Zaloguj się, aby obserwować  
sisims

Wczasy

Recommended Posts

Witajcie 
Chciałabym wyjechać na wczasy do Fuerteventury  byłam tam już kiedys i bardzo mi się podobało. Znajomi podpowiadają mi, ze najlepsze oferty hotelowe znajdę za pośrednictwem tego biura turystycznego
[link usunięty]  które specjalizuje się w destynacji hiszpańskiej.  Jesteście tego samego zdania? 

Ponieważ urlop to jest ten czas kiedy lubię poznawać nieznane miejsca zawsze wybieram wycieczki objazdowe. Można zobaczyć wiele i poznać dany kraj. Świetnym organizatorem takich wyjazdów w atrakcyjnych cenach jest Wytwórnia Wypraw. Byłam z nimi w tamtym roku w Gruzji i Armenii. Było fantastycznie, a w dużej mierze to zasługa organizacji i wspaniałego pilota naszej wycieczki.

Ja mam stały przyzwyczajenia wakacyjne zawsze za granicę różne kierunki ważne żeby pogoda była pewna bo urlop niestety tylko raz w roku. Zawsze samolotem z Okęcia nawet mam swój  ulubiony parking bezpieczny i tani Park&Fly Uważam że jety tyle fantastycznych miejsc że warto zwiedzać.

Ja uwielbiam latać i zwiedzać. Ostatnio naprawdę dużo podróżuję. I zgodzę się z wcześniejszą wypowiedzią co do parkingu Park&Fly to najlepsza opcja jeśli chodzi o Warszawę. A mam spore doświadczenie w tym temacie. Nie martwię sie o samochód  bo bezpieczny monitorowany parking za przyzwoitą cenę. 

Wypowiem się na temat parkingów na lotniskach. Trzeba pamiętać że w czasie wakacji jest mimo wszystko duży problem ze znalezieniem miejsca na dobrym i bezpiecznym parkingu więc warto pomyśleć wcześniej i zrobić sobie rezerwację. Ja tak robię właśnie na Park&Fly to dobry i sprawdzony parking.

Widzę ,że spore zamieszanie wokół parkingów faktycznie ciężko z miejscami zwłaszcza w wakacje a ceny trochę wygórowane. Jednak jak koledzy wcześniej piszą warto znaleźć dobry parking żeby się nie rozczarować. Zajrzę do oferty tego który polecacie.

Z parkingami rzeczywiście jest dość duży problem. Dlatego ja staram się nie latać samolotami; nie przepadam za tym środkiem lokomocji (cierpię na dość silny lęk przed lataniem). Wycieczki organizujemy sobie samodzielnie; to sama przyjemność i nie trzeba płacić pośrednikom.