2BE.PL

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez 2BE.PL

 1. Na koniec roku przygotowaliśmy kolejną dużą obniżkę cen hostingu. Od dziś do 18 grudnia wszystkie konta można aktywować w solidnie obniżonych cenach: - Pakiet Żółty - 60 GB pojemności, 100 GB transferu miesięcznie, 10 stron www - 25 zł netto - Pakiet Czerwony - 120 GB pojemności, bez limitu transferu i liczby stron www - 55 zł netto Każdy z pakietów można bezpłatnie i bez zobowiązań testować przez 14 dni. Podczas testów konto posiada pełne parametry. Po opłaceniu konta w promocyjnej cenie można skorzystać z pakietu usług dodatkowych dla klientów 2BE.pl: - kupon Google AdWords o wartości 250 zł - reklama AdTaily - zdjęcia z serwisu Fotolia - kupon Freshmail - program antywirusowy G Data w specjalnej cenie - sklep internetowy na platformie iStore za 1 zł Dodatkowe informacje na temat usług dodatkowych są dostępne na tej stronie. Oferta jest ważna tylko do 18 grudnia 2014 r. Zobacz szczegóły oferty »
 2. To lepszy przepis na firmę hostingową niż na agencję interaktywną ;-)
 3. Odnowienie domen .eu to obecnie 49 zł netto http://2be.pl/domeny/przedluzenie-domen/ Rejestracja 9,90 zł, odnowienie 99 zł netto + bezpłatne konto hostingowe http://2be.pl/promocje/aktualne-promocje/konto-free/
 4. Będą :-) Na pewno będzie podobna obniżka na wiosnę, ale na razie trudno powiedzieć kiedy dokładnie. Polecam sprawdzanie naszego bloga i profili w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+).
 5. Trochę to trwało, już jest :-) Od kilku dni po wejściu na naszą stronę zobaczycie odświeżoną wersję strony. Co się zmieniło? Odświeżyliśmy logotyp Strona ma nowy układ, kolorystykę i nawigację Witrynę przystosowaliśmy do urządzeń mobilnych Odpowiedzi na najczęstsze pytania trafiły do działu Pomoc W ofercie pojawiły się certyfikaty SSL, serwery VPS i dedykowane Wybór hostingu uprościliśmy do dwóch mocnych kont hostingowych Z okazji startu nowej strony przygotowaliśmy promocję. Nowe konta hostingowe można rejestrować płacąc połowę ceny w pierwszym roku, czyli: 125 zł netto za pakiet Żółty (60 GB pojemności , 1,2 TB transferu rocznie) 275 zł netto za Pakiet Czerwony (120 GB pojemności, bez limitu transferu). Przejdź do promocji >> Zobacz nową stronę 2BE.pl >>
 6. Obniżyliśmy cenę domen .eu. Do 23 grudnia rejestracja kosztuje 6,90 zł netto, a odnowienie 49 zł netto. Domenę zarejestrowaną w tym terminie można zgłosić na stronie EURid i wziąć udział w losowaniu jednej z trzech wycieczek do atrakcyjnych miejsc w Europie. Więcej informacji i regulamin można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.
 7. Obniżyliśmy cenę rejestracji domen europejskich. Na stałe i bez limitów. Rejestracja domeny .eu kosztuje 9,90 zł netto, a odnowienie 49 zł netto. Oferta jest ważna dla osób prywatnych i firm. Dodatkowo każdy klient może aktywować konto hostingowe Free, które pozostaje bezpłatne tak długo, jak długo utrzymuje domenę w 2BE.PL. Więcej szczegółów i parametry konta są dostępne na stronie 2be.pl/free
 8. Darmowe konto Free - teraz ze wsparciem dla systemu WordPress Parametry konta poszerzyliśmy o bazę MySQL. Każdy użytkownik otrzymuje bazę w wersji 5.0 lub 5.5 o pojemności 5MB. Zasady aktywowania i utrzymania konta pozostają bez zmian. Można je zamówić bezpłatnie przy rejestracji domeny z dowolnym rozszerzeniem. Więcej informacji na stronie http://2be.pl/free.html
 9. Naszą ofertę hostingową poszerzyliśmy o nowe konto hostingowe Free: Aby aktywować konto wystarczy zarejestrować dowolną domenę w 2BE.PL Konto Free jest bezpłatne w pierwszym roku i w kolejnych latach korzystania. Wystarczy utrzymywać co najmniej jedną domenę w 2BE.PL, by nie płacić za konto Oferta jest ważna do odwołania i mogą korzystać z niej osoby prywatne i firmy Więcej informacji na temat konta Free, parametry i regulamin usług można znaleźć na stronie 2be.pl/free.
