Anna05

Użytkownik
  • Zawartość

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Posty napisane przez Anna05


  1. Jak już tu wcześniej wspomniano, godną polecenia spedycją jest firma www.net-cargo.pl z Gdyni. Posiadają własną agencję  celną oraz gwarantują stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem przewozu. Doświadczeni fachowcy, którzy nieustannie wspierają doradztwem w całym procesie łańcuchu dostawczego. 


  2. Produkcja mebli to pasja moja i mojego męża. Staramy się, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. Zawsze szukamy dobrych produktów. Mieliśmy problem z łączeniem, gdyż trudno było nam znaleźć odpowiedniej jakości kołki. Polecono nam producenta  [link usunięty]   i odtąd problem minął. Jest to kolejny kontrahent na naszej liście zaufanych.


  3. Przyzwoitą jakość usług obróbki mechanicznej metali przy użyciu maszyn cnc oferuje firma [link usunięty] . Specjalizują się w wykonywaniu i regeneracji matryc, noży tnących itp. Świetni fachowcy, którzy zawsze służą doradztwem w temacie.


  4. Mój mężczyzna lubi niebanalne i oryginalne prezenty. Lubi także być zaskakiwany. Jako, że na co dzień jest elegancki, bo taki ma rodzaj pracy i chodzi pod krawatem, to postanowiłam kupić mu piękne drewniane pudełko na krawat w firmie [link usunięty] . To był strzał w dziesiątkę. Odkąd ma te pudełeczko, jego ulubiony krawat leży w nim niezmiennie.