Lion's Legal

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez Lion's Legal


 1.  

  Kogo poszukujemy:
  Lion’s Legal poszukuje dystrybutorów usług prawnych.


  Kim jesteśmy:
  Lion’s Legal jest grupą specjalistów z różnych dziedzin prawa, którzy zajmują się udzielaniem konsultacji oraz wszelką formą pomocy prawnej. 

  Świadczymy usługi w sposób abonamentowy, co oznacza, że po wyborze odpowiedniego pakietu, klient otrzymuje dostęp zespół naszych prawników będących do jego dyspozycji przy tworzeniu bądź weryfikacji umów lub ustaleń i interpretacji bieżących zapisów prawnych.

  Czego oczekujemy do dystrybutora:
  Otwarci jesteśmy na różnego typu współprace, różne osobowości oraz różną formę działania naszych dystrybutorów. W szczególności poszukujemy, osób zajmujących się sprzedażą w innych dziedzinach, które za otrzymywaną od nas prowizję dołączą naszą ofertę do proponowanych przez siebie usług. Dystrybutor taki nie będzie rezygnował z dotychczas wykonywanego zajęcia, a jedynie będzie miał możliwość oferowania swoich dotychczasowym bądź przyszłym klientom dodatkowej usługi - pomocy prawnej.
  Branżami, których kooperację w szczególności dobrze postrzegamy są: sprzedawcy ubezpieczeń, usług medycznych, kredytów, nieruchomości bądź inne, w których jest regularny kontakt z różnymi klientami.

  Oferujemy:
  Oferujemy klarowny system wynagrodzeń oraz prowizje od każdej podpisanej umowy.

  Prosimy o kontakt mailowy pod adres:
  [email protected]
  Bądź telefoniczny:
  515 555 302
  Najlepiej wysłać SMS z informacją, że jest się zainteresowanym współpracą w zakresie dystrybucji naszych usług, gdyż ze względu na charakter naszych działań nie zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem.
  Oddzwonimy, natomiast w pierwszej wolnej chwili.