tomahey

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez tomahey

 1. Bardzo wygodna opcja ta rezerwacja online. Przejrzę ich flotę - może znajdę coś dla siebie.
 2. Najlepiej takie poczynania skonsultować z lekarzem. Ze zdrowiem nie można zadzierać.
 3. Świetny pomysł na prezent. Możecie do tego dorzucić jakąś sesję zdjęciową.
 4. Najlepiej to coś, co dobrze pobudza. Nie ma nic lepszego od takiej kawy w pracy.
 5. Dobra książka nigdy nie jest zła. Chyba, że nasz solenizant w ogóle nie czyta książek.
 6. Witam bardzo serdecznie wszystkich! Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu z elektroniką, w szczególności z mikrokotrolerami STM... Macie w tym zakresie jakieś doświadczenie i możecie coś polecić? Ja znalazłem na przykład takie coś jak tu http://micros.com.pl/pl/catalog/089068/mikrokontrolery-stm Co o tym sądzicie?
 7. Witam. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego sklepu z dobrymi artykułami ogrodowymi. Polecacie może coś ciekawego w tym temacie? Czy np. coś takiego jak tu https://najutro24.pl/Dom-i-Ogrod-c15 jest ok?
 8. Witam. Czy znacie może jakiś dobry sklep z artykułami do aranżacji wnętrz? W oko wpadła mi ostatnio taka oferta http://www.domino-online.eu/ Co na ten temat sądzicie? Będzie to według Was korzystne rozwiązanie?
 9. Jeżeli uważasz, że będzie dobra to bierz. Nie ma co zastanawiać się nad prezentem dla przedszkolaka. Dla niego wszystko będzie dobre. Zdecyduj się albo na zabawkę lub coś bardziej edukacyjnego jak, np. grę planszową.
 10. Najważniejsze, aby wszystko ze sobą współgrało. W biurze musi być prosto, klasycznie i nowocześnie. Bez zbędnych dodatków i ozdób. Taka jest moja opinia.