optimusnaczelny

Użytkownik
 • Zawartość

  523
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez optimusnaczelny

 1. Opcji jest bardzo wiele dobra ksiązka wyjście razem na kawę albo do kina ewentualnie ładny bukiet kwiatów Tutaj jest świetna kwiaciarnia Lublin: http://www.kwiaciarnialublin.pl - możecie zamówić w niej piękne kwiaty dla mamy.
 2. Nowoczesne wiaty przystankowe oprócz swojej funkcji praktycznej posiadają też funkcję informacyjną. Można na nich z boku umieścić reklamy Ścianki są wykorzystywane jako miejsce na reklamę lub informacje. Same obiekty, to konstrukcje najczęściej zamknięte z trzech stron, bez ścianki przedniej, ale zdarzają się sytuację wręcz odwrotne - wiata posiada tylko jedną, tylną ścianę. Jednak moim zdaniem najlepsze są wiaty które są zamnięte z 3 stron bo takie najlepiej chronią przed deszczem i śniegiem. Zerknij sobie tutaj: http://tioman.pl/pl/podkategorie/wiaty-przystankowe Jest to dobry producent, tak wiec powinien doradzić jaka wiata będzie najlepsza.
 3. Firma w jakiej pracuje znajduje się w w Łodzi i raczej nie planuejmy wyjazdu, szczególnie, że impreza będzie jedynie jednodniowa. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na firmową integrację?
 4. Otwieram swój własny sklep. Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy wyposażeniu sklepu? Jak dobrać odpowiednie meble?
 5. Nie ma dramatu. Możesz jak najbardziej ponownie złożyć wniosek: http://www.hej.rzeszow.pl/2019/05/30/konsekwencje-oddalenia-wniosku-o-ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej/ Chociaż proponowałbym wcześniej skontaktować się z prawnikiem czy jest sens. Sa oddala najczęściej jesli uzna że dana osoba bez głowy i umyślnie nabrała sobie długów. Za umyśle mogą również zostać uznane działania polegające na roztrwonieniu majątku czy przepisaniu go na osobę trzecią, podczas gdy mógłby on stanowić zabezpieczenie dla niewymagalnych jeszcze roszczeń.
 6. Najważniejsza tutaj jest wygoda. Podstawą wygodnego funkcjonowania jest przemyślane rozmieszczenie funkcji. Pomogą Ci w tym wyznaczone strefy. W projekcie techologicznym znajduje się m.in. rozmieszczenie poszczególnych sprzętów. Sprawdź, czy u Ciebie ich układ się sprawdza. Postaraj się by ścieżki pracowników nie przecinały się zbyt często, a jedynie stykały ze sobą, oczywiście tam, gdzie jest to możliwe. Jeśli chodzi natomiast o same meble to zerknij sobie tutaj: http://www.gigaryba.pl/planujesz-zalozyc-restauracje-wybierz-stylowe-meble-restauracyjne/ Na stronie jest kilka podpowiedzi jak wybrać stylowe meble do restauracji.
 7. Dobrze zastanowić sie nad reklamą prowadzoną na facebooku. Z kilku powodów Obecnie praktycznie każdy ma facebooka i wiele osób szuka usług właśnie na tym portalu Reklama taka jeśli jest prowadzona dobrze może zyskać wielu klientów firmy Jak również daje to możliwość regularnego aktualizowania profilu firmy Polecam zajrzeć sobie na stronę https://przelom.pl/26435-reklamy-na-facebooku-jak-promowac-swoja-firme-w-social-media.html - opisane jest tutaj jak skutecznie reklamować firmę korzystać z social mediów.
 8. Powinieneś znaleźć sobie jakiś sposób na odreagowanie. Każdy ma własny sposób na wypoczynek. Jedna osoba wybiera aktywnosć fizyczną, druga będzie dobrze się czuła z książką w fotelu. Krótkotrwały stres nie jest niczym złym ale długotrwały stres może być niszczący zarówno dla zdrowia psychicznego jak i fizycznego. W ostateczności jeśli to nie pomoże to pozostaje psychoterapia. Na terapię w Warszawie polecam zapisanie się do strefy myśli: http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/ Byłem u nich na kilku takich sesjach bo nie radziłem sobie z przeniesieniem na inne bardziej wymagające stanowisko. Uświadomili mi ze praca to nie wszystko oraz nauczyli jak oddzielać stres w pracy od życia prywatnego.
 9. Zastanawiamy się nad zakupem mieszkania - chodzi o cele inwestycyjne. Pytanie, jakie lokalizacje warto brać pod uwagę? Aby zwrot zwynajmu był możliwie największy w stosunku do wyłożonej gotówki?
 10. A możecie polecić kogoś na dalszą trasę?
 11. Jaki system moglibyście polecić do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów? A wiec tych wszystkich rzeczy które teraz wykonuje się poprzez standardowe wydruki z drukarki. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
 12. W wielu miastach bardzo często odbywają się targi hotelarskie na których to prezentowane są produkty i usługi poszczególnych firm. Myślę, że na takich właśnie targach istnieje możliwość zapoznania się szczegółowego, poznania opinii innych użytkowników itd. Przeglądając w Google można trafić też na takie jak te tutaj oferty: http://www.prohotelcosmetics.pl/oferta/akcesoria-hotelowe
