Krol56

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Krol56

 1. Witajcie, To pytanie dla.kolegow którzy mają już doświadczenie w sklepach internetowych. Ostatnio na poważnie myślę o założeniu sklepu internetowego. Moje pytanie jest może dosyć banalne ale jak pełnoprawnie dopełnić wszystkich szczegółów żeby wszystko było legalnie i najlepiej? Może jest ktoś kto opisałby mi krok po kroku jak to zrobić. Towar już jest 🙂 O czym muszę pamiętać?
 2. Obawiam się że w dzisiejszych czasach i przy takiej konkurencji jak jest na rynku, stawać do przetargów etc. Może być ciężko coś rozkręcić
 3. Myślałem także o wzięciu pod swoje skrzydła np flotę pojazdów danej firmy. Zawsze to jakiś pieniążek. Jeżeli chodzi o krzesła czy też dywany, to jednak wolałbym bardziej skupić się na samochodach do oferty mógłbym dołożyć impregnację dzięki której brud przez pewien okres przylegalby na pewno ale w wolniejszymi czasie.
 4. Cześć, Co sądzicie o kompleksowym praniu tapicerki samochodowej? Myślałem o odkurzaczu piorącym. Jakie porady bądź doświadczenia macie w tej kwestii. Czy kursy są potrzebne? Liczę na wszelkie porady. Jakieś dodatkowe usługi? Pozdrawiam
 5. Dokładnie tylko zachód. Najlepiej jakbyś miał stałe zlecenia bo z reguły nie trudno o liche stawki....
 6. Witajcie Ostatnimi czasy pomyślałem o tym aby na wiosnę ruszyć z małym interesem. Chodzi o mycie kostki brukowej, Nie jest to lekka praca wiadomo ponieważ troszkę trzeba sie namachać. W mojej okolicy poz Warszawą buduje się masa domków i osiedli deweloperskich, zapowiada się też na to że będzie ich jeszcze więcej. Dlategotez myślę że mieszkańcy będą chcieli dbać o takie detale. Wydaje sie być to przyszlosciowy dochód. Moje pytanie brzmi następująco - jak wy to widzicie? Czy mieliście z tym stycznośc? Jeśli chodzi o sprzet to na początek myślę że myjka ciśnieniowa i odpowiednio dobrana Lanca byłyby najlepszym rozwiązaniem. Proszę o opinie i wszelkie sugestie.