 10. Do końca tygodnia obniżyliśmy cenę rejestracji i odnowienia domen .PL. Własny adres z polską końcówką kosztuje tylko 6,90 zł netto, a odnowienie po roku 69 zł netto. Do tego, jak zwykle w 2BE.PL: promocja dla firm i osób prywatnych brak limitów – rejestrujesz tyle domen, ile chcesz jasne zasady bez haczyków w regulaminie jedna faktura za odnowienie wszystkich domen, profesjonalny hosting i wybór ponad 200 domen narodowych Promocja trwa tylko do 28 kwietnia. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.
 11. Nowa promocja w 2BE.PL to oferta dla właścicieli co najmniej 10 domen internetowych - polskich, globalnych, regionalnych lub innych. Wystarczy utrzymywać 10 domen, żeby obniżyć cenę odnowienia wszystkich domen .PL do 69 zł netto. Więcej szczegółów promocji znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje. Osoby, chcące skorzystać z promocji, zachęcamy do transferu domen do 2BE.PL i skorzystania z takich udogodnień jak jedna faktura za odnowienie kilku domen lub odroczony termin płatności. Informacje o transferze można znaleźć na tej stronie.
 12. Jesteś właścicielem hotelu, masz restaurację, prowadzisz sklep internetowy lub kwiaciarnię? Wykorzystaj walentynkową gorączkę zakupową, pozyskaj nowych klientów i zwiększ obroty swojej firmy. Skorzystaj z naszej oferty: KAMPANIA LINKÓW SPONSOROWANYCH W WYSZUKIWARCE GOOGLE TERAZ TYLKO 149 ZŁ NETTO Zapoznaj się ze szczegółami promocji http://adseo.pl/walentynki
 13. Zrównanie okresów abonamentowych pozwala wybrać jedną datę odnowienia wszystkich posiadanych domen. Zamiast płacić za przedłużenie każdego adresu osobno, abonent dostaje tylko jedną fakturę i przez kolejne 12 miesięcy nie musi się martwić swoimi domenami. Na stronie 2be.pl/JednaFaktura uruchomiliśmy Kalkulator Jednej Faktury, który umożliwia wybór własnego terminu odnowienia domen. Można również skorzystać z pomocy programu i zaoszczędzić. Kalkulator sam znajdzie datę, dla której koszt przesunięcia okresów abonamentowych będzie najniższy. Z Kalkulatora Jednej Faktury mogą korzystać zarówno klienci 2BE.PL, jak i osoby, utrzymujące swoje domeny w innych firmach. Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na stronie 2be.pl/JednaFaktura lub kontaktując się z naszym Centrum Obsługi Klienta.
 14. Wystarczy aktywować jedno z kont hostingowych, aby w pakiecie otrzymać domenę internetową oraz profesjonalną kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. 1. Wybierz dowolne konto hostingowe w 2BE.PL - już od 99 zł netto 2. Zarejestruj domenę .pl lub .com.pl - pierwszy rok całkiem za darmo 3. Skorzystaj z reklamy AdWords - budżet 299 zł, obsługa kampanii gratis Promocja trwa tylko do niedzieli 2 września 2012! Więcej szczegółów i regulamin promocji można znaleźć na stronie starter.2be.pl.
 15. Myśl globalnie, działaj lokalnie! Obniżyliśmy cenę rejestracji i odnowienia domen regionalnych. Teraz każdy może wypromować biznes we własnej okolicy za jedyne 2,90 zł netto. Odnowienie po roku kosztuje tylko 13 zł netto. Do tego jak zwykle w 2BE.PL – brak ograniczeń i haczyków. Promocja potrwa do odwołania. Więcej szczegółów i regulamin znajdziecie na naszej stronie w zakładce Promocje.
