Zaloguj się, aby obserwować  
annameri

księgowość - samodzielnie czy przez biuro ?

Recommended Posts

Przy tak bardzo zmieniajacych się przepisach - moim zdaniem przez biuro. Bez dwóch zdań. Ja ze swojej strony mogę zarekomendować biuro Abacus p. Jadwigi Adamus. To biuro rachunkowe z Warszawy. Polecam je za sprawną obsługę, dokładność, wyjaśnianie wszystkich zawiłości.

Ja prowadzę przez biuro, ale też staram się nad wszelkimi rozliczeniami mieć kontrolę, i chociaż to trudne próbuję nadążyć za wszystkimi zamianami prawnymi. Teraz jeszcze po stronie pracodawcy będzie system PPK, więc kolejna rzecz do ogarniania. Zależy jak duża firma i ilu pracowników ostatecznie. 

Ja zdecydowałem się na zostawienie księgowości firmy biuru rachunkowemu. Lepiej powierzyć to komuś kto się na tym zna. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam skontaktować się z biurem http://www.biurogalant.pl Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą księgową.

Warto również samodzielnie zająć się prowadzeniem księgowości w swojej firmie, szczególnie że są naprawdę wygodne rozwiązania na przykład do skanowania i wprowadzania do systemu wszystkich faktur w prosty i co ważne szybki sposób jaki umożliwia program Inovice Digitizer. My wcześniej kompletnie nie radziliśmy sobie z ilością papierkowej roboty, na szczęście z ich pomocą koniec miesiąca wygląda spokojnie i nie musimy "zarywać nocy" na ich wprowadzenie ręcznie. Efekt super i mam nadzieję, że nadal będą tak dobrze się sprawdzały. 

Biuro rachunkowe Abacus z Warszawy (z ul. Lanciego) jest OK. Rozliczenia dokładne, na czas, ochrona firmy przed urzędem skarbowym i zusem. Dzięki temu można spokojnie prowadzić biznes

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrym i sprawdzonym biurem rachunkowym na terenie Warszawy polecam skontaktować się z http://www.delta.waw.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą za normalne pieniądze.

Jeżeli księgowość nie jest strasznie złożona, moim zdaniem najlepiej prowadzić ją samemu- mniejsze koszty. Ja od dłuższego czasu korzystam z programu, w którym łatwo prowadzić księgowość, dodatkowo jest to CRM itd. Mogę polecić [link usunięty]

Ja oczywiście korzystam z usług biura rachunkowego. Lepiej zostawić księgowość komuś kto ma w tym doświadczenie. Jeżeli mieszkacie w okolicach Dąbrowy Górniczej to skontaktujcie się z http://www.saldo.vr.pl/ Na nich można w pełni polegać.

Ja jestem raczej za tym aby samemu prowadzić księgowość, dzięki czemu nie musimy zatrudniać księgowej. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w dobry program księgowy. Ja polecam wam program Ala z pakietu PCBiznes.pl