blue

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez blue

 1. W firmowej kuchni, bynajmniej u nas bardzo przydaje się piekarnik. Były tylko kłopoty z jego myciem - pani Kasia co u na sprząta miała już go dość, ale odkąd szef kupił nowy Candy z pyrolizą i parowym czyszczeniem, to piekarnik lśni jak nowy.
 2. Kupuje w różnych sklepach. Ostatnio ciekawą ofertę na ubrania zimowe miał Lidl , generalnie kupuje w tych sklepach gdzie jest to najbardziej opłacalne.
 3. Witam Dla menadżerów z działów HR dedykowane jest wydarzenie pod nazwą Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Być może już o nim słyszeliście, bo to kolejna edycja od 2011 roku. To miejsce spotkań i wymiany doświadczeń . Najbliższa edycja będzie miała miejsce w Poznaniu 16-17 listopada. Tematem przewodnim będą zmiany w prawie pracy. Jedną z prowadzących będzie Magda Zamojska, która zajmuje się między innymi tematyką autoprezentacji i wystąpień publicznych. Była ekspertem współpracującym w TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów . Warto tam być .
 4. Według mojego rozeznania regały przemysłowe posiadają najróżniejsze poziomy maksymalnego obciążenia. Wszystko zależy co będzie magazynowane. Jeśli zależy Tobie na największym z możliwych obciążeń to skontaktuj się z producentem. Na przykład MetalSistem to jeden z trzech najlepszych producentów regałów na rynku. Ich produkty wykonane są z najlepszej jakości stali cynkowanej.
 5. Noclegi w korzystnych cenach w Krakowie można zarezerwować na stronie Sun&Snow. Są to, apartamenty w dobrych lokalizacjach, idealne na nocleg podczas podróży służbowej.
 6. Moje nowe hobby to jazda na rolkach. Nic tak dobrze nie potrafi mnie odstresować po pracy jak wyjazd w plener. Jedne z polecanych marek rolek to http://roces.eu/ mają również ochraniacze i inny sprzed dla rolkarzy.
 7. O tym jak budować zaangażowanie pracowników, badać i zarządzać ich motywacją będzie miedzy innymi w programie Konferencji HR na szpilkach https://www.hrnaszpilkach.pl/ 23-24 listopada w Warszawie. Zagadnienie to będzie poruszane pierwszego dnia, natomiast w drugim dniu będą miały miejsce warsztaty uczące umiejętności praktycznych.
 8. Oszczędzanie, to także korzystanie z wysokiej jakości usług. Na przykład, usługi takie jak cięcie wodą wykonuje na najwyższym poziomie firma RK Stal z Gdańska. http://rkstal.pl/
 9. Czytanie blogów o motywacji jest też tym co mnie częściowo motywuje. Jednak czuję się najbardziej zmotywowana w momencie kiedy "na żywo" uczestniczę w szkoleniach, warsztatach. Też tak macie? Byłam kiedyś na konferencji i warsztatach z cyklu HR na szpilkach. Były to pierwsze z serii tego typu spotkań. Teraz w listopadzie szykują się już 14 w Warszawie. Wybieracie się? Jednym z poruszanych aspektów będzie: "Jak motywować siebie i innych do rzeczy codziennych i niezwykłych?"
 10. Sposobów na skuteczne zmotywowanie pracowników jest wiele . Może to być na przykład pakiet medyczny, karta fitness, szkolenia. Więcej o sposobach motywacji na blogu Grupy Most Wanted! http://www.mostwanted.pl/2017/08/01/jak-zmotywowac-pracownika/
 11. W katalogu rodzinnych wnętrz BRW https://www.brw.com.pl/katalogi/ przeczytacie o tym jak dobierać kolory, jak łączyć ze sobą kolory, znajdują się tam również porady stylistki wnętrz i malarki Agnieszki Zabrockiej.
 12. Jeden z moich ulubionych sklepów to BRW - Black Red White, mam w swoim domu meble tej marki zarówno ze starszych jak i z nowej kolekcji. O tym co nowego pojawiło się w sklepie dowiecie się przeglądając nowy katalog https://www.brw.com.pl/katalogi/
 13. Sama urządzałam swoje mieszkanie, ale porady ekspertów w tym architekta wnętrz są bezcenne. Na ciekawy artykuł architekta wnętrz Michała Grzelaka natknęłam się przeglądając katalog https://www.brw.com.pl/katalogi/
 14. Pomysły na funkcjonalne urządzenie mieszkania można znaleźć w Internecie, miedzy innymi na stronach nowego katalogu BRW - Black Red White https://www.brw.com.pl/katalogi/ W katalogu są również porady ekspertów zajmujących się aranżacjami wnętrz, między innymi na temat wyboru i doboru odpowiednich kolorów.
 15. Jeśli jest się zdecydowanym na konkretny rodzaj mebli to nie ma znaczenia jak się je kupi. Meble i tak czy siak są teraz sprzedawane w paczkach. Najtrudniejszą kwestia jest wybór odpowiednich mebli, przykłady ciekawych rozwiązań można znaleźć w nowym katalogu BRW - Black Red White https://www.brw.com.pl/katalogi/
 16. Pamiętam, że moim najlepszym prezentem rocznicowym był wspólny wyjazd na weekend. Może więc coś w tym duchu? W wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowość są apartamenty Sun&Snow Wystarczy tylko zarezerwować takowy na ich stronie i w drogę :)
 17. Najlepiej w kwestii doboru materiałów zapytać specjalistów. Firma http://adamietz.pl/ zajmuje się od ponad dwudziestu lat obsługą różnego typu inwestycji budowlanych. Na ich stronie internetowej można zobaczyć przykłady takich realizacji.
 18. Podobno jest to opłacalne, mój znajomy zmodernizował starą halę magazynową i teraz robi niezły pieniądz. W kwestii doradztwa , rozbudowy i budowy hali stalowej warto skontaktować się z doświadczoną w tym zakresie firmą http://adamietz.pl/
 19. Z mojego doświadczenia wiem, że marka ma znaczenie, jeśli chcę pochodzić w butach trochę dłużej i bać się, że się rozkleją w najmniej oczekiwanym momencie to wybieram buty dobrej marki, na przykład włoskie buty igi&co , buty tej marki sprzedawane są od ponad trzydziestu lat i cieszą się dobrymi opiniami jeśli chodzi o jakość.
 20. Czasami uda się mi wyjechać w ciągu roku na weekend jak wezmę wolne w piątek. Bardzo lubię zwiedzać o odkrywać ciekawe miejsca w naszym kraju. Dla tych co nie maja wolnego weekendu polecam świetną relację z wyjazdu do Gdańska, w której o tym jak można zwiedzić to miasto w jeden dzień. http://szerokiej-drogi.pl/gdansk-w-jeden-dzien-zwiedzamy-bursztynowe-miasto/
 21. blue

