piotrml

Użytkownik
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez piotrml

 1. Uważam, że przy używaniu kompa do innych celó niż zabawa wszelkie zabezpieczanie jest niezbędne. Zarówno oprogramowaniem antywirusowym jak i tworząc bazkup danych, czy dysk do przywracania systemu.
 2. Nie każdej firmie opłaca się korzystać z pracy w chmurze. Często patrząc długofalowo bardziej opłaci się zainwestować w system lokalny.
 3. Może być teraz całkiem ciekawie nad morzem. Szum fal, smażona rybka z cytrynką, do tego herbatka z cytryną :)
 4. Też wydaje mi się, że za gotówkę bardziej opłaca się kupić telefon. Gdy spłąca się go w abonamencie dostawca abonamentu i telefonu i tak odbierze sobie kasę z nadwyżką.
 5. Zgadza się. Warto mieć konto na Facebooku i tam się reklamować. Ale reklama musi iść w wielu kierunkach. Facebook jako jeden z wielu - to OK.
 6. Jane. Sama strona nie wystarczy. Pozyskiwanie klientów musi następować z wielu źródeł.
 7. Pewnie coś w tym jest. Ja osobiście od wielu lat nie korzystam z zegarka na rękę. Czas mwm w komórce. Również korzystam z budzika w komórce.
 8. Zgadza się. Jeśłi szuka się mieszkania dla siebie, to w pewnym momencie wskazane jest zrobić taki ruch - wziąć kredyt, dołożyć zaoszczędzone pieniądze i kupić mieszkanie.
 9. piotrml

  Wiek emerytalny

  Zdecydowanie nie jestem z tego zadowolony. Jako facetowi co prawda podneli mi z 65 do 67 lat, ale uważam, że dlaczego przymuszać w imię jakiejś idei ludzi do pracy do takiego wieku. Ja byłbym gotów przyjąć niższe świadczenia i pracować krócej. Chciałbym mieć do tego prawo.
 10. No i jakiś rzutnik, aby na dużym ekranie można byłoby coś obejrzeć (np jakiś film)
 11. Myślę, że zarabianie przez wypełnianie ankiet to jest pewnie niezbyt opłacalne.
 12. Też wydaje mi sie, że mbank ma dość dobre notowania i korzystną cenowo ofertę.
 13. Zgadza się. Jest wiele sposobów ... Ważne jest też słowne (szczere) uznanie pracownika. To też buduje dobr atmosferę.
 14. Faktem jest, że obecnie tradycyjne oszczędxzania jest średnio opłacalne. Lepiej kasę zinwestować w coś innego. Pytanie tylko w co...
 15. Trzeba w takim kraju mieć zaufaną osobę, która będzie sprawować pieczę nad nieruchomością. Bo inaczej to nie ma sensu.
 16. Ja tam wolę rolety tudzież żaluzje. Takie sam też używam.
 17. Zgadza się. Na lokacie wiele się nie zyska, ale też się nie straci. Dla ludzi, którzy nie lubią elementu ryzyka to dobry sposób.
 18. Zegarek to być może i dobry prezent, ale dla ludzi, którzy go noszą. Ja od wielu lat nie noszę zegarka, mająć czas w komórce.
 19. Jeśłi przerwa w pracy przy komputerze - to pomysł gierek na ten czas nie jest najlepszy. Lepsza korzyść wtedy zająć się czymś zupełnie innym :rolleyes:
 20. Myślę, że póki co warto jeszcze mając kasę kupić mieszkanie i wynająć. Ceny mieszkań są nadal w miarę niskie.
 21. Najważniejsze, aby pogoda w miarę dopisała. Jak na razie jesień jest słoneczna i dość ciepła - także warto pojechać nad nasze morze i chociażby pochodzić brzegiem po piasku.
 22. Komunikacja jest bardzo ważna, umiejętność zatrzymania się i dania czasu najbliższym również. W moim doświadczeniu warto z dzieckiem zrobić sobie od czasu do czasu jakiś wypad, wyjazd: ja i dziecko. Takie wyjazdy budują i zostają w pamięci. Może to być kilka dni, mogą to być na przykłąd nasze góry, lub wyjazd tanimi liniami gdzieś za granicę. Wyjeżdżałem w ten sposób ze swoimi dziećmi - z każdym osobno - i naprawdę warto (dla dziecka jak i dla siebie).
 23. Też uważam, że założenie firmy nie ma sensu. Ja wynajmuję i płacę podatek zryczałtowany w wysokości 8,5%. Nie wiem, czy mając firmę, której celem jest wynajem zyskałbym więcej.