Quadrifoglio

LEASING DLA NOWYCH FIRM

Recommended Posts

Witam Was,

"Pomysł na biznes" to pierwsza część działania naszej nowej firmy, być może nawet łatwiejsza do realizacji.

Drugą częścią jest odpowiedz, jak znaleźć środki na jego rozkręcenie.

Jeśli potrzebujesz finansowania dl swojej nowej firmy - zapytaj o leasing, zapytaj o kredyt.

W branży finansowej pracuję od 15 lat. Jeśli tylko coś jest w ogóle do zrobienia w leasingu , na pewno ja mogę w tym pomóc.

Samochody - od 3 miesiąca działalności, bez dokumentów finansowych, wkład własny tylko 10%.

[email protected]

Zbyszek

788-828-507, 501-419-047

Gość Gość

leasing samochodów również dla nowych firm, istniejących nawet 1 dzień... uproszczona procedura, bez dokumentów finansowych, bez pośredników finansowych, opłata wstępna 7 %.

Ewelina 508 265 277

Leasing

Europejski Fundusz Leasingowy SA

• decyzja w 15 minut

• elastyczne raty

• doradca w Twojej okolicy

• EFL to największy leasingodawca w Polsce

[link usunięty]

Temat pojawial sie juz kilka razy na forum:

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

trzeba znac wiecej szcegolow by moc cos doradzic

Ludzie coraz częściej orientują się, że najlepsze warunki można uzyskać korzystając z pośredników. Początkowo byłem zdecydowany na wzięcie leasingu, ale trochę poczytałem i dowidziałem się, że korzystając z takich pośredników jak http://bcjaworski.pl/ można uzyskać lepsze warunki i jak się okazało, ten sam samochód udało mi się dostać kilka procent taniej 

Polecam Fajne narzędzie www.PorownywarkaLeasingowa.pl  Niezależnie porównasz i dostaniesz darmową poradę z wielu firm leasingowych 

A nie zastanawiałaś się nad opcją leasingową? Leasing jest dużo korzystniejszy od kredytu, sama kilka mce temu brałam leasing na drukarkę do firmy i wszystko bez problemu załatwiłam.   Obyło się bez zbędnych formalności, wszystko załatwiłam online przez internet także może przejrzyj właśnie oferty leasingowe np platforma finansowa?

Też właśnie z oferty Platformy Finansowej korzystałem. Było mi potrzebne kilka komputerów nowych (prowadzę firmę graficzną) i okazało się, że oni mają najlepsze warunki. Polecam przeanalizować dobrze ich ofertę, bo jak na moje oko to dla wielu osób będzie opłacalna.

Możesz na firmę wziąć kredyt, nie musi być to leasing, przecież one nie zawsze wychodzą tak atrakcyjnie jakby się wydawać mogło. Zerknij na początek na ofertę firmy  [link usunięty]   moim zdaniem mają ciekawe warunki, a wniosek rozpatrują niezwykle szybko. Wydaje mi się, że to najlepsza opcja dla waszej firmy. 

Sprawdźcie sobie Europejski Fundusz Leasingowy z Torunia. Są częścią grupy  Credit Agricole, więc można im zaufać . U nas się dobrze sprawdzili, dobre warunki. Jesteśmy zadowoleni, że własnie ich wybraliśmy. 

Ja kupowałem właśnie w leasing auto - Polecam sobie podjechać do mazdy Klimczak w Częstochowie. Bardzo dobre auta, a jest też opcja bez problemu iśc na jazde próbną więc zobaczysz jak się dobrze i komfortowo prowadzi. U mnie sie sprawdza i na dlugie i na krótsze trasy 

Nowe firmy mogą mieć duży problem z uzyskaniem kredytu. Nie ma w tym nic dziwnego. Nie maja historii kredytowej, więc banki mają obawy. Można jednak skorzystać leasingu, który jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku. Tutaj https://leasingpolski.pl/index.php/leasing-na-start są szczegóły takiej propozycji. Myślę, że jest to propozycja, którą każdy przedsiębiorca powinien rozważyć.