danadana

Święta

Recommended Posts

Jak wasze przygotowania do świąt? Rozglądacie się już za dekoracjami i prezentami dla swoich najbliższych? Ja powoli kompletuję wszystko w jedną, spójną całość. Miałam zdecydować się na prawdziwą, żywą choinkę ale znalazłam  [link usunięty]  a ich oferta mnie urzekła. Postanowiłam kupić sztuczną choinkę, która wygląda jak żywa. A co najlepsze - będzie mi służyć na wiele lat, a nie tylko na jeden sezon. Znacie tą stronę? Słyszałam, że jest godna polecenia.

Dla mnie teraz priorytetem jest szybkie znalezienie prezentów świątecznych bo zawsze z tym mam największy problem. Najwięcej problemów sprawia mi siostra, ale w tym roku będę miałą zadanie ułatwione, bo urodziła dziecko i prosiła o coś co by sie jej przydało. Wybór padnie najprawdopodobniej na sterylizator lub podgrzewacz do butelek -  [link usunięty]   Wiem, że czegoś takiego jeszcze nie posiada, ale chciałaby mieć. A dla innych nadal nie mam nawet pomysłów, ale pewnie też będę szukała czegoś praktycznego.

Dla dzieci na swieta - polecam jako dodatek, nie jako glowny prezent, List od Swietego Mikolaja. Taki prawdziwy, z oryginalna pieczecia, adresowany do danego dziecka, z jego imieniem...niemozliwe? To spojrzcie tutaj: http://www.listymikolaja.pl/

Nie fajny pomysl? Dzieci sa zachwycone - rok temu wyslalam taki corce (4-letniej) przyjaciolki - spala z tym listem!:)

Ja już nie mogę doczekać się tej atmosfery, aczkolwiek przygotowania zacznę dopiero w grudniu, żeby mi się to wszystko nie ,, przejadło".  Wiele prezentów, takich, jak np.  [link usunięty]  czy inne kosmetyki, zrobię przez internet,  a reszta stacjonarnie. A co do choinki to u mnie musi być żywa,  ale w doniczce, nie cięta.

U mnie też już cała rodzina oszalała na punkcie świąt, więc sama również postanowiłam zacząć szukać prezentów dla bliskich. Co sądzicie o kupowaniu kosmetyków? Ja ostatnio znalazłam super kosmetyki SKIN79, są to kosmetyki azjatyckie świetnej jakości, poza tym naprawdę duży ich wybór można znaleźć w drogerii internetowej https://puderek.com.pl/62_skin79 i tak myślałam, żeby powybierać odpowiednie kremy dla mamy, siostry, babci i zamówić za jednym zamachem. 

cześć Święta wiążą się z dużym wydatkiem pieniędzy. Co roku planuje z żoną przygotować mniej jedzenia, a wychodzi jak zwykle magia świąt porywa nas i zakupy robimy bez zastanowienia, jednak w tym roku trafiłem na świetną stronę [link usunięty]

na niej jest wiele porad jak oszczędzić na zakupach i gdzie kupować. Mam nadzieje, że w tym roku uda się zrobić racjonalne zakupy :)

polecam!!

Ukraina. Palety drewniane, przemyslowe, jednorazowe od 5 zl. Linia do zbijania europalet. Sprzedajemy tartaki, hale produkcyjne, maszyny, urzadzenie, deski, elementy, drewno w zaglebie paleciarskim Lasow Panstwowych. Nieograniczone ilosci surowca znacznie obniza koszty wyprodukowania palet standart EURO. Czernihowski obw. Nowoczesna automatyczna konstrukcja wyposazona w robot o wydajnosci 300 palet/h. Klockarka, zasobniki wszystkich elementow europalet. Drewniane przemyslowe, jednorazowe. Ksztalt i rozmiar ustalany w zaleznosci od potrzeb. Wanny do zanurzeniowej impregnacji desek, gwozdziarki, zszywacze, stol z silownikami. Bardzo prosta, niezawodna, trwala obsluga jednostek zbijajacych ok.30000 palet miesiecznie. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dla mnie największym problemem w każde święta jest wybór prezentów. Nigdy nie wiem co komu kupić. Oczywiście można zapytać wprost ale wiadomo, że wtedy nie będzie niespodzianki. Wiele inspiracji na upominek dla najbliższych można znaleźć tu http://4gift.pl/ . Mnie pare rzeczy wpadło już w oko.