 16. Połączyliśmy siły ze specjalistami od pozycjonowania z AdSeo. W nowej akcji [email protected] 2BE.PL zapewnia wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia nowej witryny, a AdSeo - do jej wypromowania w Google. Wystarczy aktywować jedno z kont hostingowych, aby w pakiecie otrzymać domenę internetową oraz profesjonalną kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. 1. Wybierz dowolne konto hostingowe w 2BE.PL - już od 99 zł netto 2. Zarejestruj domenę .pl lub .com.pl - pierwszy rok całkiem za darmo 3. Skorzystaj z reklamy AdWords - budżet 299 zł, obsługa kampanii gratis Więcej szczegółów i regulamin promocji można znaleźć na stronie starter.2be.pl.
 17. Tylko do końca tygodnia (18.03.2012) można skorzystać z naszej promocji i aktywować konto konto hostingowe za darmo. Wystarczy zarejestrować domenę z rozszerzeniem .pl i wypełnić formularz znajdujący się na stronie 2BE.PL w zakładce Promocje. Po opłaceniu domeny konto hostingowe zostanie aktywowane. Aktywacja i utrzymanie konta Numerek są bezpłatne. Konto pozostanie aktywne tak długo, jak długo utrzymywana będzie domena w naszym systemie. Wystarczy pamiętać o corocznym opłaceniu faktury za przedłużenie domeny, aby korzystać z hostingu za darmo. Więcej szczegółów oraz regulamin promocji znajdują się na naszej stronie. Specyfikację konta hostingowego Numerek można znaleźć pod adresem 2be.pl/numerek.
 18. Dzierżawa serwera dedykowanego nie jest konieczna na początku działalności. Często wystarczy serwer typu VPS lub mVPS. Zachęcam do kontaktu z naszym działem usług hostingowych 2be.pl/kontakt. Konsultanci pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.
 19. Jesteś właścicielem hotelu, masz restaurację, prowadzisz sklep internetowy lub kwiaciarnię? Wykorzystaj walentynkową gorączkę zakupową i zwiększ obroty swojej firmy. Skorzystaj z naszej oferty: KAMPANIA LINKÓW SPONSOROWANYCH W WYSZUKIWARCE GOOGLE TERAZ TYLKO 49 ZŁ NETTO Zapoznaj się ze szczegółami promocji http://adseo.pl/walentynki
 20. Już dziś! UDANE ZBIORY - Zamów 3 dowolne domeny a zapłacisz za 2. Najtańszą z trzech wykupionych domen dostaniesz gratis! Zasady: Oferta dotyczy rejestracji wszystkich domen dostępnych w ofercie 2be.pl na okres 1 roku. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia na minimum 3 domeny w systemie 2be.pl i wysłanie zgłoszenia na adres [email protected] zawierającego numer faktury W ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia faktura zostanie obniżona o kwotę najtańszej domeny znajdującej się na zamówieniu Oferta bez ograniczeń - rejestrujesz ile chcesz! Oferta ważna od godz. 8.00 w dniu 31.08.2011 do godz. 8.00 w dniu 01.09.2011 Rejestracja domen w promocji "Żniwa w 2BE.PL" podlega standardowym zasadom rejestracji i utrzymywania domen w 2BE.PL - Grupa Adweb Więcej informacji znajdziecie na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html ----------------- Właścicielem marki 2BE.PL jest GRUPA ADWEB Plac Na Stawach 1 30-107 Kraków Nasze szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://2be.pl/kontakt
 21. Już dziś: KTO DOMENĘ SIEJE, TEN HOSTING ZBIERA - Zamów dowolną domenę, a konto hostingowe otrzymasz w cenie. Do zakupu każdej domeny dodajemy konto NUMEREK gratis. Zasady: Oferta dotyczy rejestracji wszystkich domen dostępnych w ofercie 2be.pl na okres 1 roku. Jeden klient otrzymuje 1 konto hostingowe bez względu na ilość zarejestrowanych domen. Ważność konta wygasa wraz z ważnością domeny. Przedłużenie domeny na kolejny okres abonamentowy jest jednoznaczne z darmowym przedłużeniem konta hostingowego. Oferta obejmuje konto hostingowe NUMEREK, parametry konta są dostępne na stronie http://2be.pl/numerek Aby otrzymać konto hostingowe należy zarejestrować domenę w systemie 2be.pl i wysłać zgłoszenie wraz z nazwą domeny na adres e-mail: [email protected], na zgłoszenia czekamy do 31.08.2011 Oferta ważna od godz. 8.00 w dniu 17.08.2011 do godz. 8.00 w dniu 24.08.2011 Rejestracja domen w promocji "Żniwa w 2BE.PL" podlega standardowym zasadom rejestracji i utrzymywania domen oraz Regulaminowi Świadczenia Usług Hostingowych w 2BE.PL - Grupa Adweb. