Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
maczynski

Ubezpieczenie OC?

17 postów w tym temacie

Składni na OC rosną i podobno to jeszcze nie koniec. Dostałem do przedłużenia polisę od obecnego ubezpieczyciela i jestem przerażony kwotą. Czy jest jakaś szansa na to by tą składkę obniżyć? 

U obecnego raczej nie - chyba że dopiszesz do dowodu rejestracyjnego kogoś, kto ma lepsze zniżki. Żeby samemu mnie zapąłcic możesz udać się na wycenę od wielu firm. ja takie zestawienie dostałam od www.sug-ubezpieczeni.pl i zdecydowałam się w końcu nie na najtańszą, ale na tą z najlepszymi profitami w dobrej cenie.

Może warto skorzystać z ogólnodostępnych porównywarek ofert? Ktoś korzysta? Jakie macie opinie na ten temat?

Pokaże, co Ci teraz mogą zaoferować, zawsze zrobisz jakiś pierwszy krok w podjęciu decyzji.

Też racja, bo widzę że i tak z wybranym ubezpieczycielem muszę się skontaktować, lub poprosić o kontakt. Ciekawe jakie są warunki dostania dodatkowych zniżek, wiesz może?

Ooooj, tego to nie wiem, ale idą Święta i Black Friday, to może sami coś zaproponują ciekawego. ;) 

Nie no chyba na to, że będzie czarny piątek i ubezpieczenie będzie tańsze nie ma co liczyć. Ale w moim wypadku to i 5 % taniej było by dobre.

Przeczytaj wszystko dokładnie, zobacz jakie możesz wykorzystać argumenty do negocjacji, trzymaj nerwy na wodzy i myślę, że jakiś minimalny (ale jednak!) rabacik uda się uzyskać. 

Ja zdecydowałam się na ubezpieczenie oferowane przez firmę https://www.gothaer.pl/ Dodam jeszcze, że polisy oferowane w pakietach są zazwyczaj tańsze, niż gdy kupujemy je osobno. Dlatego w kontekście stawianego sobie pytania, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu, należy się zastanowić, czy potrzebujemy jedynie ubezpieczenie obowiązkowe OC, czy również autocasco. Warto również sprawdzić czy towarzystwo, w którym mamy już jedną polisę (np. mieszkaniową), zaoferuje nam zniżki przy zakupie ubezpieczenia samochodu.

Moja żona zajmuje się ubezpieczeniami, z tego co wiem sporo razy udało się jej obniżyć składki dla klientów a co roku przelicza w różnych firma bo zmienia się wiek auta i kierowcy to w różnych firmach różnie to wychodzi a że woli zrobić 100 ubezpieczeń taniej niż 10 drożej to zawsze robi najtaniej. Zadzwoń do niej tel: 726-722-877 lub napisz na biuro@careyou.pl to może coś wyliczy taniej. 

A ja zastanawiam się czy nie byłoby jakichś gratyfikacji dla kierowców uczestniczących w szkoleniach bezpiecznej jazdy typu http://drivingacademy.pl/ ? Wiecie może, czy któreś Towarzystwo Ubezpieczeniowe honoruje takie kursy?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0