to w ogóle możliwe?
 13. Czy zalety peptydów waszym zdaniem nie są przesadzone i co możecie powiedzieć o takiej formie suplementacji?
 14. Potrzebujemy do naszego bloku jakieś firmy, która mogłaby zajmować się administrowaniem. Mamy zawiązaną wspólnotę mieszkaniową, jednak nie ma komu tych wszystkich spraw ogarniać i chcemy pod tym kątem pomyśleć o jakieś zewnętrznej firmie, która by się tym zajmowała. Jak kogoś znacie odpowiedniego w Trójmieście to dajcie namiar.
 15. Szukamy do spółdzielni firmy, która będzie odpowiadała za administrowanie budynkami. Spółdzielnia posiada kilka nieruchomości w Gdyni, chcemy by administrator mógł się zajmować wszystkimi tymi budynkami. Jak kogoś macie to dajcie znać.
 16. Macie jakieś pomysły na reklamowe gadżety, które będą nieco bardziej nietypowe niż te wszystkie znane i od dawna oklepane pomysły? Potrzebuje czegoś co by mogło się jakoś na tle innych firm wyróżnić. Jak możecie coś sensownego zaproponować to skorzystam chętnie z podpowiedzi.
 17. Szukam na święta jakiegoś pomysłu do firmy na coś co będzie miało charakter reklamowy i dobrze się właśnie sprawdzi jako taki mały gadżet, który ewentualnie będzie można np. dawać klientom. Jak macie jakieś pomysły to podzielcie się propozycjami.
 18. Podobno dobrze mieć w firmie jakieś przygotowane gadżety dla klientów, jakieś propozycje słodyczy reklamowych. Może macie coś sprawdzonego, gdzie takie coś będzie można zamówić, żeby to ładnie się prezentowało i w praktyce się dobrze sprawdziło.
 19. Tak się zastanawiam czy na targi nie kupić do firmy jakichś propozycji jeśli chodzi o reklamowe słodycze, tylko jednak nie do końca wiem w ogóle gdzie uderzyć i takich słodyczy szukać więc jak ewentualnie macie jakieś sensowne propozycje, gdzie będzie można je zamówić to może podzielicie się propozycjami?
 20. Może znacie jakąś sensowną opcję jeśli chodzi o sklep z okularami, gdzie będzie można coś sensownego kupić dla siebie? Ogólnie zależy mi na okularach polaryzacyjnych, tak żeby mieć ewentualnie opcję okularów do samochodu. Więc jak pod tym kątem możecie zaproponować to chętnie skorzystam.
 21. Chce kupić nowe okulary przeciwsłoneczne. Jak znacie dobry sklep, gdzie można kupić produkt, który będzie jakościowo na wysokim poziomie to chętnie skorzystam bo tak szukam i nie bardzo wiem na co się tutaj zdecydować.
 22. Znacie może jakiś sklep, który sprzedaje okulary przeciwsłoneczne z filtrami w sieci i rzeczywiście ma te produkty na dobrym jakościowo poziomie? Jak możecie coś sensownego zaproponować to chętnie skorzystam bo tak naprawdę nie bardzo wiem na co tutaj najlepiej będzie się zdecydować.
 23. Znacie może jakiś sklep, który sprzedaje okulary przeciwsłoneczne z filtrami w sieci i rzeczywiście ma te produkty na dobrym jakościowo poziomie? Jak możecie coś sensownego zaproponować to chętnie skorzystam bo tak naprawdę nie bardzo wiem na co tutaj najlepiej będzie się zdecydować.
 24. pawelszabla

  Okna

  Muszę wybrać okna i drzwi do domu i tak się zastanawiam co ewentualnie będzie można sensownego wybrać. Jak ktoś ma jakieś dobre propozycje, z których warto skorzystać, montował okna od jakiegoś polskiej firmy to może podzielicie się propozycjami?
 25. pawelszabla

  Meble

  Z kim się na Śląsku kontaktować w sprawie zamówienia mebli kuchennych na wymiar? Mam słabe doświadczenia z gotowymi zestawami, bo mam wrażenie, że już na odwal robione, nikt się nie przejmuje jakością, a przecież nie o to chodzi.