Zaloguj się, aby obserwować  
charlotte1991

Kredyt na firmę

Recommended Posts

A czemu miałbyś nie dostać kredytu akurat na wózek inwalidzki? 

charlotte1991 znajdziesz na tren temat informacje na stronie banki24. Bardzo ciekawe artykuły mają na temat bankowości ;) Mam nadzieje, że pomogłem :) 

Charlotte 1991 a dużą kwotę chcesz wziąć? Przyznam, że już nie pierwszy raz słyszę o kredyt123 i spotykam się z samymi dobrymi opiniami na ich temat.  Ja bardziej myślę o kredycie samochodowym - ich oferta jest spoko, więc musimy usiąść na spokojnie i przekalkulować wszystko. Nasze auto się juz tak psuje, że trzeba je sprzedać i szukać czegoś nowego pora.

Mi co prawda udało się założyć firmę bez potrzeby brania kredytu, jednak firma kredyt123 pomogła mi na dalszym etapie działalności. Dosyć szybko mój biznes się rozwinął i potrzebowała pożyczki na rozwój, dokładnie na nowy sprzęt do firmy. Tam wygodnie i szybko dostałam taką pożyczkę. Myślę, że również na start dostaniesz tam tak samo dobrą ofertę

Faktycznie widzę na ich stronie https://kredyt123.pl/ , że mają różne opcje kredytu i taki, który pozwoli zakupić jakieś większe i nieco bardziej kosztowne sprzęty dla firmy również są w stanie nam zapewnić. Jak dla mnie warunki dosyć jasne i przejrzyste, ale wiadomo, że to musi być Twoja własna decyzja, jeśli masz jakieś wątpliwości do do samego kredytu czy właśnie jego warunków, to z tego co widzę, najprościej skontaktować się z doradcą na czacie na ich stronie, a na pewno poznasz szczegóły. 

Mój znajomy korzystał z usług kredyt123 . Ja właściwie to się na kredytach nie znam, ale mówił że to najlepsza oferta z jaką kiedykolwiek miał doczynienia. On to często korzysta z kredytów, ma bardzo duże porównanie do innych firm. Sama z ciekawości przejrzałam ich stronę online, przeczytałam opinie ludzi w sieci i muszę przyznać, ze zapowiada się to bardzo dobrze. Ludzie korzystają, są zadowoleni i rekomendują - właśnie takich firm powinno być więcej.

Masz rację, Kredyt 123 naprawdę ma świetną oferte. Wcześniej myślałam o kredycie w banku, niestety wiem że jest to nierealne. Kredyt 123 rozpatruje w mgnieniu oka wnioski, ponadto można liczyć na pomoc doradzców w każdej chwili. Poświęcono mi tyle czasu, ile tego potrzebowałam za co jestem niezmiernie wdzięczna. Cały kredyt również odbył się na atrakcyjnych warunkach