Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Jaki fotelik samochodowy wybrać dla dziecka?

Recommended Posts

znajoma której policłam sklep tosia kupiła ostatnio model od britax romer i przyznam, że sprawdza jej się równie genialnie co nasz recaro, jest w czym wybierać

My mamy Recaro, bardzo sobie chwalimy. Fajna opcja to regulowany zagłówek i zabezpieczona główka po bokach, co daje poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowaliśmy się na Recaro ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny, foteliki tej klasy bezpieczeństwa, co Recaro, są o wiele droższe (przynajmniej dwa razy). Jedyne, co nam przeszkadza, to sztuczny materiał, przez który dziecko się poci bardzo - latem ma wręcz mokre plecki i pupę. Niestety,  nie jest to materiał przepuszczający powietrze, więc się ciało kisi. Znaleźliśmy jednak na to sposób - specjalna podkładka -pokrowiec na fotelik z naturalnego materiału wykonana z bawełny ekologicznej z BAWELNA-TKANINY  [link usunięty]  - i jesteśmy teraz już naprawdę zadowoleni, dziecko również 🙂

Bardzo dobrze u nas sprawdza się pas Smart Kid Belt, ma naprawdę bardzo dobre opinie, uważa, że to mega dobry i bezpieczny produkt . Dla starszych pociech, spokojnie zastępuje fotelik czy podkłądkę

a co myślicie o modelu cybex pallas ? chciałam kupić dla chrześniaka i nie wiem czy warto, ale na sklepie tosia gdzie kupuję takie rzeczy się nie zawiodłam jeszcze

Wybór fotelika jak wiadomo jest bardzo ważny musi mieć atest, musi być wygodny i conajważniejsze bezpieczny, ja sama szukam fotelika i znalazłam taki https://bezpiecznybrzdac.pl/fotelik-dzieciecy-kinderkraft-opinie-ranking/ ale zastanawiam się który wybrać, bo nie ukrywam że wybór jest a ja mam dylemat. 

My poszliśmy do sklepu stacjonarnego, żeby obejrzec foteliki. Sprzedawca nam doradził Maxi Cosi Peble Pro, dostaliśmy nawet rabat w sklepie Tosia. Fotelik wygodnie się montuje, dziecko ma sporo miejsca, dobry wybór.

Tu można kupić różne foteliki i wózki  [link usunięty]  maja bardzo duży wybór, moja siostra u nich kupowała i zadowolona. Wart tam zajrzeć.

Nasz drugi fotelik kupiliśmy w sklepie stacjonarnym, ponieważ mój mąż zawsze patrzy jak się fotelik montuje w aucie, jak się wypina, jak dziecko się w nim czuje. To cały proces zakupu ;))) Trwa to zawsze ponad godzinę, mamy sklep Tosia pod biurem i z reguły tam kupujemy takie rzeczy. Obsługa już nas zna 😉 

Dnia 31.01.2021 o 14:07, asia34 napisał:

Nasz drugi fotelik kupiliśmy w sklepie stacjonarnym, ponieważ mój mąż zawsze patrzy jak się fotelik montuje w aucie, jak się wypina, jak dziecko się w nim czuje. To cały proces zakupu ;))) Trwa to zawsze ponad godzinę, mamy sklep Tosia pod biurem i z reguły tam kupujemy takie rzeczy. Obsługa już nas zna 😉 

Tak, muszę przyznać, ze to jest duże ułatwienie, ze można fotelik wpiąć i wypróbować. Ja tez jeździłem  do sklepu Tosia, bo w naszym aucie jest dosyć mało miejsca. Wybrałem  fotelik obrotowy Maxi COSI 360 :)