markowskamarka

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez markowskamarka

  1. a ja tak trochę z innej beczki, bo potrzebuje sobie kupić do zakładu nową frezarkę i pomyślałem sobie, że dobrze byłoby gdyby była akumulatorowa, bo jednak ten kabel to strasznie człowieka i ogranicza i denerwuje, bo się zawsze gdzies przy pracy plącze. I tu moje pytanie, czy może ktoś tutaj ma warsztat stolarski albo używa takiej akumulatorowej frezarki i jest w stanie coś polecić?
  2. Panowie, niestety od dłuższego czasu mój sprzęt zawodzi i czuję się coraz bardziej sfrustrowany, bo chciałbym zaspokoić i siebie i partnerkę, ale no jak zaczynam i uda mi się mieć wzwód do po minucie dochodzę albo ogole jestem jak dętka. Niby nic się nie dzieje, niby problemów nie ma, niby parterka super a jednak.. nie wiem co mam robić, do lekarza wstyd pójśc. może znacie jakieś sposoby na lepszą erekcję? może jakieś tabletki bez recety ktoś brał i jest w stanie poradzić jakieś? jak czegoś nie wymyśle, to skonczy się chyba rozwodem..
  3. A co sądzicie o alternatywie na leasing w postaci podpisania umowy z taksówkami? Macie jakieś doświadczenia? Jak to wygląda w praktyce i jak wygląda rozliczenie za takie coś? Możecie kogoś polecić?