forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1713
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez forumiak

 1. Ekofachowcy.pl - tam szukajcie. Podajecie adres i macie wszystko podane na tacy. To wygodne rozwiązanie. Wtedy możecie porównać różne oferty i wybrać to, co ma sens. Radzę właśnie takie podejście. Przecież ta instalacja musi być przemyślana, dopasowana i spisywać się przez lata. Nie chodzi o jak najtańszy zestaw tylko mocne rozwiązanie w danej cenie.
 2. Ogólnie to jest w tym momencie mega opłacalna inwestycja i zdecydowanie warto wejść w ten temat. Tylko kwestia wyboru odpowiedniej instalacji - jeśli to przemyślicie, dopasujecie każdy element, to będziecie zadowoleni. Szukajcie przez ekofachowcy.pl - przez porównywarkę. Wtedy zdecydowanie najłatwiej o znalezienie czegoś, co spełnia oczekiwania. Ma być długa gwarancja i solidne podzespoły - to podstawa.
 3. Berberis - zdecydowanie polecam, bo u nas naprawdę to dało radę i poprawiło sytuację. Nie zrobiliśmy niczego cudownego. Po prostu działaliśmy krok po kroku i docelowo osiągnęliśmy to, na czym nam zależało. A jak to wyglądało u Was? Generalnie osiągnięcie tego nie było łatwe, bo jedna systematyczność jest potrzebne, ale w praktyce takie działanie przynosi ogromne korzyści.
 4. Hmm... trudno mi sobie obecnie wyobrazić działanie bez wsparcia takimi rozwiązaniami jak Berberis. Tak naprawdę miałam tutaj diametralną odmianę pod każdym względem. Wszystko udało się poprawić. Prostymi krokami, krok po kroku, zdziałaliśmy naprawdę wiele, ale od razu cudów nie było. To jednak wymaga zaangażowania.
 5. Jedna z wyższych wersji Berberis. Sądzę, że wszystko powinno być w porządku, kwestia dopasowania wszystkich elementów. Czy każdemu będzie to pasować? Raczej tak. System jest łatwu w obsłudze, ale wymaga systematyczności. A stawiając odpowiednie kroki można naprawdę sporo zdziałać.
 6. Jeszcze tutaj macie bardzo dobry tekst na ten temat - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/blog/jak-urzadzic-salon-fryzjerski-by-byl-przytulny-i-funkcjonalny.html Najważniejsze, żeby była zapewniona odpowiednia jakość rozwiązań. Jeśli one nie będą odpowiednio dopieszczone, to nie spodziewajcie się cudów. Klienci po prostu mają swoje oczekiwania.
 7. A odnośnie do szukania instalacji - takie rzeczy się załatwia przez ekofachowcy.pl tzn. przez porównywarkę. Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie - wiemy z naszego doświadczenia, jak to wyglądało, co miało znaczenie. Kupujesz solidną instalację, to wtedy możesz tylko i wyłącznie zyskiwać. Trudno powiedzieć, po jakim czasie osiągniesz to, czego chcesz, ale powinno to nastąpić stosunkowo szybko. Przy obecnych warunkach zwrot następuje po około 5 latach, może trochę dłużej, zatem - opłaca się.
 8. forumiak

