KarolKarol

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez KarolKarol

 1. Równie dobrze jakas kobieta mogłaby napisac ksiazke pt." Łajdaki, kochankowie, wyłudzacze, czyli jak mężczyźni zabijają kobiety" Są różne podejścia do tematu, w obu przypadkach bedzie mozna spotkac takie osoby, jednak uwazam ze sąto wyjątki.
 2. Krótki, 30 minutowy sen mnie regeneruje, a potem moge juz robic co tylko chce;)
 3. Dobrze jakby ktos Ci poprostu pokazał jak to sie robi, ale tak wiesz, osobiście. Oczywiście mozna uczyc sie tego z podreczników czy stron internetowych, ale ja akurat nigd z takich nie korzystałęm, wiec niestety nie poelce Ci zadnej :(
 4. To raczej tak żeby dorobić... a nie zarobić. Praca w Avonie czy Oriflamie kojarzyłą mi się zawsze z jakimś akwizytorstwem :P:D
 5. Prawdą jest, że ludzi na studiach dziennych uczą się o wiele więcej. Temu się nie da zaprzeczyć. Ci z zaocznych mają zamiast tego doswiadczenie bo praowali w tygodniu, jednak za nic nie zaminiłbym tych wspaniałych lat studiowania poza domem. Rodzice nigdy nie byli bagaci, nigdy sami nie studiowali, sami słyszeli ze zycie studenckie to najlepszy okres w zyciu. W trybie dzinym tez mozna sie uczyc i studiowac.
 6. Lepiej robić cokolwiek niż nic nie robić, jesli nie ma nic lepszego od Maka, to pewnie! Jestem za! Zawsze można sie czegos nowego nauczyc i poznac ludzi!
 7. NIe. NIgdy nie miałam czasu na rozrysowywanie takich rzeczy, mimo, że jestem wzrokowcem. No własnie, mapa to chyba metoda dla tych dobra, ktorzy nie są wzrokowcami?
 8. a dziś w Lidlu był świezy łosoś duże dzwonki za 8 zł <3
 9. Specjalisci z branży IT są dzis wszedzie porządani i oczywiscie marketingowcy!
 10. Magazyn budujesz przed załozeniem prawnie firmy. POtem dopiero starsz sie o pozwoleni na uzytkowanie przestrzeni w konkretny sposób.
 11. Z własnych obserwacji każdy wie, że na takich miejskich festynach są różne stoiska gastronomiczne roznych ludzi: pan z watą cukrową, Pani z prażynkami i kukurydzą, pani z piwem it, wiec tu powinnas miec wieksze pole do popisu;)
 12. A to nie wystarczy poprostu stworzyc strony np. na Facebooku i pilnowac zeby byłą tam cały czas osoba, która wchodzi w interakcje z potencjalnymi klientami i odświeza zawartosc?
 13. Nie musisz mieć firmy żeby przekonac sie o biurokracji, wystarczy że staniesz w kolejce do dziekanatu jako student, a powrócisz tam w jednej i tej samej sprawie 5 razy, bo tyle papierow trzeba bedzie doniesc, których nie da sie załatwic od razu ( z niewiadomo jak kosmicznych przyczyn). Na każdym kroku spotykamy się z biurokracją, niestety..
 14. Pewnie, że możesz, jakbyś handlował bronią czy alkoholem to co innego ;)
 15. Z tego co wiem nic się nie zmiania i nie rośnie, a wręcz maleje!;) Bo możesz sobie wszystkie sprzety domowe odpisywac od podatku;)
 16. 1 albo 2, z 3 ludzie mogliby miec kłopoty z odczytaniem nazwy, a przez to miec jakis dystans do firmy.
 17. Wydaje mi się, że nie, możesz działać jako osoba prywatna, która pracuje na zlecenie tychże klientów, co to o reklame proszą;)
 18. Mnie się tylko kojarzy łapka Heyah na Pałacu Kultury w Wawie jeszcze długo zanim Heyah zaczęło się konkretnie reklamować w TV pod nazwą Heyah i w ogóle telefonią komórkową, no ale praktycznie jako firma juz pewnie funkcjonowało, wiec tu inna sytuacja.. ale pewnie można ;)
 19. Myślę, że to dobry pomysł! To jeden z zabiegów marketingowch! Dobre logo może na początek przyciągnąć klientów!
 20. Zgadzam się z poprzednikami. Jeśli masz jakiś konkretny poomysł, albo nawet i nie.. idz do AIP, które są na pewno przy Twojej uczelni, lub w miescie, gdzie studiujesz, prowadzenie działanosci nic nie bedzie Cie kosztowało.
 21. myślałem, że to rodzaj takiego biura wirtualnego, którego w rzeczywistości nie ma i nie ma fizycznie siedziby... lub, które jest zarejestrowane na Twoje lokum.. a tu prosze!
 22. bateriowo zapalniczkowy - hym, brzmi trocche kiepsko, ale może opisz co dokłdniej masz na myśli mówiąc o tym rodzaju buznesu
 23. z tego co mi wiadomo potem egzamin jest płatny