 13. Czy mailing to dostatecznie skuteczna forma reklamy? Jakie są wady i zalety z tym związane? Na co należy uważać wysyłając mailing do klientów?
 14. Wydaje mi się, że takich miejsc jest dosyć dużo. Przeglądałeś oferty z sieci, czy szukasz po prostu miejsc godnych polecenia? Firmy które zajmują się tego typu usługami. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze tutaj: http://www.ea.krakow.pl/sprezyny-gazowe.html Masz tam specyfikację tego typu urządzeń.
 15. Pełną listę tłumaczy przysięgłych znajdziesz m. in. na stronach ministerstwa sprawiedliwości. Konkretnie tutaj: https://bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/tlumacze-przysiegli/lista-tlumaczy-przysieglych/ Wybierasz literę, pojawiają Ci się miasta i miejscowości, następnie klikasz i pojawia się lista języków. Poza tym coraz więcej osób korzysta z biura tłumaczeń zdalnie, za pośrednictwem kuriera lub poczty. Na http://www.kancelariatlumacza.pl/ możesz sobie sprawdzić.
 16. Czyli produkcja i odprzedawanie energii elektrycznej. Zastanawiam się jakie są realne korzyści z tego typu instalacji. Chętnie poczytałbym wypowiedzi osób które zdecydowały się pójść w zarabianie na fotowotaice.
 17. Każda firma wraz z rozwojem świadczonych przez siebie usług potrzebuje na pewnym etapie wdrożenia systemu przy pomocy którego istnieje możliwość efektywnego zarządzania procesami w niej zachodzącymi. Mam tutaj na myśli takie procesy jak: - zarządzanie klientami; - zarządzanie pracownikami; - zarządzanie sprzetem i pojazdami firmowymi; oraz wiele innych, które można skonfigurować na dowolnym etapie, w zależności od wyboru systemu ERP. Polecam w związku z tym zapoznać się z https://www.finanse21.pl/dlaczego-warto-wybrac-oprogramowanie-erp.html Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.
 18. A jak wygląda sytuacja z kalibracją? Jak często należy kalibrować takie alkomaty?
 19. Chodzi o typowe meble biurowe? Najlepiej rozejrzyj się po sklepach meblowych - sieciowych. Myśle, że nie powinno być problemu ze znalezieniem. Poza tym obecnie niemal każdy sklep sieciowy posiada internetowy odpowiednik, co bardzo ułatwia kwestie związane z zakupami. Sprawdź sobie jeszcze na AJ: https://www.ajprodukty.pl/ Mają tam całkiem duży wybór
 20. Moim zdaniem to zdecydowanie średni pomysł. Wyobrażasz sobie, że przychodzi klient do Twojego biura i na wstępie wyciera swoje buty w logo Twojej firmy :) ? Nie będzie to chyba dobrze świadczyło. Jak już wybierasz wycieraczkę, to najlepiej taką która bedzie w maksymalny sposób estetyczna i funkcjonalna. Nie chcę wchodzić w szczegóły - sprawdź sobie po prostu tutaj https://polskieinformacje.pl/index.php/2017/11/04/wycieraczki-domu-wplyw-wystroj/
 21. Potrzebuję w miarę taniego w prowadzeniu konta firmowego. To na czym mi najbardziej zależy to niskie koszta związane z przelewami, wypłatami z bankomatów. Fajnie gdyby opcjonalnie była możliwość prowadzenia rachunku bankowego w walucie Euro. Możecie polecić jakieś w miarę tanie konto firmowe?
 22. Woda jest jaka jest. Z zakładów wodociągowych. Czasami leci brązowa. Jest też w niej wyczuwalny zapach chloru - połączonego w hmm takim innym dziwnym zapachem. Podobno taka jej natura. Najgorzej, że wyczówalna jest też w kawie czy herbacie. Możecie polecić coś w tym zakresie?
 23. Pytanie do pań :) Dziewczyny!! co byście wolały dostać na walentynki? Co roku pojawia się ten sam problem. Coś fajnego, nietuzinkowego :)
 24. Ofert jest tyle, że można przebierać w ofertach. Czy koszta takich pożyczek są wysokie? To zależy od oferty, czy to jest pierwsza pożyczka czy któraś z kolei. Nowi klienci mają zwykle korzystniejsze warunki. Proponuję sprawdzić jeszcze na http://finanovacash.pl/ Jest tam dobry tekst na temat tego na co należy zwrócić uwagę.
 25. Jak się popatrzy na statystyki to bardzo łatwo dostrzec jest pewną prawidłowość, że jeżeli ktoś już inwestuje kasę, to są to najczęściej nieruchomości, dlatego że zwrot z zainwestowanych pieniędzy jest stosunkowo pewny, stały i większy niż w przypadku lokat bankowych czy kont oszczędnościowych. Jest to także bardzo dobry sposób na przechowanie kapitału, ochrona kapitału przed inflacja. Moim zdaniem, pod wynajem najlepiej będą sprawowały się lokale w okolicach około 50 m kw. Sprawdź sobie jeszcze mieszkania na Osiedlu Przystań: http://osiedleprzystan.com/wyszukiwarka/