michalmolenda

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez michalmolenda

 1. Zastanawiałem się czy usunąć/zamknąć ten temat, ale jednak zostawię - poprawia humor :)
 2. nugget - Zobacz na przykład hurtownie.pl
 3. Dobrze prowadzony sklep może dużo zarabiać na reklamie nie jest już tak łatwo.
 4. Na samym początku zastanów się na czym chcesz zarabiać, większość video blogów to dodatek do strony lub nie dochodowe hobby. Może sklep jakiś ? W takim budżecie jeśli będziesz oszczędzał i sporo rzeczy sam robił się zmieścisz.
 5. Firma transportowa - jak sama nazwa mówi - coś transportuje.
 6. Może dzięki współpracy mambiznes.pl z grupą bankier się coś ruszy :)
 7. Jest za mało aktywnych użytkowników żeby zbierać datki.
 8. Reklama na onet.pl, wp.pl i nasza-klasa.pl i już masz z górki.
 9. Ja mam tą: http://onepress.pl/ksiazki/biznep.htm Jeszcze całej nie przeczytałem, ale wydaje się dość ciekawa.
 10. Pomysł ciekawy ale jako aplikacja mobilna, podczas trasy można zobaczyć gdzie jest najbliższa stacja i jakie są na niej ceny, czy można np. zjeść obiad obok itp. Jeśli chodzi o wersję normalną, to może być opcja np. po wpisaniu swojego adresu pokazuje listę stacji sortując po odległości adresu i cenie.
 11. Musisz się też dowiedzieć dlaczego mają takie ceny, czy dlatego że chcą jak najwięcej wycisnąć i Ty mógłbyś zaoferować taniej, czy dlatego że taki są ceny i nie mogą niżej sprzedawać.
 12. Witamy na forum :) Też mam taką nadzieję i będę trzymał kciuki :)
 13. Jeżeli chcesz aby ktoś ocenił, daj dane do konta testowego.
 14. Dużo firm zaczyna reklamować swój produkt przed oficjalnym startem. Jeżeli reklama będzie interesująca i wzbudzi zainteresowanie to przy starcie już zyskujesz zainteresowanie produktem. Musisz dowiedzieć się tylko od jakiegoś prawnika jak to wygląda od strony prawnej.
 15. Ostatnio powstał serwis KurJerzy, może komuś pomoże :)
 16. No więc zacznę od minusów; - Górny pasek z wystającymi linkami (Niezalogowany|Zaloguj się|Załóż profil) moim zdaniem za ciemny - Menu pod logiem ma za dużą czcionkę i jest za mało wyraźne, w ogóle nie wiadomo że to menu. Fajnie by wyglądało jak byś to zrobił w formie zakładek, żeby fajnie łączyło się z tym elementem szarym w którym jest wyszukiwarka. - W logu slogan (otwarty portal handlowy) nic nie mówi, otwarty w jakim sensie ? - W wyszukiwarce select z opcją gdzie wyszukiwać jest paskudny, zrób normalny bez tego tła i sraczkowatego obramowania - W podglądzie profilu (np.http://rasz.mozi.pl/profil/oferta.html) wszystko masz fajnie zaokrąglone a zakładki w górnym menu (Profil Oferta (2) Obserwowane (0) Blog Kontakt) kwadratowe, brzydko to wygląda. - Subkategorie jakoś dziwnie działają, wchodzę w Motoryzacja i mam listę: następnie wchodzę w Części zamienne i pojawia mi się: Reszta w dół jest okej, nad górą musisz jeszcze popracować.
 17. Podobają mi się projekty Rafała Agnieszczaka, co prawda z fotka.pl nie korzystam ale imponuje mi ona od strony e-biznesu :) Startup school to super pomysł, szkoda że jak na razie tylko jeden projekt jako tako wypalił.
 18. @pozycjoner.net - To zależy, pamiętasz może o milliondollarhomepage.com ? Co do samej strony, widać że amatorka z motywującymi tekstami.
 19. @pozycjoner.net - Ruch z wykopu jest jednorazowy (tzw. wykop effect jak serwer strony nieprzygotowanej na taką ilość ruchu padnie), więc za dużo nikt nie zarobi :) Chyba że raz na tydzień link do jego strony jest wykopany na głównej stronie :)
 20. michalmolenda

  Blog

  Polecam blog o zarabianiu na blogach (dziwacznie brzmi to zdanie, ale tak miało być :D): http://zarabianie-na-blogu.pl/
 21. Moim zdaniem nie. Sensowne pomysły ludzie ukrywają aż do końca (oczywiście nie mówię o pokazaniu inwestorowi czy coś), a pomysły które ludzie pokażą to będą mało atrakcyjne. Powiedz mi jeszcze jedną rzecz bo nie rozumiem, ktoś dodaje pomysł, znajduje inwestora, firmę która wykona projekt i pojawiasz się Ty, ustalając jak dzielisz zyski aby zarobić na niczym ? Daj sobie spokój, ludzie nie są aż tak głupi.
 22. No dobrze, dyskryminujmy józków, ale to nie zmienia faktu że ograniczenie użytkowników sprowadzi użytkowników. Allegro odwiedzają miliony osób, dlatego firmy będą wolały wystawić tam, większy target.