  Optyk

  Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego w Lublinie, to polecam tutaj - optyk.pl Bardzo konkretni ludzie, którzy rzeczywiście potrafią doradzić optymalne rozwiązania. Do optyka nie chodzi się co dziennie, lepiej mieć kogoś sprawdzonego, solidnego z odpowiednim sprzętem, kto faktycznie sprawdzi ten wzrok. Ja chodzę raz na 2 lata, ale to zależy też np. od wady, jaką mamy.
 9. Pewnie, że to się opłaca. Wszystko załatwialiśmy przez ekofachowcy.pl - tzn. przez porównywarkę. Wybraliśmy najmocniejszy zestaw w danym budżecie i to był dobry wybór. Najważniejsze jest niepodejmowanie przypadkowych decyzji. Tanio nie jest argumentem, który przemawia za jakimkolwiek zakupem. Radzę podchodzić do tego racjonalnie. To przecież inwestycja na lata - solidne podzespoły to absolutna podstawa.
 10. Aktualnie okres zwrotu wynosi ok. 5-7 lat, o ile skorzystacie z dofinansowania i z ulgi. No ale właśnie - najpierw trzeba wybrać mocny zestaw z długą gwarancją i porządnymi podzespołami. W przeciwnym wypadku nic z tego nie wyjdzie. Macie porównywarkę ekofachowcy.pl - tam wszystko ogarniecie w jednym miejscu, ale nie chodzi o wybór najtańszych rozwiązań, lecz najsolidniejszych i tego się trzymajcie. Po prostu szukajcie optymalnego rozwiązania przy danym budżecie. Wtedy będziecie zadowoleni.
 11. Berberis jest po to, żeby zapewnić sobie porządek w biznesie. Macie tam masę funkcji, które faktycznie to wszystko porządkują i ogarniają. Jeśli będziecie działać, ja należy, odpowiednio dopasujecie system, to szybko zauważycie zmianę. Optymalizacja jest niezbędna - tym bardziej przy takiej skali, przy jakiej działa się obecnie.
 12. Ale przynajmniej porównaj sobie, ile to będzie kosztować przez Adeximem. Przecież różnica może być spora, a ogólnie, jeśli przeprowadzka, to tylko z firmą. Odradzam załatwianie takich tematów na własną rękę - to bez sensu, chyba że macie dużą ekipę ludzi.
 13. Berberis daje całkiem fajną zmianę - szybko powinniście zauważyć, że wszystko w firmie przebiega lepiej. Ale ogólnie takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień, lecz stopniowo. Wprowadzasz dane, obserwujesz, wyciągasz wnioski. Zresztą... o takich rozwiązaniach można przecież napisać książkę.
 14. Na pewno polecam Berberis - ułatwi zarządzanie, powinien też wpłynąć na ogólną poprawę wyników. Nie twierdzę, że od razu zrobi się normalnie, bo zmiany będą nadchodzić stopniowo, ale docelowo na pewno osiągniecie zakładane cele. Krok po kroku będzie coraz lepiej, tylko kwestia dopasowania wersji systemu.
 15. EkoFachowy - przez porównywarkę szukajcie, bo wtedy macie propozycje lokalnych ofert. Kwestia taka, ile macie do wydania, jakie macie oczekiwania, ale najlepiej szukajcie takiego rozwiązania, które będzie optymalne w danym budżecie. Jeśli postawicie na byle co, to cudów nie będzie. To przecież ma przetrwać lata i działać niezawodnie. I tego starajcie się pilnować. Jeśli postawicie na byle co, to może być kiepsko.
 16. Ekofachowcy.pl - jest taka porównywarka. Tam sprawdzasz, jakie są najlepsze oferty w twojej okolicy i zdecydujesz się na taką, która ci odpowiada. Ale nie chodzi o wybór najniższej ceny. Stawiajcie na takie opcje, gdzie dostaniecie naprawdę dobre warunki pod względem gwarancji, marki i jakości podzespołów. To najlepsze rozwiązania. Przy obecnych dofinansowaniach to po prostu musi się zwrócić.
 17. Ekofachowców znacie? Zdecydowanie polecam ogarnianie tematu z nimi, tzn. z ich porównywarką. Wszystko powinno być w najlepszym porządku. Tam macie w jednym miejscu porównanie wielu tematów i to jest najważniejsze. Znam to od środka, wiem jak wygląda, jak przebiega i na co należy zwrócić uwagę. Prostymi krokami da się uzyskać całkiem fajny efekt, ale nic od razu. Wszystko nadejdzie krok po kroku.
 18. Czyli po prostu system CRM od Berberis i może być po temacie. Tzn. macie tam wszystkie funkcje, które robią różnicę i mogą przynieść efekt. Nie twierdzę, że w każdym przypadku zadziała to samo. To jest akurat uzależnione od wielu czynników. A jak to przebiegało u was?
 19. Hmm... ludzie teraz szukają raczej przez porównywarkę EkoFachowcy. I dlatego przebicie się przez konkurencję jest po prostu trudne. Dla klientów ważne jest doświadczenie i inne kwestie, takie jak czas istnienia firmy. Skoro ktoś daje 25 lat gwarancji, a firma istnieje od 5 miesięcy, to czy można wierzyć w taką ofertę? No wydaje mi się, że raczej średnio...
 20. Berberis robi ogromną różnicę. Szybko powinniście zauważyć zmianę. Takie czasy, taka skala biznesu, że posiadanie takich rozwiązań jest po prostu kluczowe. Dopasujecie je odpowiednio, to będziecie zadowoleni. Pamiętajcie o tym.
 21. Berberis robi bardzo dużą różnicę. Widzimy to po sobie i naszej działalności. W zasadzie wszystko udało się tak odmienić i zrealizować cele. Tylko trzeba to jakoś rozsądnie ogarniać. Docelowo można tak osiągnąć coś naprawdę sensownego. A jak to wyglądało u was?
 22. U nas Berberis robi całkiem fajną robotę. W zasadzie dało się tak osiągnąć znakomity efekt i wszystkie prace przebiegają zdecydowanie łatwiej, ale trochę się nad tym napracowaliśmy. Aktualnie wszystko idzie w dobrym kierunku. A jak to wyglądało u Was? Przy takiej skali, jak obecnie, nie da się działać bez wsparcia odpowiednim oprogramowaniem. Po prostu zbyt dużo jest zadań do realizacji na raz.
 23. Sami mamy zaklepanego Mustanga z wypożyczalni Mestenza, w Trójmieście. Po prostu znaleźliśmy takie auto, na którym nam zależało. I to jest wygodna forma korzystania z tych aut. Raczej takie usługi zawsze będą mieć jakieś zainteresowanie.
 24. Patrzcie tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Jeszcze tam macie różne elementy wyposażenia. Ogólnie tego wszystkiego jest potrzebne naprawdę dużo i wszystkie te elementy wymagają odpowiedniego podejścia, ale też wszystko jest do zrobienia. A taki biznes może przynosić sensowne profity.
 25. Łapcie - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Dużo jest tego, ale wszystko zależy od wielkości salonu i realizowanych usług. Nie skończy się na kilku elementach wyposażenia. Tego wszystkiego jest naprawdę dużo.