BiuroMaszyny_pl

Użytkownik
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez BiuroMaszyny_pl

 1. W skrócie można napisać,że konto bankowe warto założyć tam gdzie jest to po prostu opłacalne,warto przyjrzeć się tabeli opłat oraz prowizji,im jest ona niższe lub nie ma ich w ogóle- tym oczywiście lepiej.
 2. Oczywiscie,że możesz rozpisać to w kosztach i tutaj nie będzie żadnego problemu,a co do samej ceny za montaż klimatyzacji to już zależy np: od powierzchni i urządzenia na jakie się zdecydujesz,bo ceny są naprawdę różne.
 3. Pamiętaj że warto wyposażyć również swoje biuro w niezbędne akcesoria i urządzenia,akurat u nas znajdziesz szeroki wybór i ciekawe promocje,więc zapraszamy:)
 4. Moim zdaniem zakup nieruchmości,np meiszkania pod biuro cyz wynajem to bardzo dobra i opłcalna inwestycja,taka która zawsze mimo upływu lat z całą pewnością będzie,więc jeżeli tylko posiadasz na to kapitał to długo bym się nie zastanawiał.
 5. Proponowałbym albo pójść w kierunku komputerów,informatyki albo też inny kierunek ścisły po któym możesz też mieć pracę,biznes możesz otworzyć zawsze,do tego nie potrzeba wiedzy czy studiów,wystarczy rozeznanie środowiska,znajomość rynku itd. Na sukces składa się wiele pomniejszych czynników.
 6. Ale to juz kwestia przeprowadzki,autor pisze o firmie transportowej,np: kurierze bo tutaj także na rynku działa kilka solidnych firm z którymi stał współpraca opłaca się pdo względem finansowym.
 7. Zgadza się,wybór na rynku masz bardzo duży,jednak też szukałbym kogoś z polcecenia innych,np znajomych bo usługi takich firm ochroniarskich często są powierzchowne i w praktyce drogie,więc tutaj trzeba podejść ostrożnie do tematu.
 8. Chyba każdy z nas ma inne metdy na to aby wyeliminować stres,mi np bardzo pomag aaktywność fizyczna,bieganie lub basen wieczorem,to niesamowicie odprężą,pozwala pozbyć się stresu.
 9. Jeżeli czesto przebywasz w gabinecie i masz ochotę urządzić taki barek to czemu nie- polecam w szczególności taki globus otwierany od grry,gdzie zmieścisz całkiem pokaźną kolekcję alkoholi:)
 10. Każde szkolenie które zorganizujemy w warszawskim hotelu będzie drogie z racji wynajmu sali,plus oczywiscie catering,ale z tym trzeba się po prostu liczyć. Akurat w tym wspomnianym przez Ciebie nie miałem okazji być więc nie wiem czego się spodziewać,wygląda dosyć ciekawie.
 11. Imprezy i wyjazdy integracyjne to domena dużych kjkorporacji i firmw mniejszych przedsiębiorstwach raczej się tego nie spotyka ponieaz jest to spory wydatek.,a pieniądze lepiej pzreznaczyć na kursy i premie motywacyjne dla pracowników.
 12. Tego typu wyjazdy i wydawanie na to pieniędzy czasem mija się z celem,lepiej przeznaczyć je np na premie,zgodzę się też,ze uczciwe ptraktowanie pracowników jak zwykłych ludzi ze zrozumieniem przyniesie więcej korzyści i wprowadzi dobrą atmosferę niż w przypadku suchych i nic nie znaczących wyjazdów.
 13. Zależy to od profilu działalnosći bo nie w każdej fototapeta z logo będzie dobrym rozwiązaniem,a już tym bardziej jeżeli ma to być w biurze. Podaj też w jakim budżecie chcesz się zmieścić,cena jest równie istotna.
 14. Wydaje mi się,że konto firmowe ma sens,osobiste swoja drogą natomiast tutaj masz czarno na białym udokomentowane wszystkie płątności od klientów,faktury itd. To ma o tyle znaczenie w przypadku jeżeli otrzymujesz dotację z UP i wydajesz pieniądze na zakup sprzętu.
 15. Pomysłowość to jedno,ale moim zdaniem tutajkluczowe znaczenie ma reklama i miejsce w którym będzie znajdował się taki lokal,punkt. Im lepszy i im więcej nakładów na reklamę tym więcej klientów,to oczywista sprawa.
 16. Niestety tutaj allegro ma monopol na aukcje internetowe,inne serwisy będ tylko "przystawką" i niewiele osób decyduje się na to aby tam kupować,więc w tym przypadku pytanie o sesn biznesu jest jak najbardziej zasadne.
 17. Moim zdaniem jak najbardziej tak,apteki interentowe to w dalszym ciągu dobry pomysł na biznes dzięki któremu jesteś w stanie utrzymać się i zaistnieć na rynku,musisz tylko na początek obniżyc ceny i zainwestowaćw dobrą reklamę,to ma kluczowe znaczenie. Samo wyposażenie strony biurowej to osobna kwestia,tutaj możmey pomóc gdyż tym zajmujemy się na co dzień.
 18. Do tego dochodzi również kwestia lokalu,bo nie sądzę abyś bazował na pracy w domu i spzredaży wysyłkowej,to też koszty głównie z podpisaniem umowy z firmą kurierską. Daj znać jeżeli temat jest w dalszym ciągu aktualny jak teraz wygląda sytuacja,jeśli będziesz poszukiwał odpowiednich akcesoriów do wyposażenia swojego biura to służymy pomocą,znajdziesz u nas szeroki wybór i niższe ceny.
 19. Nie wiem czy z samej pizzy na telefon wyżyjesz,może być to ewentualnie tylko forma dorobienia sobie,ale nic poważnego. Tutaj warto byłoby przyłączyć się do już istniejącej sieci ktyóra ma pozycję na rynku.
 20. Wszystko jest tak na dobrą sprawą kwestią naszej kreatywnosci i pomysłowości,moim zdaniem warto szukać nowych rozwiązań bo nigdy nie jest tak,że temat wyczerpuje się w danej branży do konca. Czasem wystarcz inny asortyment,lepsza cena czy reklama i już zaczyna się to kręcić.
 21. A czy nie jest to przypadkiem kolejna poiramida finansowa? Bo moim zdaniem z jednej strony tak to właśnie brzmi,ale poczekajmy na szczegóły aż ktoś dołączy do dyskusji i wyrazi swoją opinię czy w ogóle warto zwracać na to uwagę.
 22. Zgadza się,ale przecież meble do wyposżenia biura spokojnie znajdziesz w sklepach internetowych i będzie taniej. Podobnie jak sprzęt elektroniczny w postaci maszyn i akcesoriów,tutaj możemy pomóc i doradzić,,mamy szeorki wybór.
 23. Na dzien dzisiejszy moim zdaniem jest to mało opłacalna inwestycja a przede wszytskim bardzo kosztowna. Może podaj więcej szczegółów tak abyśmy mogli się jakoś do tego odnieść i napisać nieco konkretniej swoje zdanie.
 24. W zasadzie oprócz kredytu na rozwinięcie dziaalności,można też starac się o dofinansowanie z UP i mieć jakiś wasny kapitał,te 3 formy wchodzą w grę,najbardziej ryzykowny na początku jest rzecz jasna kredyt.
 25. Absolutnie nie,Galaxy S III jest w palstikowej obudowie i o kruchym wyświetlaczu więc odradzam bo dosyć szybko i łatwo można go zepsuć. Bardziej polecam wspomnianego Note,ale tym razem wyszła już wersja III typowo dla biznesu.