Zaloguj się, aby obserwować  
Noella

Zniszczone paznokcie

Recommended Posts

Co, oprócz suplementów, mogę stosować, żeby poprawić kondycje paznokci? Są w opłakanym stanie, a chciałabym przestać wstydzić się swoich dłoni.

Moja żona używa specjalnej odżywki: http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html , której zadaniem jest wzmocnienie płytki paznokciowej.
Pracuje prawie cały dzień stukając w klawiaturę, więc musi tę odżywkę nakładać regularnie.
Spróbuj, a jeśli to nie pomoże to powinnaś iść do lekarza, bo on będzie wiedział, jakie dokładnie suplementy powinnaś brać.

Olejki do paznokci, serum, dobre kremy do rąk - dobrze jest też ściąć pazurki. Ale bez prawidłowej diety takie działania nie będą w 100% skuteczne. 

To pewnie sprawa dosyć indywidualna ale mi się mocno polepszyła kondycja paznokci jak zaczęłam robić sobie manicure hybrydowy. Może dlatego, że taki manicure robi się dosyć rzadko - u mnie mniej więcej raz na 3 tygodnie. A na http://urodaizdrowie.pl/jak-wybrac-lakier-hybrydowy możesz przeczytać jak wybrać dobry lakier hybrydowy.

U mnie pielęgnacja paznokci odgrywa bardzo duża rolę, bo kupiłam [link usunięty] do ściągania żelu i zawsze pilnuję tego aby nie zniszczyć płytki. Stosuję różne olejki i balsamy i dzięki temu mam bardzo zdrowe paznokcie.

Ja użwam hybryd i nie mam problemów z paznokciami ale kiedyś pamiętam jak pierwsze hybrydy zrobiłam i sama ściągnęłam bez acetonu. Maskara z paznokciami. Ale od tamtej pory zaczęłam brać zwykły skrzyp i nie mam już problemów. Przestały mi też wypadać włosy, Polecam.

[link usunięty]

Ja robię sobie też od jakiegoś czasu hybrydy i nie mam żadnego problemu, paznokcie są ładne, długie i niezniszczone. Brałam wcześniej różne suplementy, ale nie działały za bardzo.

Dobry pomysł z tymi hybrydami. Moja żona też odkąd je robi pa piękne paznokcie. Teraz planuję jej kupić [link usunięty] i lakiery, aby mogła ogarniać manicure sama a nie chodzić do kosmetyczki. Myślicie, że to dobry pomysł?

Można jeszcze zastosować manicure japoński. Polega on na wcieraniu w paznokcie pasty z witaminami i minerałami. Taki zabieg wzmacnia i nabłyszcza płytkę paznokcia. Te pasty zawierają w sobie krzemionkę, pyłek pszczeli, keratynę, witaminę A i E. Zabieg należy powtarzać 3-4 razy w odstępie 3 tygodni. Po takim zabiegu nie można zrobić manicure hybrydowego, bo płytka jest tłusta i hybryda nie będzie się jej trzymać. Nie wolno go też wykonywać na zniszczone paznokcie zaraz po zdjęciu hybrydy - wtedy należy odczekać też jakiś czas, żeby nie wyrządzić większych szkód. 

W takich sytuacji warto zdecydować się na manicure japoński. Super sprawa! Paznokcie wyglądają naturalnie  i są odżywione. Trzeba oczywiście taki manicure wykonywać regularnie - czy to u kosmetyczki czy też samodzielnie w domu. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Tutaj http://dlapaznokci.pl/czym-manicure-japonski/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. 

Chyba eveline nie ma sobie równych jeśli chodzi o produkty do paznokci. Ubóstwiam ich odżywki- tani i prosty sposób na ich odbudowę i regenerację na dłuuuugo 😉 mam już kilka kuracji za sobą i zawsze jestem zadowolony z efektów,

Na zniszczone paznokcie super są te odżywki z Bielendy z linii Bio Vegan Nail Care , ja akurat używam tej z konopiami siewnymi super poprawia wygląd takiej zniszczonej płytki paznokcia

Wygląd moich paznokci woła o pomstę do nieba, muszę się wybrać do kosmetyczki, ale oczywiście, nie mam kiedy. Ciągle coś, albo ktoś.