frea

Użytkownik
 • Zawartość

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez frea

 1. frea

  Pytanie o leasing

  Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która nam pomoże w leasingu. Jeżeli zastanawiacie się nad braniem maszyn budowlanych w leasing to polecam wam skontaktować się z firmą http://sunward.pl/ Oni się wszystkim zajmą.
 2. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim sprzętem medycznym do gabinetu laryngologicznego to polecam wam zajrzeć na stronę https://techmedica.eu/Oni specjalizują się sprzedażą sprzętu medycznego dla tej dziedziny medycyny.
 3. Drukarnia to całkiem niezły pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://www.topsa.pl/ i mogę ich polecić również wam. Sama zamawiam od nich materiały do mojej drukarni i wiem że warto się do nich zgłosić.
 4. W Szczecinie działa dobra firma, która zajmuje się serwisowaniem i sprzedażą wind. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam skontaktować się z https://elwiko.pl/ Na nich można w pełni polegać.
 5. Jeżeli rozglądacie się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się automatyką przemysłową to polecam wam skontaktować się z http://gripper-pol.pl/ Urządzenia od nich zakupione znajdują się w mojej firmie i mogę powiedzieć że warto było w nie zainwestować.
 6. Prowadzenie własnego warsztatu samochodowego to całkiem niezły pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy http://www.tapka.pl/ Od nich zakupicie ramy blacharskie do naprawy samochodów ciężarowych. Warto w coś takiego zainwestować.
 7. Moja firma również zdecydowała się na leasing maszyn budowlanych od http://sunward.pl/ Firma ta działa bardzo sprawnie i ułatwia swoim klientom procedury związane z leasingiem maszyn. Warto się z nimi skontaktować.
 8. Co do wcześniej tutaj wspomnianych Kielc to ja od siebie mogę wam polecić zorganizowanie konferencji w dworku http://palacwkonarach.pl/, który znajduje się pod miastem. Miejsce to jest świetnie przygotowane do organizowania i obsługi wydarzeń tego typu.
 9. Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu badań środowiska pracy to ja osobiście polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://www.labotest.com.pl/ Oni mają doświadczenie w wykonywaniu badań tego typu i działają bardzo sprawnie. Sama korzystałam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
 10. frea

  Podatki

  Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Sosnowca, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się doradztwem podatkowym, polecam zgłosić się do https://www.cenytransferowe.co/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
 11. Znalezienie porządnej i zaufanej drukarni, która zajmie się wykonywaniem materiałów reklamowych dla naszej firmy jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.drukb1.pl/ Nie będziecie tego żałowali.
 12. Warto mieć kontakt do sprawdzonego skupu złomu. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Szczecina to polecam wam wybrać się do http://skup-kabli.szczecin.pl/ Oni płacą całkiem niezłe pieniądze za metalowe odpadki.
 13. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa i rozglądacie się za porządnym studiem fotograficznym to polecam wam skontaktować się z https://www.studio906.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami, na których można w pełni polegać.
 14. Jeżeli rozglądacie się za firmą transportową, która zajmuje się międzynarodowym transportem samochodów to polecam wam skontaktować się z https://bik-transport.pl/ Sam zajmuje się ściąganiem samochodów z Niemiec i od dawna korzystam z ich usług. Mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić.
 15. frea

  Prawo jazdy

  Jeżeli jesteście osobami niesłyszącymi lub niedosłyszącymi i chcecie zdać kurs na prawo jazdy to polecam wam zajrzeć na stronę http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/prawo-jazdy/ Jest to świetne miejsce w Warszawie, w którym osoby z takimi problemami mogą przejść kurs na prawo jazdy.
 16. właśnie planuję zająć się sprzedażą perfum i zgłębiam ten temat.
 17. Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się sprzedażą części do samochodów ciężarowych to polecam wam skontaktować się z https://www.martextruck.pl/ Oni zaopatrują wiele warsztatów i firma transportowych na terenie całego kraju. Sam z nimi współpracuję i wiem że warto się do nich zgłosić.
 18. Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednim serwisem samochodowym. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi warsztatu http://www.mechanika-opole.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Opola. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.
 19. Niedawno otwierałam kolejny gabinet rehabilitacyjny i musiałam go odpowiednio wyposażyć. Zdecydowałam się na ofertę firmy http://www.medicus-kostka.pl/ i mogę ich polecić również wam. Oni posiadają szeroki wybór sprzętu medycznego, który sprzedają w całkiem niezłych cenach. Firma ta ma swoją siedzibę na terenie województwa śląskiego.
 20. Ja ostatnio postanowiłam zainwestować w eleganckie torby reklamowe i wam też polecam to rozwiązanie, jeżeli chcecie podnieść prestiż swoich firm. Skontaktujcie się z firmą http://merplus.pl/pl/ Oni zajmują się produkcją i sprzedażą toreb reklamowych.
 21. Moja firma ostatnio rozglądała się za nowymi oponami do kilku maszyn budowlanych. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ofertę firmy https://www.mtptyres.com.pl/ Oni posiadają szeroki wybór wysokiej jakości opon do maszyn budowlanych.
 22. Tez zdecydowałem się na własną siłownię i mogę powiedzieć że jest to całkiem opłacalny biznes. Jeżeli jesteście tym zainteresowani to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy https://nawierzchnie24.pl/ Od nich zakupicie gumowe maty, które są niezbędnym wyposażeniem każdej siłowni.
 23. Wszystkim osobom, które zdecydują się na własną siłownię lub klub fitness polecam zajrzeć na stronę https://nawierzchnie24.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą gumowych mat oraz gumowych nawierzchni, które można spotkać na siłowaniach.
 24. Jeżeli zdecydowaliście się na otwarcie własnej restauracji lub innego biznesu gastronomicznego to polecam wam nawiązać współpracę z https://odziezgastronomiczna.com.pl/ Jest to całkiem niezła firma, która zajmuje się sprzedażą odzieży gastronomicznej. Takie ubrania są niezbędne w każdej restauracji.
 25. Jeżeli na waszej stronie firmowej znajdować się będą zdjęcia pracowników lub wykonanych prac to polecam poddać je profesjonalnemu retuszowi. Skontaktujcie się z firmą http://www.openskware.com.pl/, która zajmuje się retuszowaniem zdjęć. Ładne zdjęcia na pewno wpłyną na pozytywny odbiór waszej firmy przez klientów.