Zaloguj się, aby obserwować  
beata555

moja lazienka

Recommended Posts

Mam pytanie skąd czerpiecie pomysły na remont, urządzenie łazienki w mieszkaniu? Ja trafiłam na bloga Tubądzin i jest tam parę ciekawych rozwiązań. Ciekawy jest styl skandynawski. Ale chętnie poznała bym i inne propozycje.  Może znacie jakieś ciekawe strony?

Edytowano przez beata555
błędy

Ja przy remoncie zaczęłabym od podstaw, czyli od wymiany lub porządnego wyczyszczenia rur. Nie jest to skomplikowane, bo są firmy, które się tym zajmują, ale trzeba to wliczyć w koszt remontu. Ja trafiłam na stronę  [link usunięty]  gdzie zajmują się właśnie dbaniem o kanalizację. Sama po sobie wiem, jakie problemy mogą sprawiać zapchane rury. Zdecydowanie poświęciłabym trochę czasu i pieniędzy, by cieszyć się komfortem w łazience. 

Nie zapomnij o właściwym oświetleniu. Warto postawić na wysoką jakość i oryginalność produktów. Te [link usunięty]  nadadzą wnętrzu niebanalnego, eleganckiego stylu i znakomicie doświetlą pomieszczenie. 

Moja żona pomysły czerpie z internetu albo z katalogów. Nigdy jeszcze nie korzystaliśmy z pomocy projektanta nie było takiej potrzeby. Z resztą teraz jest tyle różnych opcji dla amatorów w aranżacji różne programy itd. Na telefonie na duluxowej aplikacji visualizer można na przykład sprawdzić jak będą prezentować się ściany w danej kolorystyce i nie trzeba już latać ze wzornikami w sklepie i wyobrażać sobie tego. No jest na pewno łatwiej niż kiedyś

My łazienkę zaprojektowaliśmy sobie sami i wyszła super :) Szkoda tylko, że nie wiedzieliśmy o [link usunięty] , bo z ekipą też nie mielibyśmy problemów, a tak, to ile się namęczyliśmy z naszymi fachowcami to nasze.