Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
klarowna

Sklep z ciuchami to zawsze dobry pomysł?

21 postów w tym temacie

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Zastanawiam się nad założeniem sklepu odzieżowego. 

Tutaj Angora widziałam odzież outlet. 

Może to będzie dobry punkt zaczepienia? Takie ubrania są tańsze, a nadal nowe, więc ludzie chętnie będą po nie sięgać. 

Działać stacjonarnie czy w internecie?

Według mnie powinna pani połączyć zarówno outlet internetowo i stacjonarnie. Na pewno byłby większy interes, ale dzięki internetowi zyskałaby pani szerszy rozgłos

No nie wiem, moim zdaniem warto sprofilować taki sklep, bo z tego co widzę, to jednak sklepy, które mają wszystko i nic radzą sobie słabo... A np. sklepy, które mają konkretny asortyment, np. odzież skórzana - trafiają w potrzeby konkretnych klientów. 

Jeżeli zdecydowaliście się na stacjonarny sklep z ubraniami to mogę wam polecić firmę www.gecko.pl, która produkuje łączniki do etykiet i  inne systemy zabezpieczające ubrania przed kradzieżą. Każdy kto prowadzi sklep z ubraniami powinien je zabezpieczyć w taki sposób.

A dla czego nie ??? jeżeli jest to interes dobrze przemyślany i ceny nie są z kosmosu. Moja córka  prowadzi sklepik z używanymi ciuszkami dla dzieci i taki sklepik jest jeden w okolicy. Bardzo dużo Pan tam przychodzi z małymi dzieci. Ubranka zamawia z zagranicy i ciuszki nie są zniszczone . Dla lepszego efektu prasujemy je i każde ubranko jest powieszone na wieszaczek.  Jeżeli o sam interes chodzi to córce przydała się też fachowa pomoc rachunkowa w biurze z Katowic http://rozliczenia.katowice.pl/kontakt/ - w takim czy innym biznesie warto mieć kogoś kto poprowadzi nasze sprawy rachunkowe. 

Ja zajmuję się copywritingiem, ale pracowałam niedawno dla takiego sklepu https://zoio.pl/ który ma w ofercie sukienki damskie, dresy, sukienki wiosenne, tego typu ciuszki. Oni dość intensywnie się promują, i wydaje mi się że w tej branży panuje duża konkurencja, musi jednak być możliwość znalezienia własnej niszy.

jak z ciuchami to trzeba wybrać grupę docelową albo idziemy w coś oryginalnego i  dość trudno dostępne w PL albo, jest wysokiej jakości i wyprodukowane w PL, dobre zdjęcia, dobre opisy, dobry marketing.

To bardzo dobry pomysł. Ja mam koleżanki, które rzuciły pracę i założyły sklep internetowy. Teraz pracują zdalnie, mają same super ubrania, więcej czasu dla siebie i zarabiają więcej. Jedna założyła, udało jej się to i druga podchwyciła temat. Także coś w tym jest. Jak byś chciała jednak zakładać taki sklep dobrze dobierz platformę, żebyś nie miała problemów technicznych. Sprawdź ofertę selesto.pl . Moje dwie koleżanki właśnie tam mają. 

stacjonarnie to w małych miejscowościach,w  dużych miastach są galerie i tam ludzie na promo kupią taniej, niż nawet u Ciebie w outlecie 

Sprzedaż ubrań to dobry pomysł. Ludzie zawsze je kupują, często nawet gdy ich nie potrzebują. Jeżeli zdecydujesz się na ten biznes to powinieneś rozpocząć współpracę firmą www.gecko.pl  Zajmują się sprzedażą metkownic, łączników do etykiet i zabezpieczeń do ubrań.

Dobry pomysł, jeśli masz wyrobioną jakąś markę, nie wiem, jesteś youtuberem, blogerem albo masz fanpage z dużą ilością fanów, to wówczas sklep z koszulkami to dobry ruch

Nie sądzę. Dlaczego? Po pierwsze i chyba najważniejsze - gigantyczna wręcz konkurencyjność. Sklepów z ubraniami jest mnóstwo i żeby wejść w ten biznes trzeba mieć naprawdę wiele, wiele, wiele szczęścia.

jest jedno ale....polska konfekcją wraca do łask....teraz ludzie chcą ubierać się w polsckie marki a nie u chińczyka.... dla tego jak ktoś z was ma dobry pomysl i glowe na karku to dlaczego nie :)

Moja znajoma prowadzi salon  odnowy biologicznej  wiecei botoxy , hialurony i te sprawy..... Babeczka zarabia tysiące złotych . 

No nie wiem czy w dzisiejszych czasach jest to taki dobry pomysł. Wiele sklepów odzieżowych stacjonarnie upada z uwagi na to,ze ludzie kupują częściej przez internet a rzadziej w mniejszych sklepikach.Widze to po sobie, nie znoszę marnowania czasu i chodzenia po sklepach stacjonarnie i wolę zdecydowanie bardziej zamowic coś przez internet. Mam te 14 dni na zwrot jeśli coś mi sie nie spodoba albo będzie miało zly rozmiar.

Inna rzecz to sklep internetowy. Aby jednak się wybić trzeba zaproponować albo bardzo niskie ceny albo unikalny asortyment, którego nie oferuje nikt. 

Jeżeli zdecydujecie się na ten biznes to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.zawieszki.com Od nich zakupicie zawieszki sklepowe, haczyki oraz inne produkty, które są niezbędne w sklepie odzieżowym.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0