Zaloguj się, aby obserwować  
maciejw

Jaka proteza zębowa?

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Potrzebuję porady na temat protezy zębowej. Na czym polegają różnice między protezą ruchomą, a stałą? Czym charakteryzuje się  [link usunięty] ? Będę wdzięczny za udzielenie mi informacji. Chciałbym niedługo umówić się do protetyka i podjąć decyzję na temat wyboru.

Dokładnie, najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do protetyka. Jeżeli jesteś z Warszawy, to warto odezwać się do Hippolit. Na tej stronie http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologiczne-leczenie-protetyczne znajdziesz informacje o leczeniu protetycznym i znajdziesz kontakt do ich gabinetu. 

Ja polecam Dent-SM, zobacz sobie na  [link usunięty] , tam znajdziesz informacje na temat świadczonych usług. Protetyką zajmuje się tam pani Jakubowska, bardzo dobry lekarz stomatolog :) 

Jaka jest różnica? Stała proteza jest po prostu mocowana na implantach, jak sama nazwa wskazuje na stałe :) tutaj możesz dowiedzieć się więcej o protezach:  [link usunięty] Na pewno jest to droższe rozwiązanie, ale za to zdecydowanie trwalsze.

Dnia 28.12.2017 o 15:47, kas.wow87 napisał:

Ja polecam Dent-SM, zobacz sobie na  [link usunięty] , tam znajdziesz informacje na temat świadczonych usług. Protetyką zajmuje się tam pani Jakubowska, bardzo dobry lekarz stomatolog :) 

Słyszałam bardzo dobre opinie o tej pani dr od mojej koleżanki z pracy, która robiła u niej koronki :) Bardzo ładnie wyglądają :)

Myślę, że najlepiej jest po prostu wybrać się do jakiegoś specjalisty, który odpowie na wszystkie pytania. Takie kwestie ustala się bardzo indywidualnie, a dobry  [link usunięty] powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

Najlepiej wybrać się do sprawdzonego gabinetu protetycznego, w którym dobiorą nam odpowiednią protezę zębową. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Puław to wybierzcie się do http://www.protetykpulawy.pl/ Tam na pewno dobiorą wam dobrą protezę.