krzychoo

Otwieram restaurację

Recommended Posts

Witam! W końcu realizuję swoje największe marzenie w życiu i zakładam własną restaurację. Wszystko jest już niemal dopięte na ostatni guzik, pozostały jedynie detale, które są przecież równie istotne. Zastanawiam się nad takimi szczegółami jak solniczki, chochle i sztućce, które będą obecne na stole w trakcie serwowania dań. Co myślicie o produktach dostępnych w tym sklepie? https://mensahome.eu/wyszukaj/wszystkie/Kuchnia-pl,Narzedzia-kuchenne-plWiele osób polecało mi ten sklep, ponieważ sprzedają tam akcesoria najwyższej jakości naprawdę znanych marek, jakie są wasze opinie? Polecacie ten sklep?  

Warto rozejrzeć się za sprawdzonymi dostawcami jedzenie do restauracji, którą prowadzimy. Ja ostatnio podjąłem współpracę z firmą http://www.hurtowniaeureka.pl Zajmują się dostarczaniem mięsa drobiowego do sklepów i restauracji. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Również mogę ten sklep polecić :).

Przy otwieraniu restauracji ważne jest to by mieć klientów i rozgłos.

Agencja interaktywna może Cię wypromować i przyciągnąć większą ilość klientów.

Mój znajomy korzysta z usług firmy solv.

Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bowiem to nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać.

Największa inwestycja to na pewno sprzęty do takiego lokalu. To pochłania spory budżet, ale możesz też wynajmować, Na przykład Winterhalter pozwala wypożyczyć swoje urządzenia w dobrych cenach. Na początku to super rozwiązanie moim zdaniem