  rozbudowa firmy

  Tego typu konstrukcje stalowe wykonuje również firma Adamietz. Budują miedzy innymi obiekty kubaturowe , oraz profesjonalne modernizacje już istniejących obiektów. Jeśli zastanawiacie się nad rozbudową firmy to ten wykonawca będzie dobrym wyborem.
 22. Rozwiązaniem mogą być również płyty warstwowe Arpanel posiadają one właściwości izolacyjne. Płyta składa się z warstw,a rdzeń płytyzapewnia izolację termiczną i akustyczną.
 23. Testowałam i w moim wypadku, bardzo się sprawdza. Fajnie, że można za darmo przetestować tego rodzaju księgowość na http://intaxo.pl/ Zaletą tego typu księgowości jest także możliwość zdalnego wystawiania faktur, wystarczy tylko smartfon z Adnroidem i tego typu oprogramowanie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intaxo.pl&hl=pl
 24. Jeśli realizacją tego typu inwestycji zajmie się doświadczona i duża firma taka jak przykładowo Adamietz to budowa nie potrwa długo. Firma ma w swojej ofercie generalne wykonawstwo , czyli kompleksowo zajmuje się całością inwestycji od pomysłu, realizacje, aż po jego zakończenie.
 25. Najlepiej bezpośrednio na stronach pracodawców firm z branży jaką jest się zainteresowanym. Specjaliści z branży IT na pewno zwrócą uwagę na ofertę - praca it trójmiasto Praca jest dla osób kreatywnych i mówiących płynnie po angielsku .