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html A już za tydzień - "GLOBALNE DOŻYNKI" ----------------- Właścicielem marki 2BE.PL jest GRUPA ADWEB Plac Na Stawach 1 30-107 Kraków Nasze szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://2be.pl/kontakt
 22. Już dziś: PLON DWULETNI - Obniżamy cenę rejestracji domen na 2 lata .PL - 19,90 zł netto / 2 lata .COM.PL - 19,90 zł netto / 2 lata .WAW.PL - 9,90 zł netto / 2 lata Zasady: Oferta dotyczy rejestracji domen polskich z oferty 2be.pl na okres 2 lat Oferta bez ograniczeń - rejestrujesz ile chcesz! Oferta ważna od godz. 8.00 w dniu 10.08.2011 do godz. 8.00 w dniu 11.08.2011 Rejestracja domen w promocji "Żniwa w 2BE.PL"; podlega standardowym zasadom rejestracji i utrzymywania domen w 2BE.PL - Grupa Adweb Więcej informacji znajdziecie na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html A już za tydzień - "KTO DOMENĘ SIEJE TEN HOSTING ZBIERA" ----------------- Właścicielem marki 2BE.PL jest GRUPA ADWEB Plac Na Stawach 1 30-107 Kraków Nasze szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://2be.pl/kontakt
 23. Już dziś: KOSIMY VAT - wszystkie domeny z oferty 2BE.PL taniej o 23% CENY BRUTTO - .PL - 9,90 zł .EU - 29 zł .DE - 39 zł .TEL - 39 zł .IT - 59 zł i ponad 200 innych końcówek taniej o podatek VAT! Zasady: Oferta dotyczy rejestracji wszystkich domen dostępnych w ofercie 2be.pl na okres 1 roku. Oferta bez ograniczeń - rejestrujesz ile chcesz! Oferta ważna od godz. 8.00 w dniu 03.08.2011 do godz. 8.00 w dniu 04.08.2011. Rejestracja domen w promocji "Żniwa w 2BE.PL" podlega standardowym zasadom rejestracji i utrzymywania domen w 2BE.PL - Grupa Adweb. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html A już za tydzień "PLON DWULETNI" ----------------- Właścicielem marki 2BE.PL jest GRUPA ADWEB Plac Na Stawach 1 30-107 Kraków Nasze szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://2be.pl/kontakt
 24. Rozpoczynamy kolejną promocję. Tym razem obniżamy ceny rejestracji i odnowienia domen regionalnych. rejestracja domen regionalnych w cenie 2,90 zł netto odnowienie tylko 13 zł netto promocyjna cena odnowienia obejmuje domeny zarejestrowane oraz przetransferowane do 2BE.PL w trakcie trwania promocji promocyjna cena odnowienia jest stała i nie zależy od liczby utrzymywanych domen brak limitów - rejestrujesz tyle domen ile potrzebujesz brak ograniczeń - promocja dla firm i osób prywatnych Oferta promocyjna jest ważna do odwołania. Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Domeny regionalne.
 25. Plan Dwuletni w 2BE.PL to propozycja dla tych, którzy myślą na poważnie o rozwoju swojej strony internetowej. Zasady promocji są proste. Wystarczy sprawdzić dostępność nazwy domeny, wybrać opcję rejestracji na 24 miesiące i można zapomnieć o opłatach przez następne 2 lata. W ramach promocji obniżyliśmy opłaty za rejestrację polskich domen na okres 24 miesięcy: domeny .pl 30 zł / 2 latadomeny .com.pl i inne funkcjonalne 25 zł / 2 latadomeny .waw.pl i inne regionalne 10 zł / 2 lata AKTUALIZACJA: Do końca maja Plan Dwuletni obejmuje również domeny .eu. Rejestracja na 2 lata kosztuje tylko 25 zł netto. Promocja rozpoczęła się z początkiem kwietnia i potrwa do 16 sierpnia 2011 r. Więcej szczegółów oraz regulamin promocji można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.