BiuroMaszyny_pl

Użytkownik
  • Zawartość

    101
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Posty napisane przez BiuroMaszyny_pl


  1. Proponowałbym albo pójść w kierunku komputerów,informatyki albo też inny kierunek ścisły po któym możesz też mieć pracę,biznes możesz otworzyć zawsze,do tego nie potrzeba wiedzy czy studiów,wystarczy rozeznanie środowiska,znajomość rynku itd. Na sukces składa się wiele pomniejszych czynników.


  2. Każde szkolenie które zorganizujemy w warszawskim hotelu będzie drogie z racji wynajmu sali,plus oczywiscie catering,ale z tym trzeba się po prostu liczyć. Akurat w tym wspomnianym przez Ciebie nie miałem okazji być więc nie wiem czego się spodziewać,wygląda dosyć ciekawie.


  3. Tego typu wyjazdy i wydawanie na to pieniędzy czasem mija się z celem,lepiej przeznaczyć je np na premie,zgodzę się też,ze uczciwe ptraktowanie pracowników jak zwykłych ludzi ze zrozumieniem przyniesie więcej korzyści i wprowadzi dobrą atmosferę niż w przypadku suchych i nic nie znaczących wyjazdów.


  4. Moim zdaniem jak najbardziej tak,apteki interentowe to w dalszym ciągu dobry pomysł na biznes dzięki któremu jesteś w stanie utrzymać się i zaistnieć na rynku,musisz tylko na początek obniżyc ceny i zainwestowaćw dobrą reklamę,to ma kluczowe znaczenie. Samo wyposażenie strony biurowej to osobna kwestia,tutaj możmey pomóc gdyż tym zajmujemy się na co dzień.


  5. Do tego dochodzi również kwestia lokalu,bo nie sądzę abyś bazował na pracy w domu i spzredaży wysyłkowej,to też koszty głównie z podpisaniem umowy z firmą kurierską. Daj znać jeżeli temat jest w dalszym ciągu aktualny jak teraz wygląda sytuacja,jeśli będziesz poszukiwał odpowiednich akcesoriów do wyposażenia swojego biura to służymy pomocą,znajdziesz u nas szeroki wybór i niższe ceny.